PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MERKEZ ÇAYGÖREN KÖYÜ (CİRİN)

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6

salimkaya
02.03.2008, 20:07
ilhan abi buradayım abi tekrar .ALLAH kavuştursun abi askeride yolladın. ne yapıyorsun nerelerdesin işlerin nasıl ? . ya abi hep ist konuşuyor sivasdan kimseler yok hasan erol ilhan ne bileyim çokmu soguk sivas acaba yoksa cokmu ? neyse saglık olsun abi metin abi sen nasılsın ? emirgil çok azlıktır ama sade sen varsın be abi kimseler yokmu nerede o sülale? nihat nizam enes abi faruk abi yunis abi ne bileyim saymakla bitmez ALLAH daha çok versin.ilhan gül devre sen neredesin akşam kamarayı ayarlıyorduk kaybolmuşun be devre ne acelev var tarlada ekininmi kurudu ? yoksa harmanda kec mi ıslandı devre yosa yne İ. AZ ALDIN sen anlarsın ya kımse açmıyor buralara kımse ugramıyor isimler ve resimler var ama kimseler yok gelin kerdeşler gelın ya köyde nasıl dedenin bacasında toplanılıyorduk gelin buradada toplanalım <utanma pazar dustlugu bozar derler >utanmayın be abiler kardeşler gelin bilen bilmeyene söylesin <körün istedigi bir göz ALLAH vermiş iki göz hesabı> çok şükür yapandan ALLAH razı olsun .kendim ben şaban emminin oglunu nerede tanıyacaktım yolda görsek tanımayız birbirimizi ne güzel bu sıte sayesınde tanıştık ALLAH razı olsun sebep olandan emegi gecenden birlikten kuvvet dogar gelin birlik olalım cümleten hayırlı geceler

i.yigit
02.03.2008, 21:39
ALLAH razı olsun salimciğim gönderdik askeri varmı bu devre askere giden köyen haberin varmı herkese selam

EMİRGİL
03.03.2008, 22:37
Hayırlı geceler.İyiyim salim kardeşim dünya meşakatıla ugraşıp duruyoruz yaptıgımız bu sen nasılsın istanbulun hangi semti?Ben görebildigim insanlara söylüyorum inşallah onlarda bu siteye girerler.

sinanygt
04.03.2008, 19:46
iyi akşamlar metin nasılsın iyimisin

i.yigit
04.03.2008, 20:20
iii akşamlar abi nasılsın dün akşam oguz ile konuştuk aradım

i.yigit
04.03.2008, 20:53
metincigim yerimizi ögrendin artık yolun düşerse her zaman ugra kusura bakma fazla ilgilenemedim senle özür dilerim arkadaşlar metininde köyümüz adına fikirleri var herkesin fikrine saygı duyarım ayak üzeri biraz konuştuk ben neden olmasın diyorum bi yer belirleyip buluşalım konuşalım tanışalım diyoruz.YORUMLARINIZI BEKLİYORUZ....

EMİRGİL
04.03.2008, 22:04
İyi akşamlar sinan iyiyim teşekkür ederim sen nasılsın?oglunu askere yollamışın saglık,ve sıhhatle gelmeyi nasip etsin aalahu teala!Bu da demek oluyorki yaşlanıyoruz bugün ilhana ugradım sülalenin karekteristik özelligi olsa gerek oda saç özürlüler sınıfına girmiş.Herkese selamlar.

EMİRGİL
04.03.2008, 22:08
İlhan iyi akşamlar yolu zaten biliyorduk kesinlikle ugrarım.Ayrıca elektronikle ilgili bi ürüne ihtiyacımız hasıl olursa adres kesinlikle sensin!!

i.yigit
04.03.2008, 22:09
METİN MSN ADRESİ ALDIM SANA
MESAJ ATTIM ŞİFRENİ

i.yigit
04.03.2008, 22:11
EYVALLAH METİNCİĞİM NE DEMEK ELİMİZDEN GELEN YARDIMA SANA YAPMIYACAGIZDA KİME YAPALIM MSN YE GİR BEKLİYORUM adresini tekrar buradan yazayım metinyigit_@hotmail.com

i.yigit
04.03.2008, 22:17
METİNCİĞİM YOLU DERKEN BEN YANLIŞ TELAFFUZ ETTİM DÜKKANI YANİ BENİ ORADA GÖRMESEN KARŞI DÜKKANA BAKIP GİDECEKTİM BELKİDE DOGRUMU ÇÜNKÜ BENİ SEN ORADA GÖRDÜĞÜN İÇİN ÖYLE DÜŞÜNDÜM

EMİRGİL
04.03.2008, 22:28
İlhancıgım teşekkür ederim msn için girmeyi denedim bilgisayarda msn bölümünü tanımlatamadım belkide beceremedim yarın şirkette bu konulara aşina arkadaşlar var ögrenirim onlardan!Haklısın belkide seni gördügüm yeri bulamasaydım dönecektim ben oranın iki katlı oldugunu bugün ögrendim.

i.yigit
04.03.2008, 22:31
TMM ŞİMDİ MUTABIK KALDIK ŞİFRENİ ALDIN DEMİ ÖZELDEN MESAJ ATMIŞTIM SANA CEP NUMARANI YAZRMISIN BANA BEKLİYORUM

EMİRGİL
04.03.2008, 22:41
İlhan tel nolarını özel olarak mesaj attım aldınmı?

i.yigit
05.03.2008, 00:30
eyvallah aldım iii geceler allah rahatlık versin selamlar

emirgil
05.03.2008, 15:39
sinan abi allah kavuştursun abi şimdiden hayırlı teskereler allaha emanet olsunlar sag salim bitirir gelir inşallah allahın izniyle abi...

emirgil
05.03.2008, 15:54
OOO bakıyorumda bi ilhan abi bide metin abi yazıyor gerisi nerde nerde cirin köylüleri geç buldum tez yitirdim olayı oldu galiba önceleri herkezde bi heves bi heves şimdi bakıyorumda kimse kalmamış nere gitti bunca cirinli şurda topu topu 5.6 kişi kalmış yakında onlarda gider bu dernek işide burda biter yok bitmez devam diyorsanız hadi bakalım görelim cirinlileri burdaki 10 kişiylemi kurucaz dernegi..bu benim kendi şahsi fikrim tabiki inşallah yanılıyorumdur...hakan uzdemir

i.yigit
05.03.2008, 19:28
böyle bi fırsat bulmuşum yazmammı bütün arkadaşlarında bu konuya duyarlı olmasını temenni ediyorum saygılarla

EMİRGİL
05.03.2008, 21:41
İyi akşamlar hakancıgım ifadene katılıyorum ama zaman sorunu yazan arkadaşların belki bizler kadar zamanı olmayabilir dolayısı ile bu tarz sezlenişler yerine daha yapıcı ve teşvik edici konularla insanları biraraya getirmekte fayda var tabi buda benim fikrim!!Herkese selamlar,saygılar.

i.yigit
06.03.2008, 21:02
selam herkese metin kardeşim nbr bugün akşam üzeri selahattin abi ile şerif yenge geldi benim dükkana esma ablama gelmiş sagolsun benide görmeye geldiler allah razı olsun bu tarafa gelen oldugu zaman yanıma ugramadan gitmiyorlar bende çok memnun kalıyorum bu duruma DAYANIŞMA BUDUR DİYORUM....

EMİRGİL
07.03.2008, 10:47
İyiyim ilhan kardeşim teşekkür ederim.Sevindim sana ugramalarına geçen hafta babamlar ordaydı ben gidemedim

erolkaya
07.03.2008, 13:29
SELAMIN ALEYKÜM CİRİNLİ KARDEŞLER.BEN ARMUTLUĞİLİN İBRAHİMİN OĞLU EROL KAYA.BENDE ÇOK UĞRAŞLAR SONUCU SİTEYE GİRDİM .SİTEYİ HASAN ARSLAN VE SALİMDEN ÖĞRENDİM.BÖYLE BİR SİTEYİ KÖYÜMÜZE KAZANDIRAN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM.TÜM YORUMLARI OKUDUM YALNIZ BAZI ARKADAŞLARI TANIYAMADIM.HANGİ SÜLALEDEN OLDUKLARINI LAKAPLARI VE BABA ADLARINI YAZARLARSA SEVİNİRİM.

erolkaya
07.03.2008, 13:37
HASAN ARSLANA, İLHAN ARSLANA,İBRAHİM ÖZGÜRE,HALA OĞLU METİNE,İLHAN YİĞİT VE ABİLERİNE,SALİM KAYAYA,NURİ AKISKALIYA,İLHAN GÜL VE ABİSİNE,ADEM ARSLANA,AYAZGİLLERE,HAKANI TANIYAMADIM OSMAN YİĞİTİN OĞLUMUSUN,VE TÜM SİTEDEKİLERE SELAMLAR

erolkaya
07.03.2008, 13:40
İBRAHİM ÖZĞÜR KARDEŞİM ŞU ANDA HASAN ARSLANLA BERABER YAZIYORUM İSTANBULDAKİ BİZİM ÇÖPÇÜNÜN UŞAKLARINA VE AMCA UŞAKLARINA SÖYLE SİTEYE GİRSİNLER.SELAMLAR.

erolkaya
07.03.2008, 16:33
CANIM KÖYLÜLERİM HEPİNİZİ BU SİTEYE TOPLAYACAĞIM .BU DERNEGİ SİZ BECEREMEYECEKSİNİZ BEN KURACAGIM.SİZLERİNDE GAYRETİNE İHTİYACIMIZ VAR.HEP BERABER YAPACAGIZ SELAMLAR

hasanarslan
07.03.2008, 17:15
erol kaya kardeşimizide sonunda sitemizde gördük çok sevindik .inanıyorumki erol istanbuldaki ve sivastaki tüm cirinlileri burada toplayacaktır. yorumlarıyla her gün siteyi renklendirecektir.dernek işindede erola sonsuz güvenim var.yaparım diyorsa yapar.herkese selamlar.

hasanarslan
07.03.2008, 17:16
haydi erolum şu işe bir el at kur derneği.

