PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ESTAŞ

Serd@r
05.05.2007, 02:55
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])
Estaş 1973 yılında Sivas'ta otomotiv motorları için eksantrik mili üretmek amacı ile kurulmuştur ve bu konuda Türkiye'nin ilk yatırımıdır.
Bugün Estaş 380 çalışanı, 30.085 m2 kapalı olmak üzere toplam 105.000 m2 alanı ve tek vardiyada yıllık 600.000 adet üretim kapasitesi ile 850'den fazla değişik eksantrik mili üretmektedir.

abircan
06.06.2007, 09:25
ben teknik lisedeyken bir geziye gitmiştim, bukadar büyümüş olması gurur verici sivasım adına,

altuntas58
10.06.2007, 13:01
Sivasımızın dünyaya ihracat kapısı ülkemize döviz kazandıran bu kıymetli şirketimiz 380 kişinin ekmek yediği güçlü bir şirket bu kadar insan calıştırıyor olmasıda biz sivaslıları ayrıca gururlandırıyor bu guzide şirketi sivasımıza kazandıran şirket sahiplerine bol kazanclar ve başarılar dilerim iyiki varsınız

niksarlıefe
16.06.2007, 22:20
selam arkadaşlar ben niksarlı bir ögrenciyim okul bittigi zaman sivasta yaşamak istiyorum acaba sivasta iş imkanı nasıl bu konud abeni bilgilendirirmisiniz mesajlarınızı bekliyorum

Dağcı
21.06.2007, 10:11
B. Leyland & Cummins .........Turkey
Bukh Diesel .........Denmark
Callesen Motorfabrik .........Denmark
Caterpillar - Woodward .........USA
Cummins .........USA
Fiat .........Pakistan
Fiat .........Turkey
Ford FCSD .........England
Iveco .........Turkey
Lister Petter .........England
New Holland - Fiat .........Turkey
Perkins .........Iran
Perkins .........Pakistan
Perkins .........Turkey
Peugeot - Iran Khodro .........Iran
Piaggio ......... Italy
Renault .........Turkey
Steyr .........Turkey
Volkswagen .........Germany

gibi markalara yönelik parça imalatları ve toplamda da 38 ülkeye ihracat yapmaktadır.

Teşekkürler ESTAŞ. Sivasımızın gururusunuz...

XXCakir58
25.06.2007, 15:47
slm arkadaslar paylasim icin tskler.

doganay
27.02.2008, 23:49
Merhaba;

Türkiye'nin en büyük Otomotiv ana sanayilerinden biri olan TOFAŞ'ta 15 yıl hizmet vermiş bir arkadaşınız olarak, ESTAŞ'ın gelişimini her zaman takip ve takdir etmişimdir. SIVAS'a her gelişimde gıpta ile tesislere bakarım. Krank üretimini çok iyi bilen biri olarak tesisi çok merak etmişimdir. İnşallah SIVAS'tan yetkili arkadaşlarla tanışırım da tesisi gezma imkanım olur.

ESTAŞ'ın kıymetini bilelim arkadaşlar.

Saygı ve sevgilerimle

muraji
03.08.2008, 20:46
gurur duyulacak isler yapmaya devam

vahap16
03.11.2008, 02:07
maşallah o kadar çalışanı oldumu ya gurur verici bir şey tevfik ustanın vermiş olduğu emekler boşa gitmemiş ya halis usta harika bir insandı büyük bir ustaydı yaşıyorlarsa allah uzun ömürler versin çok iyi bilirim ben çıraktım onların zamanında eksantirik aldığımız zaman yüzeyindeki koruyucu bantları söker geri verirdim tevfik ustaya eski sanayide başlamışlardı eksantirik imalatına çok seyrettim ustalarımı torna tezgahının başında çünkü bitişik dükkan komşumuzdu rahmetli süleyman ustanın öneri ve istekleri doğrultusunda çok iş yaptılar bu memleketin her zaman böyle kafası çalışan ustalara ihtiyacı vardır milliyetçilik budur ha bu arada aptullah ustamızı anmadan olmaz onunda büyük faydaları oldu bu kuruluşu bu günlere getirdiler hepsinden allah razı olsun tabi bu arada ismini hatırlayamadığım bir çok ustalarımız var saygı ile eğiliyorum önlerinde. vahap körpi saygılarımla.:)

yerliturkuaz
03.11.2008, 08:40
Kesinlikle Sivas`imizin gozbebegi birtanesi tebrikler bu kurulusu Sivas`imiza kazandiranlara...

gazel
05.11.2008, 11:35
slm arkadaşlar. sivas işletme öğrencisiyim. sivastaki şirket yada firmalarda yöneticiler yanında staj görmek istiyorum. bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

çılgın_türk
03.01.2009, 18:12
sivassımızın incisi hakketen ... eskiden mukasş ın olduğu yerde idi fabrika ama şimdi organize gitmesiyle dahada büyümesi süper oldu ..Allah bu fabrikayı kuranlardan razı olsun ....