PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : YILDIZELI-Kiremitli

SivasLady
11.05.2007, 10:56
Sivas iline 72 km, Yıldızeli ilçesine 23 km uzaklıktadır.

Köyde, ilköğretim okulu vardır ancak kullanılamamaktadır. Köyün içme suyu şebekesi vardır ancak kanalizasyon şebekesi yoktur. Ptt şubesi yoktur ancak ptt acentesi vardır. Sağlık ocağı vardır ancak sağlık evi yoktur. Köye ayrıca ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.

deliyiğido
31.08.2007, 09:16
İYİ ETMİŞSİN YAZMIŞSIN AMA BİRAZ SAÇMA OLMUŞ BİRAZ KOMPOZİSYON GİBİ YAZSANIZ DAHA GÜZEL OLURMUŞ

deliyiğido
31.08.2007, 09:18
HERŞEYİ İLE BİZİM OLAN KİREMİTLİYE UĞRAMANIZI RİCA EDERİM PİŞMAN OLMAYACAKSINIZ KORKMAYIN BİZ ÇERKEZLER MİSAFİRİ SEVERİZ VE DIŞARDA BIRAKMAYIZ SİZ YETER Kİ BİR KAPIYI TAK TAK EDİN SİZİ KENDİ OĞLU KENDİ KIZI GİBİ AĞIRLARLAR...

SivasLady
31.08.2007, 09:19
İYİ ETMİŞSİN YAZMIŞSIN AMA BİRAZ SAÇMA OLMUŞ BİRAZ KOMPOZİSYON GİBİ YAZSANIZ DAHA GÜZEL OLURMUŞ

amacimiz herkesin kendi köyünü KENDISI tanitmasi
herkes kendi köyünü daha iyi bilir demi
ben sadece yardimci oldum ve basliklari actim
gerisi size kalmis

not: yikici olacagina yapici ol lütfen, buyur senin köyünse kendin tanit kompozisyon seklinde ve bizi bilgilendir

affet58
09.10.2007, 14:18
sivaslady yyeni üye oldum çok güzel ama kiremitliden snr konaközü war we burada göremedim üzüldüm :(

altuntas58
09.10.2007, 14:43

Emeğe saygı bizim sitemizde öncelikliler arsında ilk sıralarda yer alır SİVASLADY
Kardeşimin emeği hiçte yabana atılır bir şey değil kendi köylerimizin yerini özeliğini tarihi gecmişini bizlerin çoğu bilmezken SİVASLADY kardeşim uzun araştımalar sonucunda bir sürü emek vererek köylerimizi bizlere tanıtmaya çalışıyor bizlerde kalkıp beğenmeyerek kırıcı eleştiride bulunuyoruz bence deliyiğonun SİVASLADY kardeşime bir özür borcu var

yusufsahin58
01.01.2008, 03:16
kiremit iyi sakin bir koydur bizim kavakbeldesinede sinirdir.nerde bu kiremitin halki internetle ugrasmiyorlar herhalde oyleya kendi koyunuzu kendiniz daha iyi anlatirsiniz

ersoy_34
11.06.2008, 18:32
ilyas yıldırımı tanıyan varmı babası zeki yıldırım dır kendisi iş arkadaşımdır köyün biresmini atında hemşeriler görsünler arkadaşlarya