erolkaya
07.03.2008, 17:17
SLM ARKADAS LAR SUANDA ACI BİR HABER ALDIM KÖYDEN LUTFİ YİGİT ALLAHIN RAHMETİNE KAVUSMUS TUM KÖYLULERİMİZİN BASI SAGOLSUN BELKİ BİLMİYENLER VARDIR DİYE YAZDIM BEN SİVASTA OTURDUGUMDAN KÖYDEN TEL ETİLER İLK GUNUMDE BÖYLE BİR ACI HABER YAZMAK İSTEMEZDİM LUTFİ YİGİT EMRGİLERDEN OLYOR HEPSİNİN BASI SAGOLSUN ALLAH GERDE KALANLAR SAGLI SIHAT EYLESİN CENAZESİ 8_3_2008 CİRHİN KÖYUNDE ÖGLEN NAMAZINA MUTABİKAN KALDIRILACAKTIR HERKES SLM

erolkaya
07.03.2008, 17:23
SLM METİN BEN EROL NASIL SIN KARDESİM HALAM NASIL ENİSTEM NASIL TEYFİK NASIL COK OLDU GÖRUSMEYELİ
HEPSİNE SELAM SÖYLE TURKANADA SLAM SÖYLE HALAMIN ELERİNDEN ÖP BENİM İCİN YİNE DİZLERİ AGRIYORMU GERCİ TELDE KONUSYORUZ AMAM BU ARALAR ARYAMADIM BUNDAN SONRA BU İSTEDE HEP BİRLİKTE BİR SEYLER YAPMAYA CALISALIM HERKES USTUNE DUSUNİ YAPSIN
TUM MESACLARI OKYORUM COK GUZEL YAZAN AKIL AKILDAN USTUNDUR DERLER SİVASTA BENİM USTUME DUSEN HER HANGİ BİR VAZİFE VARSA HERKESİN TELİNİ BEKLERİM
YARDIMCI OLMAYA CALISIRIM SİVASA GELEN ARKADASLARA KAPIM DEVAMLI ACIK SİVASTA PASTANE İSLETYORUM İSTASYON CADESİNDE DİVAN PASTANESİBEKLERİM

erolkaya
07.03.2008, 17:30
SLM İLHAN GÜL NASILSIN CANIM KARDESİM SİVASA GELYORSUNDA BAN UGRAMADAN GİDYORSUN HAYIRSIZ İLHAN SENİN YAZILARINDAN BİRSİ COK GÖZELDİ
DERNEK KONUSUNDA BİR BANKAYA HESAP NOSU ACALIM HERKES ALİNDEN GELDİGİ KADAR GÖNLUNDEN KOPTUGU KADAR YARDIM EDER SE EN KISA ZAMAN DA BU İS HALEDERİZ İNANKİ ORDA ARANIZDAN BİRİNİ SECİN BİR HESP NOSU ACIN ACACAGINIZ HESAP NOSUNU BURDAN HERKES GÖNDERİN İLK YARDIMI BEN YAPARIM BENİMGİBİ DUSUNEN BİR SURU CIKAR BUNA İNANANIN YETERKİ BİRAZ KAYRET EDİN KÖYE GELCEK ARKADASLARA ARBASI İLE GELENLERE BİR MUCDE VERE BİLİRİM ELMALIYA KADAR ARABALARLLA GİDE BİLİRLER YOLU COK DUZGUNDUR HASRET CEKENLERE DUYURULUR

EMİRGİL
07.03.2008, 19:40
Erol iyi akşamlar .Yazdıklarını okurken Lütfü abinin vefat ettgini ögrendim şaşkınlıkla beraber,teesürle karşıladım bildigim kadarıyla ciddi bi saglık sorunu yoktu!Allahtan rahmet,ailesine ve biz yakınlarına sabır ve başsaglıgı diliyorum.Rahmetli gözümün önüne geldi onlar orta sıra büyüklerimizdi yavaş,yavaş göbekler devrilip gidiyor muhtemelen sıra bizlere geçmişin küçükleri,şimdiki zamanın yetişkinleri allah herkese hayırlı yaşamayı ve hayırlı ölümü nasib eder.Lütfü abi mekanın cennet olsun.

EMİRGİL
07.03.2008, 19:49
Erolcugum bizimkiler iyi şükürler olsun annemin herzamanki gibi ayagı sıkıntılı muhtemelen yaza dogru amaliyat olacakbazen dayanılmaz agrıları oluyor!tevfik'de iyi çalışıyor bizde yaramaz bi şey yok şükür.Halam nasıl osman neler yapıyorsunuz bayagı oldu görüşemiyoruz önümüzdeki günlerde kayseriye bir haftalıgına bi iş gezisi yapmayı planlıyorum eger gelirsem sivasada geçmeyi düşünüyorum inşallah görüşürüz.Hakan kim diye sormuşun ihsan amcanın torunu rahmetli şükrü abinin oglu.Bu konuda aydınlatıyım dedim.

emirgil
07.03.2008, 20:15
herkeze selamlar hayırlı akşamlar lütfü abi vefat etmiş allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun.allah sabır versin versin ailesine. hepimizin başı sag olsun erol abi metin abi tanıtmış gerçi ama ben tanıtayım yinede kendimi sizin evin altında ihsan uzdemir varya onun torunuyum hakan uzdemir babam rahmetli oldu şükrü uzdemir. şenol kaya ile amca oglusunuz galiba şenol abi tanır beni yanıma gelir arasıra.neyse herkeze hayırlı akşamlarselamlar

i.yigit
07.03.2008, 21:23
acımız büyük lütfü abiye allahtan rahmet ailesine sabır diliyorum. erol kaya aramıza hoş geldin seni burada gördüm çok sevindim.burası olmasaydı bu haberi biz bilki ne zaman duyardık.burası önemli bi yer buranın kıymetini bilin diyorum dernek işini sonuna kadar destekliyorum her konuda ben varım selamlar

iozgur
07.03.2008, 21:51
Allah Lütfü abiye rahmet eylesin mekenı cennet olsun.Yakınlarına Allah sabır versin bende yeni duydum çok üzüldüm yazın izinde görüşmüştük demekki rahmetliyi son görüşümüz olcakmış.Aynı zamanda dedeminde yeğeni oluyor lütfü abi.Elden gelen bol bol dua ruhuna FATİHA...

iozgur
07.03.2008, 21:55
Erolcuğum bekliyordum gelmeni hoş geldin Maşallah döktürmüssün BAŞKAN !!!

erolkaya
08.03.2008, 15:19
SLM sevgilin hemserilerim köylulerim yazılaraınız okyorum az önce köyleden geldim cenazeden lütfü abiyi topraga verdik cok kalabalıktı istanbuldan baya gelenler olmustu amam ben yinede azımsadım daha cok olmasını isterdim istanbuldan gelenlerin daha fazla olması gerekti benim dusncem budur isim vermiycem bazı isimleri göremedim cok uzuldum sivas gelmek artık cok zor degil sevgili arkadaslarım her gun ucak seferler var sivas hata bazen gunde 2 sefer olan gunler bile var

erolkaya
08.03.2008, 15:23
slm hakan seni simdi cıkardım canım rahmetli şükrü abinin oglusun ihsan amcanın oglu bugun amcanla birlikteydik canazede suanda da fatih yanımda kendine ii bak anene selam söyle zekiye ememin ogluymus dersen tanır

erolkaya
08.03.2008, 15:26
metin kayseriye gelirsen kesin sivasa ugra senle cok oldu görusmeyeli halam amalyat olunca haber ver bize gerci tel ederiz amam yinede bilgilendirmeni isterim kardesim kendine ii bak

erolkaya
08.03.2008, 15:30
slm ilhan yigit inanki
seni yolda görsem tanıyamazdım arkadasım daha önce haberim olmadı böyle bir site oldugundan gerci benim fazla bir bilgimde yok bilgi sayarla aram ii degildir bundan sonra devamlı birlikte olcagız alimden geldigince vede zamanım oldukca yazmaya calısacamherkes yakınlarına bildirsin birde cok zor girmesi öye olamsı belkide cok girmek yazmak istiyen var amam bilmiyordur bende yeni yeni yazmayı ögrenyorum belki biraz kılavyem ii degil harfleri eksik yazdımsa kusuruma bakmayım

ilhanarslan58
08.03.2008, 19:01
s.a kıymetli hemşerilerim nasılsınız uzun bir araadan sonra tekrar yazmak nasip oldu maşallah sitemiz şenlenmiş Erol da gelmiş yeni gelen arkadaşlara da selamlar. bu gin lütfi amcayı ebediyete uğurladık dos ve yakınların baş ağlı dilerim.herkeze selamlar .

EMİRGİL
08.03.2008, 19:16
Aleyküm selam ilhan kardeşim lütfü abiyi yolcu ettiniz allahu tealadan rahmet yakınlarına tekrar başsaglıgı ve sabır diliyoruz.Siz sivastasınız galiba

EMİRGİL
08.03.2008, 19:21
Erol merhaba hangi saatlerde yazdıgını bildirirsen seni sitenin başındayken yakalıyabiliriz:Bu arada işlerin nasıl ekonomik durgunluk sivasta nasıl hiisediliyor muhtemelen oradada piyasalar durgundur.Evdekilere selamlar halamın ellerinden öperim!.

sinanygt
08.03.2008, 20:49
selam cirinliler lütvü abinin vefatına çok üzüldük allah rahmet eylesin mekanını cennet etsin geride kalanların başı sağolsun nur içinde yatsın

sinanygt
08.03.2008, 20:52
merhaba metin nasılsın görüşemiyoruz geçen hafta babanlar amcana gelmişti görüştük

sinanygt
08.03.2008, 20:54
ilhan arslan merhaba nasılsın tanıyamadım

ilhanarslan58
08.03.2008, 20:56
evet metn kardeş ben sivastayım nurigilin mehmetalinin oğluyum. siz galiba osman abinin oğlusunuz
selamlar

ilhanarslan58
08.03.2008, 20:58
merhaba sinan abi benseni iyi tanıyorum sıra arkadaşı adaşım ilhanın abisissin

sinanygt
08.03.2008, 21:08
iyi akşamlar ilhan nasılsın görüşmeyeli çok oldu baban nasıl

ilhanarslan58
08.03.2008, 21:18
iyi akşamlar sinan abi babam iyi şaban amca nasıl çok selam söyle

ilhanarslan58
08.03.2008, 21:58
Dayımoğlu hakan canım nasılsın herkeze selamlar yazmıyo diye sitem ediyon işte yazıyorum posta dğıtmaktan zaman bulamıyorum . fatihe söyledim herkalde üye olacaktı şükrücana iyi bak . Geçenlerde cemle tesadüfen msn de buluştuk çarş iznine çıkmıştı. Kendine iyibak selamlar

ilhanarslan58
08.03.2008, 22:02
İbrahim kardeş nasılsın bu ay aramadın selamlar
salim kaya kardeş nasılsın hamdi amcaya ve abinlere selam söyle

yusufsahin58
08.03.2008, 22:08
ILHAN KARDES CIRINLI HUSNU SARIKAYA VAR ONU GORURSEN SLM MI SOYLE SANA ZAHMET HUSNU AMCAYI COK SEVERIM

BEN

iozgur
09.03.2008, 09:29
ilhan iyiyiz şükür biraz özleyelim aramayınca merak ettin tabi :D bu ay nasip olursa ararım.

iozgur
09.03.2008, 09:40
Hakancığım bizim uşaklar tanışmışlar aynı koğuşta yatıyorlarmış.Daha önce tanışmışlar ama sivaslı olarak aynı köylü olduklarını bilmiyorlar tabi.Biz müdahil olduktan sonra çıktı meydana .İşte bir derneğimiz olsaydı böyle olurmuydu.Adamlar yan yana yatıyorlar birbirlerini tanımıyorlar.MEVZUYU BİLMEYEN ARKADAŞLAR BENİM KARDEŞİM MUSTAFA ÖZGÜR'LE HAKAN'IN KARDEŞİ CEM UZDEMİR AYNI YERDE ASKERLİK YAPIYORLAR HATTA AYNI KOĞUŞTA YATIYORLAR AMA BİR BİRLERİNDEN HABERLERİ YOK BU NEYİN EKSİKLİĞİ ANLADINIZ SANIRIM....

emirgil
09.03.2008, 11:45
herkeze selamlar hayırlı günler ilhan abim tekrar hoşgeldin sayın abicim kendini özletme arasıra gir birşeyler yaz boş kalmasın umursamaz derler bak sonra sana başta da ben derim he elimizden geldigi kadar bakıcaz allahın izniyle herkeze selamlar ilhan abi allaha emanet ol.

emirgil
09.03.2008, 11:54
selam ibrahim abi evet abi bende konuştum biraderle merhabalımız vardı akraba oldugumuzu bilmiyordum sen söyledikten sonra tanıştık akraba oldugumuzu anladık dedi birader ama bu bizim suçumuz degilki diye birbirleriyle şakalaşmışlar başımızda onca büyük var o kadarda kalabalıgız öyle yok yoksul insanda yok aramızda herkezin hali vakti yerinde allaha şükürler olsun ama gel görki bi dernegimiz bile yok diye söyledi bana aşşa yukarı üç aydır beraberler yanyana yatıyorlar tanımıyolar birbirini üç sene de geçse tanıyamazlardı ya gene ibrahim abiyle ben girdim araya da öyle tanıştılar valla allah sonumuzu hayır etsin inşallah AMİN

eril
09.03.2008, 13:30
SEVGİLİ KARDEŞİM EROL KAYA SENİ UNUTMAK MÜMKÜNMÜ KÖYDE AZMI ZAMANIMIZ GEÇTİ YILMAZ ERDOĞANIN FİLİMİ VİZYONTELEYİ HER SEYRETİGİMDE SENİ ALİ GÖZÜBÜYÜKÜ HATIRLIYORUN ÇİLKIZIN TARLASINDA AZMI TELEVİZYON ANTENİ ÇEVİRDİK OSMAN ABİYE SELAM SÖYLE BU ARADA EMİRGİLİN LÜTFÜ ABİ MEFAT ETMİŞ KEDERLİ AİLESİNE BAŞSAĞLI DİLİYOR
DEĞERLİ ABİMİZEDE ALLAH RAHMET EYLESİN MEKANI CENNET OLSUN

erolkaya
09.03.2008, 16:04
ilhan kardesim nasıl sın cevap yazdıgın icin cok tsk ederim evet o eski gunleri nasıl unuturuz ya telvizyon antelinin yuzunden azmı cektik kocaman dirgi cevire cevire ne cekerdik bir mac izliyecegiz diye yapmadık sey kalmazdı cok cekti ama simti nanki o gunler cok özluyorum bu arda annen nasıl elerinden benim yerime öp gecen kardesim herkese selam söyle

erolkaya
09.03.2008, 16:15
mrb metin hangi saat lerde giryorsun diye yazmısın inanki kardes bir saat vermem nezaman bos olursa inter net kayey gidip bir seyler yazmak istiyorum genelde saat 3 de olyor ozaman kadar imalatı isi ancak bityor sivasa gelince evet sivasta cok buyuk durgunluk var bizim kulandıgımız yaglar filan cok zam geldi 6 ay önce 32 ye aldıgımız aycicek yagları simdi 70 ytl oldu sivas gecen sayımla bu sayım arsında 167bin göc vermis milet vekili sayımız 6 dan 5 dustu buda sivasın ne hale geldigini gösteryor
sivas buyuk bir köy olma yolundabutun genel mudurlukler gidyor subeler kalyor gidenlerin yanısaına tabiki calısan sayısıda dusyor devlet mazleme ofsini kompile kapandı dikim evi kapanyor kar yolarında suan 660 kisi calısyor mudurluk gidcekmis orsıda 200 kisi ye dusyor böyle örnek vercegim cok kurulus var sivasta türkiye genelinde toprak buyuklugunde lider bir ilin geldigi acı durum selcuklulara baskentlik yapmıs türkiye cumhuryetinin temeli atılmıs bir yer bursı amam malsef sahip cıkan yok secdigimiz vekilerde sivası unutyorlar secilen kadar demediklerin koymuyorlar amam ankarya gidince hepsi arkasına bakmıyor artık sivaslınında uyanması lazım bakın bir tokat bile bizi gecdi

EMİRGİL
09.03.2008, 22:22
Erol merhaba.Bu durgunluk genel bi durgunluk biz Türkiye genelinde farklı,farklı firmalara ve sektörlere mal veriyoruz adı konmamış kimsenin söyleyemedigi,bi kriz var bu buralarda böyle hissediliyorsa sanayisi olmayan sivasta daha derin ve daha yıkıcı olması muhtemel!Birde mevcut kamu kuruluşlarının tasfiyesi bu durumu dahada vahim bi duruma getiriyor özelleştirecek bi şeyde kalmadı bakalım daha neyi satacaklar,neleri kapatacaklaramcımız siyaset degil tabiki ama malesef tercihler dogru olmadıgı sürece bu sıkıntılar katlanarak devam edecekBizler bi çok ekonomik krizler gördük am bu sanki çok daha derin eskiden krizler sektörel olurdu ne biliyim tekstil darbogazda,otomativ durgun denirdi şimdi global bi kriz var.Allah herkesin yardımcısı olsun!

EMİRGİL
09.03.2008, 22:44
Bu resmi özellikle koydum çanakkale şehitligi her TÜRK ve MÜSLÜMAN 'ın görmesi ve ziyaret etmesi gerekir:Bu ülkenin ne zor şartlarda ve ahvalda kazanıldıgının en güzel görseliÇANAKKALE ŞEHİTLİGİ 18 mart'ta yıldönümü inşallah gitmişinizdir!Herkese selamlar,saygılar.

altuntas58
10.03.2008, 08:05
Bu resmi özellikle koydum çanakkale şehitligi her TÜRK ve MÜSLÜMAN 'ın görmesi ve ziyaret etmesi gerekir:Bu ülkenin ne zor şartlarda ve ahvalda kazanıldıgının en güzel görseliÇANAKKALE ŞEHİTLİGİ 18 mart'ta yıldönümü inşallah gitmişinizdir!Herkese selamlar,saygılar.

Eklemiş olduğunuz bu resim çok anlamı bende bu canakkale şehitliğini bir kac kez ziyaret ettim 18 Mart yaklaşıyor herkesin görmesini tavsiye ederim paylaşımınız için teşekkürler

EMİRGİL
11.03.2008, 19:00
İyi akşamlar arkadaşlar nerdesiniz!?İlhan hayırdır kardeşim yoksun Erol sende bu sitenin sivas ayagısın boş bırakmayın kardeşim!!Umarsız ve duyarsız kalmak diger insanlarıda sogutur.

emirgil
11.03.2008, 21:08
cümleten hayırlı akşamlar metin abi resmin çok güzel abi bize kısmet olmadı ama bu yaz gitmeyi düşünüyorum inşallah allah ta nasip eder gideriz görürüz oraları bi iki kere niyet ettim ama fırsat olmadı inşallah bu sefer olur.ayrıca ben burdan şişli belediye başkanı sayın MUSTAFA SARIGÜLE teşekkür ediyorum ve tebrik ediyorum çok güzel etkinlikleri var güzel faaliyetleri var pazar günü şişli de oturanları toplamış otobüs tutmuş otel ayarlamış ÇANAKKALEYE ŞEHİTLİGİ gezmeye götürmüş gerçekten güzel ve anlamlı bir gezi.

EMİRGİL
11.03.2008, 22:19
Hakancıgım merhaba inşallah gitmek nasip olur.Birçok belediyenin bu konuyla ilgili aktivitesinin oldugunu duydum ben ferdi olarak ailemle gitmiştim kesinlikle bi rehber eşliginde gezmeni tavsiye ederim!Okadar çok hikaye ve detay varki o anlatımların eşliginde gezmek oraları daha iyi anlamana yardımcı olur.Yaş ortalamasının 19'u geçmedigi şehitligi ziyaret ettiginde o duygu saganagını yaşamanı isterim.Hayırlı akşamlar:

NOT:Abi nerden çıktı bu çanakkale şehitligi hikayesi diyebilirsin!? Son günlerde ülkede yaşanan olaylara dikkat çekmek için orda yatanların hiçbirinin siyasi kaygıları yoktu,rant peşinde degillerdi dertleri para,pul,şöhret degildi sadece VATAN VATAN VATAN'dı.

erolkaya
12.03.2008, 15:55
mrb tum yazan arkadaslar slm olsun bakyorumda siteyi yeni acmısın amam hemen cik de osandınız sanırım metin vede hakandan baska yazan kalmamıs nerdeler anlıyamyorum bu kafa ilemi dernek kurlacak arkadaslar belki size biraz yazdıklarım tuaf gelcek amam neden se hic bir zaman köylulerimiz bir arya zor geliyor bir noksanlık bir aksaklık var mam nerde bilemyoruz kimsede cözemiyor böyle gidersek ne akraba nede köylulerimiz bir birin tanımaz hale gelcegiz bakın hakanın kardesi ile ibrahimin kardesi aynı bölukde aynı kogusta amam tanımıyorlar bir birini böyle sey göruldumu ya herkes elini tasın altına koymaya calısın yoksa bir arya gelmeiz daha cok zaman alcak evet isiniz cok ola bilir zamanınız olmuya bilir on bes daka bir zaman ayırsanız bir iki kelime yaz sanız bu site canlanır neden her kes bir birine söylemiyor bilmiyorum ben sivasta tel etmedigim kalmadı biraz caba olursa olur butur isler yoksa asırlardır yok asırlardırda yok olarak kalır

erolkaya
12.03.2008, 16:03
slm ömergilin salim nerdesin hani neden yazmıyorsun tel edyorsun söyluyorsun amam yazmaya gelince yok ben 1 hafta oldu yazmaya baslıyalı seni daha hic görmedim bir aksılık yok umarım birde orjinal cirhinli topalın oglu adasım nerdesi erol sarıkaya aksam kadar bilgi sayarın basındasın bir iki kelime bilamıyormusun yazmıya en kısa zamanda yazmıya basla beni kantara getitirme gunaya memede de söyle onlarda öye olsunlar bir seyler yazsınla kendilerini tanıtarak tabiki yazmaya devam ederseniz size tatlı ikram edcem erol sen seversin

erolkaya
12.03.2008, 16:21
ilhan gül hacı agarı göryormusun konusyormusun hacının haberi belkide yok teli sende varsa haber ver o böyle seyleri genelde kacırmaz veysel abini oglu vardı burda okdu ismini hatırlıyamadım onada söyle bir zahmet bizle uyaralım söyluyelim onlar yapmas onlar utansın bak ben inaninki yazmayı bilmiyordum duydum yavas yavasda olsa yazyorum belki dikatızınız cekmistir bazen harfler eksik fazla ola bilir yanlıs anlamayın bek becermiyorum ireliyen gunlerde daha ii yazmıya calısacam arkadaslar

EMİRGİL
12.03.2008, 19:15
Erol merhaba kardeşim döktürmüşsün yine allahtan geldin yoksa kimseler kalmamıştı.Sen yaz kardeşim biz anlarız bende senin gibi fazlaca merakım yoktu biz de yeni,yeni ögreniyoruz!Zamanla sende düzeltirsin.Seninde ifade ettigin gibi bazıları birkez yazmışlar sonrası yok bu ara ilhanda yok yarın arayacam bu kadar ara vermezdi.

emirgil
12.03.2008, 21:00
hayırlı akşamlar millet nerdesiniz ya allahtan erol abi geldi de birazda olsa canlanma var erol abi ben senin söylediklerine aynen katılıyorum abi biaraya gelebilsek sorunları aşarız tek tek hepsi halolur dernegimizide kurarız evel allahın izniyle..ilhan abimin işi falan vardır çok yogundur diye tahmin ediyorum başka bi yaramazlık yoktur inşallah yoksa o bukadar yazmadan duramazdı kesin iki satırda olsa birşeyler yazardı ibrahim abi kayıp asıl nerdesin sayın abicim desem şimdi igdaştayım der degilmi sayın abicim nerdesin sen ya kayboldun gittin özletme kendini bukadar sayın ibrahim özgür

emirgil
12.03.2008, 21:08
merhaba metin abi valla çok istiyorum gitmeyi inşallah allahın izniyle gidicem bu sefer bi aksilik olmazsa biraderle falan gitmeyi düşünüyoruz o daha önce gitmişti benden daha iyi bildigi kesin oraları artık izine gelirse bu yaz gelmezse seneye kalır teskeresi kışa geliyor kısmet deriz seneye gideriz hayırlı akşamlar cümleten metin abi görüşürüz dayımlara selamlar

iozgur
13.03.2008, 10:28
Erol maşallah döktürüyorsun.Ben seni bildim bileli hep ağlıyorsun sivasta pastahaneler zinciri kurdun cirin köyü sana çalışıyor bide şükret kardeşim karamsar olma.:DYazdıkların beni çok duyğulandırdı ha bide milleteti size tatlı ısmarlıyacağım diye kandırma yapamayacağın vaadlerde bulunma biz paramızla zor yiyorduk.:D:D

iozgur
13.03.2008, 10:39
Arkadaşlar Çanakkaley bende gittim ama gene gidecegim aslında kendi aramızda bir orğanize yapıp hep beraber bir minibüs ayarlayıp gide biliriz nedersiniz.Hemde bir kaynaşma olur derim.

iozgur
13.03.2008, 10:49
Arkadaşlar Çanakkaley bende gittim ama gene gidecegim aslında kendi aramızda bir orğanize yapıp hep beraber bir minibüs ayarlayıp gide biliriz nedersiniz.Hemde bir kaynaşma olur derim.

erolkaya
13.03.2008, 17:34
mrb meti cim 2 gun önce hasan arslanla bir likdeydik senden söz acıldı tanımıyor sen belkide sende onu tam olarak cıkarammısındır hasalna metin cok yakın akrabasınız hasanda bilmiyordu belkide sende bilmiyorsun hasanaın babası hanan huseyin arslanla ennelerimiz öz vede öz hala cocukları olurlar yani senle ben gibiler tanıtmıs olayım ennemin halası cenet cis derler belki duymusundur onun torunudur hasan arslan bende tanıtmak gersi size kalmıs

erolkaya
13.03.2008, 17:37
metin senden bir istegim olcak busitenin bir az daha canlanması icin bizim nurettin agara söylese oda yazsa birseyler birde feyfikde yazsın sizin teyfigede de oda bir seyler yazsın bos zamanlarda halamlara selam söyle kendine ii bak

erolkaya
13.03.2008, 17:42
slm hakan deden nasıl sizdemi kalyor selam söyle gerci gelmesine az bir zaman var galiba bahar gelyor yakında gelir gerci amam görersen selam söyle hakan senden de bir istegim olcak senin amca oguları nerdeler neden girmiyorlar siteye abu abini usakları yani sebahattin benim okul arkadasımdır onada selam söyle en son teyfigin dugununde görmustum yaklasık 20 yıl ardan sonra gördum orda tanıyamadık bir birimizi bende selam söyle oda uye olsun bir seyler yazsın özledim onu

altuntas58
13.03.2008, 17:43
Merkez çaygören köyülüleri akşamınız hayırlı olsun herkese selamlar saygılar

erolkaya
13.03.2008, 17:58
ibrahim mrb nasılsın gelelim sana aglam diyorsun sukur diyorsun hep aglıyorsun diyorsun sanırım yazın geldiginde konustuklarımızı hatırlamısın dır en gec 3 aya varmaz zamlar baslar demistim haklı cıktım sanırım o görusmede hasan vede ilhan arslanda vardı yani 4 kisi idik saat sanırım gec 1 kadar tartısmıstık 3 tek dim
amam bugun hasan bana hak verir konumda hic birsey laf olsun diye söylemedigim birilerin savunayım diye hic bir zaman konusmadım hep dogru bildiklerim birde bir iki sene önceyi dusunerek konusurum gelcegi parlak görmuyorum ben bunları sivas icin yazdım amam genede aynıdır sivasın ekonomisi isci memur emekli uzerine kurulmustur yani devlet desdegi olmasa sivas buyuk bir köyden baska bir sey olmaz emekli olanın yerine hic alım yapıl mıyor her yer özelesiyor her devlet ayresi kuculdukce sivastan bir seyler gidyor kimse farkında degil sivasta sanayi yok tur bak bu hukumet geldiginde 41 ker masallah diye 41 tane temel atıldı fabrika temeli sadece 5 tanesi calısyor gersi oldugu gibi bos yani gösterisden baska bir sey yok sivastaki kurumlar bir bir kapayılyor mam her ne kısmet se kimseden cıt yok benim bu söylediklerimi anlamaları icin bazı arkadasların sanırım bir 5 yıl gecince bugunki yazdıklaraım isalah hatırlarlar birde paramla bile tatlıyı zor yedim diyorsun baklava ustu dondurmaları löp löp göturyordun unutma neden öyle kilo aldın hep benim tatlı larla dondurmalarla unutma neyse kendine ii bak mustafa ile konusyorsan selam söyle askerebendende senola görustunmu söyledinmi ememin oglu sebahattine de söyle o aksam kadar bilgi sayarın basında haberi yokdurdur olsa o yazar birseyler kesin haber ver canım öpyorum seni kel kendine ii bak

i.yigit
13.03.2008, 20:18
slm arkadaşlar o bakıyomda biz olmasakda arkadaşlar sagolsun burayı boş bırakmıyorsunuz benim pc de sorun vardı o yüzden nete giremedim sagolun yoklugumu hisseden arkadaşlar olmuş beni düşündüğünüz için teşekkür ederim,

i.yigit
13.03.2008, 20:28
bakıyorumda kişiler baya plomegi girmiş gerek yok bi geçim derdi almış başını gidiyor boşverin arkadaşlar biz ekmekegimize bakalım.erol sivasta durumlar nasıl senin dükkana gidip gelen olur söylüyormusun böyle bi yer var ziyeret edin diye o taraf ta sana güveniyorum köylülerimizi yönlendir buraya bu tarafta ise gördüklerimize söylüyoruz inş burada çogalacagız HADİ HAYIRLISI HERKESE SELAM

Abdurrahman 58
13.03.2008, 20:30
arkadaşlar acil olmadığı müddetçe diğer konulara biraz ara verelim gece gündüz okuyalım fatiha larımızı az kaldı 18 mart ŞEHİTLERİMİZ BİZDEN DUA BEKLİYORLAR
BİRAZ GAYRET LÜTFEN!!!

iozgur
14.03.2008, 08:36
Erolcuğum seni severim bilirsin sen kızdığın zaman hoşuma gidiyor.Tam siyaset adamısın ama genede şükür etmiyorsun helal olsun.Şunu anlayamadın eflasyon ortamında kazandığın parayı kazanamassın bunu unut .Bizim HASANI'DA yanına aldıysan seni kimse tutamaz oda düzenin adamı.Bozacının şahidi şıracı olunca anla gersini...

iozgur
14.03.2008, 08:48
Akadaşlar ÇANAKKALE'YE HEP BAREBER BİR MİNİBÜS AYARLAYIP GİDE BİLİRİZ HEMDE KAYNAŞMA OLUR NE DERSİNİZ.

EMİRGİL
14.03.2008, 10:20
Herkese selamlar ilhan kardeşim merakta bıraktın bizi neyse geldin önemli bi şey yokmuş!Amacımız polemige girmek degil güncel yaşadıgımız TÜRKİYE gerçeklerine parmak basmaktı.Sonuçta tabiki hepimizin gayesi ekmek davası ve amacı ama ne olursa olsun yaşanan olaylarada tepkisiz kalmamak gerekiyor diye düşündügüm için yazdım.Başka bi amacımız yok...

EMİRGİL
14.03.2008, 10:27
Erol merhaba yine herzamanki gibi döktürmüşün kardeşim!Hasan arslanla akraba oldugumuzu yeni duyuyorum bende tanımıyorum kendisini inşallah sivasa gelince tanışırız.2 gün önce nurettin abinin yanındaydım söylemedim aklıma gelmedi ama sanırım zamanı olmaz sürekli yurt dışına gidiyor zaman ayırmasının zor oldugunu düşünüyorum!Bizim tevfige gelince söylesemde zor yazar burda senin dışında tanıdıg hiç kimse yok.

Bawo
14.03.2008, 10:58
Erolcuğum seni severim bilirsin sen kızdığın zaman hoşuma gidiyor.Tam siyaset adamısın ama genede şükür etmiyorsun helal olsun.Şunu anlayamadın eflasyon ortamında kazandığın parayı kazanamassın bunu unut .Bizim HASANI'DA yanına aldıysan seni kimse tutamaz oda düzenin adamı.Bozacının şahidi şıracı olunca anla gersini...

hocam sen alibeyköy igdaş tamısın.

emirgil
14.03.2008, 19:56
cümleten hayırlı akşamlar erol abi dedem halama geçti bugün yarın gelir geziyor valla iyi çok şükür yaramaz birşey yok hatta pazar günü ÇANAKKALEYE ŞEHİTLİGİ ezmeye gitmişler halamlarla şişli belediyesi götürmüş saglıgı sıhatı iyi şükür selamın başım üstüne amcamda iyi sebo çalışıyo yaramaz birşey yok pazar günü beraberdik söyledim onada evde internet yok dedi teknede çalışıyor tekneye gidince girerim diye söyledi zanedersem teknede bodrumda o yüzden bi süre giremez mehmet abimde tuzlada tersanede çalışıyor onun işi baya yogun erol abi kolay kolay boşta kalmıyor birazda zor iş en ufak bi ihmale gelmez sabah 6da çıkıyo evden akşam 11de falan anca eve geliyorum diyo yani fazla zamanı yok boş ama genede söylerim tabi

emirgil
14.03.2008, 20:09
ibrahim abi ben teklifine varım abi bana uyar valla hemde süper olur varya ne zamandır gitmek istiyorum hatta eger olursa münübüste var bilal amca var tanırsın sarıgazide oturuyor periza halanın oglu diyeyim ben eniyisi onun münübüsü var ona söyleriz artık üç aşşa beş yukarı ayarlarız bilal amca iyidir yeterki biz toplanalım arabayıda bulduk hadin bakalım görelim tutkunlugu cirin köylüleri şöyle bi toplanalım da yakınlaşalım bi ya kaynaşalım bi nasıl dernek kurucaz biz degilmi abiler...münübüs öneriydi sadece illaki o olcak degil toplanalım da gerisi kolay

iozgur
14.03.2008, 21:00
hocam sen alibeyköy igdaş tamısın.Evet hocam Merkezdeyim siz nerden .

emirgil
14.03.2008, 21:07
valla hocam bende sivas merkeze baglı CİRİN köyündenim

hasanarslan
15.03.2008, 12:29
ibrahim kardeşim sen beni tanırsın.geçen gün erolun yanına uğradım .aynı yazınki meseleleri 3 saat anlattı.yine aynı şekilde ağladı durdu.yağ pahalandı.ceviz yükseldi .sivas elden gidiyor.fabrikalar kapanıyor.göç veriyoruz deyip duruyor yani kısacası zihniyet aynı. arkadaşlar sivasta her şey yolunda kimse üzülmesin.sivas hiç bir dönemde görmediği yatırımı bu dönemde gördü.sivasa 3 yıl içinde gelmeyen varsa geldiğinizde sivası tanıyamayacaksınız.muhalefet ede ede muradına erdi....

hasanarslan
15.03.2008, 12:30
erolum her şey yolunda sen sıkma canını.her şey yoluna girer.

hasanarslan
15.03.2008, 12:33
metin kardeş selamlar.bende tanımıyorum ama inşallah tanışırız.memnun oldum.

hasanarslan
15.03.2008, 12:40
tertibim senden ne haber bu sıralar görüşemiyoruz.erol kaya kardeşimle tanışıyormusunuz.erol siteye girdikten sonra site canlandı .siteye neşe geldi.

iozgur
16.03.2008, 01:29
Erol gözün aydın AK PARTİYİ Kapatıyorlar sende kurtuldun sivasta memlekette kurtuldu .Şimdi herşey düzelecek yag,şeker,un,ceviz,fıstık fiyatları düşecek baklava pasta vs.fiyatları zamlanacak hadi gene yırttın malı GÖTÜRECEN hadi iyisin...

ilhan_arslan58
18.03.2008, 15:17
s. a arkadaşlar Bu gün 18 mart çanakkale zaferi yıldönümü bütün şehitlerimize allahtan rahmet diliyorum. onların kanlarıyla canlarıyla kazanılmış bu güzel vatanı bizer ve gelecek nesiller onlara layik bir şekilde yaşatacağız.malesef şu günlerde neler le ülke gündemi uğraşıyoruz . arkadaşlar istanbul birliği sağlanır inşallah çanakkale gezi fikri çok güzel hem biraraya gelmiş olursunuz hem tanışırsınız bu işi ihmal etmeyin geçerken de bizi alırsınız sivastan. herkeze selamlar.

i.yigit
18.03.2008, 20:51
slm millet siteye sık sık yazamıyorum zaman bulamıyorum herkesden özür diliyorum.herkesi alıştırdık kendimize umarım yoklugumuz hissediliyordur.çanakkale ziyeret teklifi çok güzel bi sunuş ama ben işim geregi hafta sonları çalıştıgım için biraz zor gibi gözüküyor emmevelakin bütün şansımı zorlarım eger böyle bi etkinlik olursa %60 gibi herkese selam

i.yigit
19.03.2008, 08:26
TÜM İSLAM ALEMİNİN MEVLİT KANDİLİ MÜBAREK OLSUN.

iozgur
19.03.2008, 09:24
Bu gece Hz.Muhammet Mustafa S.A.V 'in dünyayı şereflendirdiği gecedir.O peygamberki insanların sapıklıkta sınır tanımadıgı,cehalette en üst seviyeye ulaştığı,küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur,rahmani bir şifa olmuştur.Dualarımız bu gece eksik olmasın,kalplerimiz imanla dolsun.KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.

EMİRGİL
19.03.2008, 09:28
Bütün dost ve arkadaşlarımızın mevlit kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim!

iozgur
19.03.2008, 09:53
Bu gece Hz.Muhammet Mustafa S.A.V 'in dünyayı şereflendirdiği gecedir.O peygamberki insanların sapıklıkta sınır tanımadıgı,cehalette en üst seviyeye ulaştığı,küfür ve şirkin kölesi olduğu bir zamanda dünyaya şeref vermiş ve dünyaya ilahi bir nur,rahmani bir şifa olmuştur.Dualarımız bu gece eksik olmasın,kalplerimiz imanla dolsun.KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.

hasanarslan
19.03.2008, 10:43
MEVLİT KANDİLİNİN TÜM İSLAM ALEMİNE HAYIRLARA VESİLE OLMASINI YÜCE ALLAH TAN DİLERİM.KANDİLİNİZ MÜBAREK OLSUN.

emirgil
19.03.2008, 19:16
herkeze hayırlı akşamlar ibrahim abi ilhan abi mesajınızı aldım abi sagolun amin herkezin mevlit kandili mubarek olsun hayırlara vesile olmasını yüce allahtan dilerim...evet abiler gezi işine neden sıcak bakılmıyorki ya ne güzel tanışıp kaynaşcaktık ya daha bi yakınlık olurdu valla bence süper fikir düşünelim derim...ilhan arslan abicim sende geliyormuşsun galiba duyduguma göre geçerken biz seni çaldıralım cepten sen in aşşa biz seni alırız geç kalma fazla beklemeyiz

i.yigit
20.03.2008, 21:01
slm arkadaşlar nasılsınız görüşemiyoruz boşlamayalım burayı sık sık ziyaret edelim

EMİRGİL
21.03.2008, 16:22
Herkese selamlar,saygılar erol kardeşim nerelerdesin sesin solugun çıkmıyor?

iozgur
22.03.2008, 21:34
Millet çekilmiş nereye gittiniz usandınızmı yoksa.

hasanarslan
22.03.2008, 23:07
arkadaşlar usanmayalım günlük yazmaya çalışalım.erolum ne oldu hızın çabuk kesildi.

i.yigit
22.03.2008, 23:38
selam millet kimseden ses çıkmıyor nerelerdesiniz erol kaya profile bi sivil resim koyda yüzünü görelim askerlik resmi koymuşsun.10 yaşından beri seni görmedim yaş 38 oldu 28 sene önceki erol bakalım ne olmuş bi görelim yolda görsem tanırmyım nerden tanıyacagız

i.yigit
22.03.2008, 23:43
Hasan arslan nerelerdesin görüşemiyoruz bu kadar soguk olmayalım büyükler birbirlerine bagımlı olmadıkları için bizlerde birbirimizden kopuguz.bu benim düşüncem

emirgil
23.03.2008, 12:36
herkeze selamlar kimse kalmamış yav herkez gitmiş e tabi iş güç herkez düşmüş ekmek peşine bilassa istanbulda geçim zor allah herkezin yardımcısı olsun ben fırsat buldukca yazıyorum valla zannedersem herkez öyle fırsat bulursa yazıyor e tabi önce iş ekmek davası herkeze hayırlı günler hayırlı kazançlar... postacı abim senden ne haber yav bi görünüp bi kayboluyorsun nerelerdesin yine halin keyfin nasıl yaramaz birşey yoktur inşallah herkeze benden selamlar ilhan arslan postacıların kıralı en karizmatigi kendine iyi bak halamla eniştemin ellerinden öperim yengemlere çok selam

H.Sanat
23.03.2008, 15:25
Merhaba arkadaşlar, bu ne biçim site kimse yok. Dernek kurma işine döndermişsiniz. Vah vah...

iozgur
23.03.2008, 15:47
selam millet kimseden ses çıkmıyor nerelerdesiniz erol kaya profile bi sivil resim koyda yüzünü görelim askerlik resmi koymuşsun.10 yaşından beri seni görmedim yaş 38 oldu 28 sene önceki erol bakalım ne olmuş bi görelim yolda görsem tanırmyım nerden tanıyacagızİlhan erolun resmini ben koydum başaka resmi yoktu soldaki erol ortadaki ben sağdaki asker erolun amacasının oğlu Ergin.Erolun son halini merak ediyorsan şu bizim okul resmi varya ordaki erolun aynısı hiç değişiklik yok adamda dert yok tasa yok hiç değişmemiş sen ağladığına bakma onun yapısında var ağlamak.:D

iozgur
23.03.2008, 15:50
Merhaba arkadaşlar, bu ne biçim site kimse yok. Dernek kurma işine döndermişsiniz. Vah vah...
Birader önce sen kendini bir tanıt odan sonra eleştir.Bizim formumuz en çok ziyaret edilen ve en çok mesaj yazılan bir yer varmı başka böyle faal bir yer gezin bakalım bulabiliyormusun.:confused:

iozgur
23.03.2008, 15:58
Bu arad SİVAS KONYA'YI ÜÇLEDİ VE PLAKAMIZA ULAŞTI 58 PUANLA EMİN ADIMLARLA ŞAMPİYONLUK YOLUNA DEVAM EDİYOR İNŞALLAH ŞAMPİYON OLACAĞIZ.

H.Sanat
23.03.2008, 16:12
Birader diye hitap etmişsiniz. Bu siteye sadece erkekler mi üye olabiliyor.

emirgil
23.03.2008, 17:11
sizin bile dikkatinizi çekmişiz hoşunuza gitmişki bi iki satırda olsa birşeyler yazmışsınız daha ne olmasını beklerdiniz mesela neler yapmalıyız neyi hoşunuza gitmediki vah vah çekmişiniz...ama yinede biz size teşekkür ederiz böyle güzel bir siteyi ziyaret ettiginiz için

erolkaya
23.03.2008, 17:34
SLM canım hemserileri nerdesin diye yazmısınız sehir dısındaydın o yuden biraz ihmal etim

erolkaya
23.03.2008, 17:36
metin kardesin geldim islerim nedeniyle antep maras gitim o yuzden yazmadım yarmaz her hangi bir sey yok halamlara selam söyle

erolkaya
23.03.2008, 17:40
ihan canım resmin nasıl konyor inanki bilmiyorum remi orya ibrahim koydu nerde cekinmisiz bende bilmiyorum nerden eline gecmis sanırım benim emi oglu ergin askere giderken cekinmis ola biliriz sanırım yakında istanbula sanırım bir isim cıkcam onun icin gelirsem san ugramaya calısırım gelirsem kesin söz veririm ziyaretine gelirimkendine ii bak canım evet tam 28 yıl oldu görusmeyeligecen gunler belirsiz ne cabuk olmus demi

erolkaya
23.03.2008, 17:44
ibrahim gardas erol aynı erol diyorsun yok ya ihdiyarladık yavas yavas sende sac kalmadı benim de disler kalmadı ustelik saclarda ben beyaz oldu nasıl aynı erol diyorsun

erolkaya
23.03.2008, 17:48
hasan hızım kesilmedi canım sehir dısında oldugumu gidcegimi sen bilyordun konus mustuk o yuzden giremedim biraz uzun surdu yeni geldim zaten bu siteyede bir kac kisi yazyor baska hic kimse yok nerdelerse

erolkaya
23.03.2008, 17:58
ibrahim simdi ben cavap hakımı kulanyorum sanırım bana akp kapatlyor diye yazmısın meselemiz ak parti degil kardesim kapatmak cözumu bak 1960 da buyanı kac parti kapanmıs tam 9 parti kapanmıs ne olmus cözumu kapatmak bask bir isim altında kurulur ben akpartiye karsı degilim ben carpık duzene karsıyım gelen memleketi dusunmuyor hep kendilerini dusun yorlar ona karsıyım ali gelmis veli gitmisi degil bak enson erktirk 2 ayda bir gelyordu simdi ayda gelyor 2 ayda gelen mazot 300 ytl oldu litresi yoksa bizim derdimiz akparti degil gardas umarım ne demek isdedigimi anlamısındır cok seyler var amam yazıl cak bu kadar yeterli

EMİRGİL
23.03.2008, 18:39
Erol iyi akşamlar öncelikle hoş geldin.İfade ettigin bir çok konuda sana katılıyorumBende hiç bir siyasi partinin ne sempazitanı nede üyesiyim son dönemlerde ülkede yaşanan hadiseleri görünce çocuklarımızın geleceklerinden endişe eder hale geldik gençlik ahlaki bi yozlaşma içersinde büyüge saygı küçüge sevgi kalmamış egitim nerdeyse sıfır gerçi ögretmen ne yapsın aldıgı maaşla evini nasıl geçindirmeyi düşünmekten fırsat bulursa çocuga ders anlatıyor dedigin gibi mazotun litre fiyatı3 ytl benzinin 3,25 ytl oldugu ülkemizde çiftci mazot alıp topragı işleyecek bu nasıl olacak merak ediyorum bunların önüne geçilmedigi sürece sivaslar göç verecek şehirlerde köy olacak!Her göçen kendi köyünü buraya taşıyacak sende sivasta insan kalmadı diye sitem edicen esasında yazılacak söylenecek o kadar çok şey varki!!! Neyse herkese iyi akşamlar halama selamlar ellerinden öperim.

EMİRGİL
24.03.2008, 09:03
Herkese günaydın.H.Sanat rumuzlu kardeşim yapıcı güzel bi yorum yazacagınıza üye resminizdeki gibi yıkık,virana bi yorum yapmışınız!Muhtemelende bizim köydensiniz!?Ayrıca hakan kardeşimin'de söyledigi gibi en aktif üyeler bizim bölümde kanıtı'da bizleriz....

H.Sanat
24.03.2008, 10:53
Ne yapabilirim köyümüz virane...

hasanarslan
24.03.2008, 11:04
H.SANAT kardeş böyle virane resimlerle ,eski kapılarla bu iş olmaz.tanışalımki beraberce eleştirelim.

EMİRGİL
24.03.2008, 11:07
Kimlerdensiniz?Hasan kardeşimin dedigi gibi tanışalım!

hasanarslan
24.03.2008, 11:08
muhterem iş adamı erol kardeşim.ağlayıp duruyorsun ama şehir şehir memleketi alt üst ediyorsun.sana ulaşmak öyle zorki ne zaman sorsam şehir dışında diyorlar.ara sıra haber verde benide götür.

EMİRGİL
24.03.2008, 11:09
Kapının üstünda 32 A yazıyor hasan sen bilirsın belki yukarı mahallenin kapı numarasına benziyor gibi!!

hasanarslan
24.03.2008, 11:12
bu kapı yabancı gelmiyor ama tanıyamadım.

H.Sanat
24.03.2008, 11:24
Turşucugillerden. Ben de sizi tanımıyorum Hasan Arslan.

H.Sanat
24.03.2008, 11:34
Daha soruma cevep vermediniz (bu siteye sadece erkekler mi üye olabiliyor ?)

EMİRGİL
24.03.2008, 12:01
Bu siteye herkes üye olabiliyor bu konuda bi kısıtlamanın olmadıgını düşünüyorum:Şonuçta herkese açık...İster bayan ister bay.Neden bu kadar ısrarla soruyorsunuz??

H.Sanat
24.03.2008, 12:32
Hiç bayan üyeniz yokta onun için.

EMİRGİL
24.03.2008, 14:58
Varsın olmasın bizce mahsuru yok!Olursada zararı yok.

erolkaya
24.03.2008, 19:20
İYİ AKSAMLAR cirinliler hasan nasılsın babanı hastaneye göturcektin göturdunmu nasıl durmu birdah marsa gidisimde söz senide götrecemiyiki gitmemisin benimle sunki bayagı uzun surdu geri gelisim isler orda biraz uzadı seminer vardı onada katılmak zorunda kaldım dondurma makinaları gelmisti italyadan onlar iicn kaldım obir gidisimde söz

erolkaya
24.03.2008, 19:22
slm metin kayseriye gelcem diyordun gelcenmi busen yazın bir gelin ya

erolkaya
24.03.2008, 19:40
slm.h.sanat öncelikle yazdıgınız icin tsk ederim kendimi daha önce ki yazılarımda tanıtmısıtı mesacların okursan benim kimlerden oldugumu görursun bu sitede yazanları belki cogunlugu bir birini tanımaz amam ben yüzde doksanını tanırım ben sivasta ikamet edyorum ustelikde cöyle baglantım halen vardır sivasta esnaflık yapyorum tursucu gilerdenim demisin kimin oglusun ben hepsini atnırım onların sukru gül neyin olyor emik cis neyin olyor siteye bayan bay ayrımı yoktur herkese acıktır ben sivasta armadıgım kalmadı girin su siteye canlansın diye bam malsef kimse kılını kıpırtatmıyorbu bir iki kisi yazyor gersi yok dernekler yasası cıkalı 75 yıl olmus gernenin var amam bizim köyun yok bu gidisle bir 75 yıl daha olmuycak sanırım bırak dernegi siteye 10 dakasını ayırıp da slm yazmıyanlar dernek kurmayı hayel gibi görmeye basladım ben 20 gundurliki yazyorum halen yazdıgım bazı arkadaslardan cevap alamdım mesala ilhan gülden cocukluk arkadasımdan halen cevap gelcek bizim salim kayadan halen cevap gelcek nerdeler ya bakın ben isyerimde vede evimde internet yok inaninki yazmak icin fırsat aryorum fırsat buldukcada hemen internet kafeye gidip hemserilerime birseyle paylasmak icin cırpınyorum lutfen duyan duymuyana duyursun bu siteyi bayan arkadaslarımızıda analarımızı bacılarımız da bekliyoruz bu siteye bizim köy bukadar kucuk degildir arkadaslar 150 hanelik köydu zamanında simdi 1500bin hane olmustur bubusda 5 le carpın bakayım ne edyor burda yazanlar sadece 10 kisi gersi nerde arkadaslar cok vurdum duymaz bir köylumuz var sanırım inanınki cok yazcak seyler var ama sanırım onunda zamanın var

erolkaya
24.03.2008, 19:49
h sanat arkadasım hasan aslanı tanımadıgını diyorsun ben tanıtayım hasan gile köyde kurtgil drrler dedesine hacı cukru derler babasına ise hasn hüseyin drler evleri caminin ustunde elektirik tirfosu var onun ustunde evlerinin önunden yeni pınara veya ketip diye bir cesmemiz varya asagıya dogru inen yol onun ordadır evleri bukadar tanıtım yeterlidir sanırım herkese ii aksamlar

iozgur
24.03.2008, 20:57
Birader diye hitap etmişsiniz. Bu siteye sadece erkekler mi üye olabiliyor.
Kusura bakmayın tahmin edemedim.Ama suç sizin kendinizi tanıtmadınız.Bizde ayrmcılık yok bayan erkek kapımız herkeze açık.

iozgur
24.03.2008, 21:04
Erol maşallah bir geliyon pir geliyorsun gene döktürmüssün.Erol sen kolay kolay kocamassın ben senin saçlarında hiç beyaz görmedim.

EMİRGİL
24.03.2008, 21:41
Erol merhaba inşallah gelirsem muhakkak ugruyacam bayagı yıl oldu gelmeyeli ömer'de görsün istiyorum en son geldigimizde bayagı küçüktü aklı ermiyordu şimdi büyüdü görsün oraları.

hasanarslan
24.03.2008, 23:19
ilhan yiğit kardeşim bu ara fazla görüşemiyoruz ama her fırsat bulduğumda siteden takip ediyorum. gönlümüz sizinle.

hasanarslan
24.03.2008, 23:26
iş adamı kardeşim erol kaya bana maraş sözü vermişşin ama inanasım gelmiyor .iki gün deyip götürün işede yetiştiremen sen beni.senin tanıtımların,seminerlerin bitmez ben sana ayak uyduramam.yinede teşekkür ediyorum.seninle müsait bir zamanda gidelim inşallah.

zeki yigit
24.03.2008, 23:26
selamlalarımla cirinli arkadaşlar hepinize saygı ve selamlarımi sunarım meyil adresim.zeki yigit-q hotmeyil

hasanarslan
24.03.2008, 23:32
kim olduğunu bilmesekte sitemize bizleri tanıyan baymı yoksa bayanmı olduğunu çözemediğimiz gizemli birini daha sitemizde görmekten mutluluk duyduk.H.SANAT kardeşimizinde en azından köylümüz olduğunu öğrendik.

EMİRGİL
25.03.2008, 08:37
Zeki abi hoşgeldin:Ayrıca başınız sagolsun lütfi abiye çok üzüldük allah geride kalanlara sabır,ve metanet versin.

zeki yigit
25.03.2008, 16:09
arkadaşlar bu sitede bende varim

zeki yigit
25.03.2008, 16:12
arkadaşlar bu sitede bende varim adresimi yanlış yazmızım doğrusu budur. zeki.yigit_61@hotmail.com

zeki yigit
25.03.2008, 16:54
selamlarımla sevgili kardeşim metin sizler sag olun evet acımız cok buyuk ne yapalım allahın emri her şeyden ustun inanki kardeşim bu sitede olmasa bizler hic göruşme olanagı olmayacak allahtan bu site varda ayrıca baban ve annen ve ev halkı nasıllar herkesse selamlar adresim.zeki.yigit_61@hotmail

zeki yigit
25.03.2008, 17:13
sevgili ve deyerli caygören köylu arkadaşlar ben bu siteye yeni ulaştım inanki yeni nesillere kendimi tanıtmak isterim ben emirgillerdenim memedogun torunu ömerin oglu zeki bu site hepimize hayırlı olur inşallah bu sitede biraz başka arkadaşlarımızda katılsın biraz daha cok insanlarla tanışıp köyumuze bir dernek kuralımda köyumuzu bataktan kurtaralım köyumuz köyun durumu icler acısı cok kötu bir duruma sahip şu anda inanın arkadaşlar bir cenazeniz olsa hic bir insan yok bu nedele bir dernek kurmak sizlerin yardımı ve cabamızla bu dernek işini halletmek lazim bir an önce hepinize selamlar adresim.zeki.yigit_61@hotmail

zeki yigit
25.03.2008, 17:27
sevgili kardeşim ve dayimın torunu ibrahim sitede seni görmek cok guzel ne yapıyorsun iyımisin hic arayıp sormuyorsun selamlarımla ev halkına selamlar.adresim.zeki.yigit_61 @hotmail

H.Sanat
25.03.2008, 18:11
Hoş geldin dayıcım... Resmin güzel çıkmamış değiştir. Sen daha yakışıklısın.

H.Sanat
25.03.2008, 18:19
Tamam beyfendi Kürtgil in kimler olduğunu biliyorum ama H. Arslan ı tanımıyorum.

H.Sanat
25.03.2008, 18:31
Erol Kaya, Şükrü Gül benim dedem olur.

EMİRGİL
25.03.2008, 20:08
Herkese iyi akşamlar.Zeki abi bizler iyiyiz şükürler olsun dedigin dogru bu site sayesinde tanımadıgımız köylülerimizi tanıyoruz bu konuda emegi geçen İBRAHİM ÖZGÜR kardeşimize teşekkür ediyorum.Bu bile bazı şeylerin başlangıcı,kıvılcımı olabilir diye düşünüyorum!

sinanygt
25.03.2008, 20:30
iyi akşamlar arkadaşlar nasılsınız

sinanygt
25.03.2008, 20:31
iyi akşamlar metin nasılsın iyimisin

i.yigit
25.03.2008, 21:23
slm zeki abiciğim öncelike başınız sagolsun diyorum allah sizlere sabır versin seni burada görmek gerçekten çok güzel aramıza bi abimiz daha katıldı

zeki yigit
25.03.2008, 21:46
sevgiler canım kardeşim ilhan yigit nasılsın iyimisin şaban amca ve qayşe yengeye selamimı söyle ellerinden öperim sinana selamlar sizleri bu sitede görmek cok guzel hepinize sevgi ve saygılarımı sunarım ve sizlerden yeni nesiller olarak rica ediyorum en kısa surede şu dernek işine sıcak bakalım ve bu siteyi diyer köylu arkadaş ve dostlara önerelim.zekiyigit

zeki yigit
25.03.2008, 22:01
sevgili yegenim veysel seni cok seviyorum artık bizlerinde bir sitesi oldu umarımki bundan sonra devamlı göruşuruz selamlar meyil adresim.zeki.yigit_61@hotmail. com

H.Sanat
25.03.2008, 22:11
Dayı ya Veysel den başka yeğenin yok mu? Aşkolsun....

zeki yigit
25.03.2008, 22:11
sevgili canım kardeşim erol kaya selamlarımı sunarım gercekten bu sitede sizler cok guzel mesaj yaziyorsunuz sizi tebrik ederim işlerinizde başarılar dilerim ve bu sitede yen nesilleri tanımak cok guzel sizler devamlı önculuk olarak ve bizlerde yardımlarimizla köyumuze bir dernek kurmayı her zaman arzu ediyorum sik sik göruşelim herkese selamlar mey adresim.zeki.yigit_61@hotmail. com

zeki yigit
25.03.2008, 22:22
canım ve sevgili yegenim kusura bakma sen haklısın neden dersen ben de o kadar cok yegen varki inan senden cok özur dilerim lutfen ismini bagışla selamlarımla gözlerinden öperim.mey adresim.zeki.yigit_61@hotmail. com

H.Sanat
25.03.2008, 22:28
Hatice dayı Hatice..:D Tanıdın mı?

H.Sanat
25.03.2008, 22:31
Bu forumun ilk bayan üyesi :mad:

zeki yigit
25.03.2008, 22:34
sevgili yegenim gonderdigin resim beni cok mutlu etti kendinec iyi bak iyib akşamlar canım benim

iozgur
26.03.2008, 09:43
sevgili kardeşim ve dayimın torunu ibrahim sitede seni görmek cok guzel ne yapıyorsun iyımisin hic arayıp sormuyorsun selamlarımla ev halkına selamlar.adresim.zeki.yigit_61 @hotmailZeki abi öncelikle başınız sağolsun.Allah lütfü abiye rahmet eylesin mekanı cennet olsun.Seni burda gördüğüme sevindim hoş geldin.Abi ne desen haklısın ama en kısa zamanda rahatsız edecegim inşallah kendine iyi bak ablama selam.

EMİRGİL
26.03.2008, 16:13
Sinan kardeşim merhaba.İyiyiz şükürler olsun.Sitemiz cıvıl,cıvıl oldu birde bayan üyemiz olmuş Zeki abinin yegeniymiş inşallah daha etkin ve yaygın bir katılımcı kitlesine ulaşırız!

zeki yigit
26.03.2008, 16:41
sevgili kardeşim ibrahim özgur öncelikle sana sonsuz teşekkur ederim bu siteye emegin gecip butun köylulerimizi bu sitede toparladıgın icin bir mussayit oldugun gun seni eve bekliyorum gelmeden haber et.cep tel no.0533.391.06.88.ararsın bu arada muttalip hoca ne zaman almanyadan dönuyor bana bir cep numarası verdi arıyorum cikmiyor bana bir bu konuda bilgi verirsen sevinirim ev halkına selamlarımı söyle kendine iyi bak bu arada hac bekir agbeye selamlar zeki yigit

zeki yigit
26.03.2008, 16:51
sevgili metin kardeşim bu sitede gönul isterki butun köylu genc nesiller gerek bayan gerekse erkek hic fark etmez yeterki gönuller bir olsun hic olmasa bir dostluk ve birlik ve beraberlik olur ve insanlar bir birine dahada cok saygı ve sevgi bagları ve saygısı dahada artar ve inanki bizler genc nesiller olarak hic birbirimizi tanımıyoruz hep bu neden dersen bu konuda köyumuzun bir dernegi olmadıgından bir dernek olsa en azından bizler yeni nesiller olarak birlik ve beraberligi saglamiş oluruz sana selamlarımla zeki yigit

zeki yigit
26.03.2008, 16:56
sevgili yegenim seni tebrik ederim sitemize hoş geldin ne guzel sizlerinde bu siteye katılmanızla sitede bayanların olmasıda dahada iyi selamlarımla hoşca kal zeki yigit

yarımın torunu
26.03.2008, 17:33
selamın aleyküm bende cirhinliyim yarımın torunlarından fevzinin oglu dayımda erol kaya ve osman kayadır

zeki yigit
26.03.2008, 17:48
sevgili kardeşim sitemize hoş geldin sizler gibi yeni dogan nesillere cok ihtiyacımiz var ayrıca babana selam söyle babanla ben gecen sene umrede beraberdik ben memedogun torunu ömerin oglu zeki yigit dersen tanır selamlar zeki yıgıt

H.Sanat
26.03.2008, 18:15
Ayağım uğurlu geldi, üye olan olana .. :) Maaşallah nazar değmesin.

i.yigit
26.03.2008, 18:21
hoşgeldin fevzi abinin oglu ismini bagışlarmısın bize aynı köylü olmamıza ragmen seni tanımıyorum ama fevzi abiyi tanırım siz esenlerde oturuyporsunuz demi herkese selamlar

i.yigit
26.03.2008, 18:22
zeki abi senin yegen kimin kızı oluyor ben tanıyamadım

EMİRGİL
26.03.2008, 19:09
Yasin iyi akşamlar:Öncelikle hoş geldin erol helal sana bir geldin PİR geldin bayagı üyemiz oldu:Yasin yalnız seni iyi görmedim ne bu halin hiç diyet falan yapmıyormusun çok kilo almışın yasincigim hiçmi babana çekmedin tıg gibi adam!Bi an önce kilo vermeni tavsiye ediyorum.Annene babana selamlar.Dayını yazmamın nedeni muhtemelen o haber vermiştir sana.

EMİRGİL
26.03.2008, 19:12
İlhan iyi akşamlar site canlandı kardeşim memnun edici bi durum nedersin!?Ayrıca EROL'un gelmesininde buna İVME kazandırdıgını düşünüyorum.

EMİRGİL
26.03.2008, 19:56
Zeki abi iyi akşamlar:Yazında ifade ettiklerinin tamamına katılıyorum.Sonuçta aynı cografyanın ve o cografyada yaşamışların torunlarıyız çogumuzda birbirine kan bagıyla baglıyız.Ama hepimizin ortak derdi büyük şehirlerde yaşamanın bizler üzerinde yaptıgı tahribat hani derler'ya her nimetin bi külfeti vardır işte o KÜLFET insanların birbirinden kopması.Yeni jenerasyonun buraya ragbet etmemesini anayabiliyorum çogu burda dogdu orda bi yaşanmışlık yoksa dogal olarak ilgide olmayacaktır diye düşünüyorum.Dikaat edersen bizim yaş gurubuna yakın insanların ilgisi biraz daha fazla.Tabiki istisna olanlarda var.Herkesi burda görmek isteriz.Belki sitemiz bi (FACEBOOK)kadar popoliritesi olan bi site degil ama kendi köyümüzün insanları herkesin hassasiyet göstermesi dilegiyle hayırlı akşamlar.

emirgil
26.03.2008, 20:06
herkeze hayırlı akşamlar maşallah maşallah baya katılım olmuş hepiniz hoş geldiniz aramıza zeki abicim öncelikle başın sag olsun abi allah rahmet etsin mekanı cennet olsun..hoşgeldin abi sende sitemize valla ne yalan söyleyim sevindim seni burda gördügüme hayırlı akşamlar abicim.hakan uzdemir

emirgil
26.03.2008, 20:21
selamlar metin abi naber nasılsın abi valla dogru söyledin abi benim yaş gurubumdan fazla kişi yok bakıyorum da inşallah ilerleyen günlerde olur.evet metin abi dogru büyük şehirin derdi sıkıntısı da büyük oluyor abi herkez ekmek kavgasında mesela benim yaşıtım çok bizim köylülerden çogunu tanımam birbirimizi tanımayız sizin zaman biraz daha iyiymiş gibi sanki birbirinizi tanıyorsunuz ama az ama çok babayı dedeyi söylediginiz zaman kimin kimden oldugunu biliyorsunuz valla bu dernek işi olmazsa zannediyorumki bizlerden sonraki nesil hiç tanımazlar birbirlerini biran önce birşeyler yapmak lazım...herkeze hayırlı akşamlar

i.yigit
27.03.2008, 20:24
slm metinciğim evet baya canlandı inanıyorum dahada artacak valla tanımadıgımız köylülerimizle tanışıyoruz inş dernek işide olacak burada yeterince çogunlugu bulduktan sonra dernek işinede el atacagız burada birlik beraberlik olalım birlik olan yerde dirlik olur.artık bu işin kaçarı yok dernek işi gerçekten ciddi bi konu bu konu üzerinde duralım büyüklerin yapamadıgını bizler beceririz diye düşünüyorum.aramızda şuan bu sitedeki kişiler hep aydın insanlar birşeyler yapma çabası içindeler ALLAH emeklerinizi boşa çıkarmasın herkese SELAMlar

yarımın torunu
27.03.2008, 21:03
metin abi bana kimse haber vermedi google da geziyordum köyün adını yazdım burası cıktı dolasırkende seni buldum dayımda yazıyor herhalde babam suan umrede haftaya gelecek kilo derken de artık barısgız biz kilo kardes le kardes kardes geciniyoz

yarımın torunu
27.03.2008, 21:06
dayı ne haber nasılsın anneannem lere selam söyle tabi bu arada herkesede

yarımın torunu
27.03.2008, 21:13
babam suanda yine umrede 5 yada 6 nisanda gelecek a.s gelince söylerim k.i.bakın

yarımın torunu
27.03.2008, 21:21
slm cirhinliler adım yasin gül fevzi gülün ogluyum

yarımın torunu
27.03.2008, 21:22
metin abi msn yasin_gul1977@hotmail.com ve yasindih@hotmail.com eklerseniz sevinirim dayı bu arada sende ekle

Abdurrahman 58
27.03.2008, 21:32
SELAMUN ALEYKÜM CİRİNLİLER
MUHABBETİNİZ BOL OLSUN
BEN BEYPINARLIYIM(SOĞUK ÇERMİK
ANCAK B,R UYARI YAPMAK İSTİYORUM YÖNETİCİLERİMİZİN GÖZÜNDEN KAÇMIŞ OLMALI LÜTFEN AÇIKTAN MSN ADRESİ VERMEYELİM ÖZEL MESAJLA GÖNDEREBİLİRSİNİZ
İYİ AKŞAMLAR

zeki yigit
27.03.2008, 22:01
selamlar hakan kardeş canım kardeşim mes aldım cok mutlu oldum bizler akraba olarak senile cok yakınız en azından amca cocuguyuz gerci uzaklarda oturmuyoruz ama yinede senin canın sag olsun canım kardeşim artık sık sık göruşuruz bu site hepimizi artık bir araya getirir selamlarımla zeki yigit

zeki yigit
27.03.2008, 22:08
selamlar canım kardeşim ilhan yigit artık hic ortalıkta görunmuyorsunuz ne oldu böyle biz siteyi canlandırmaya bakıyoruz sizler sustunuz ne oldu böyle biraz hareket gelsin selamlar zeki yigit

zeki yigit
27.03.2008, 22:13
selamlar canım kardeşim ibrahim özgur bu sitenin kurucularından siz bu siteye emek verip gundeme getirdiniz ama siteye biraz olsun uye yapalim sen hep geride kaldın biraz ön pilana cik selamlar zeki yigit

EMİRGİL
27.03.2008, 22:43
Herkese iyi geceler SERRRKAN rumuzuyla yazan arkadaşın uyarısı için teşekkür ediyorum:Prosedür neyse onu uygulayalım dedigi gibi açıktan mail adreslerini yazmayalım bazı konularda sakıncalı olablir.Bu işlemi yapan arkadaşların mail adreslerini ve cep telefonlarını özel mesejlarla birbirlerine göndermelerini tavsiye ederim.Selamlar

i.yigit
27.03.2008, 22:43
slm zeki abi şuan sitede online gözüküyorsun ama msn kapalı ben seni ekledim sen beni kabul etmedin galiba öyle gözüküyor bi konuşalım abicigim

i.yigit
27.03.2008, 22:46
evet ciddi bi mesele arkadaşın uyarısını DİKKATe alın msn adreslerini metin'in dediği gibi iletişim kuralım daha iii olur

EMİRGİL
27.03.2008, 22:48
Yasin merhaba Dayın bu sitenin müdavimi oldu en sıkı yazanlardan ama bu aralar biraz durdu gibi!Kilo ile aran iyiyse problem yok ama saglıgın için kilo vermeni tavsiye ederim yaşın genç...

EMİRGİL
27.03.2008, 22:51
İlhan kardeşim iyi geceler seni okadar zahmete soktuk msn adresi aldın ben evdeki bilgisayarda beceremedim şirkettede açamadım bazen diyorum ya bilgisayar kullanım özürlüyüz diye:Bu arada işlerin nasıl?

i.yigit
27.03.2008, 22:51
YİĞİT'ler
çogaldı sitede
İNŞ bütün köyü
buraya toparlayacagız

i.yigit
27.03.2008, 22:54
ne zahmeti metin'ciğim öğrenirsin ögrenmenin yaşı yok
valla bende daha yeni yeni ögreniyorum sende ögrenirsin
sıkma canını rahat ol
ALLAH'a şükür işler iii bol bol plazma LCD satıyoruz
senin işler nasıl herkese SELAMLAR

altuntas58
27.03.2008, 23:07
Hayırlı geceler ÇAYGÖREN KÖYÜLÜLERİ muhabbetiniz bol olsun hepinize selamlar saygılar

EMİRGİL
27.03.2008, 23:08
Tatsız ilhan para yok piyasada kurumsal satış yaptıgımız sektörlerinde lider olan firmalar bile aldıkları malın parasını ödemiyor sürekli öteliyorlar mal satmak çok zorlaştı igneden,iplige hatta tarım ürünlerine kadar ithalat batagına düşmüşüz!Gerçi bunu senin daha net gözlemlemen lazım eskiden bu elektronik eşya varmıydı?

i.yigit
27.03.2008, 23:08
yasin kardeş kilolu olmaktan kormuyon ne gzl yaa
kilolarımla barışıgım diyorsun valla keşke bende senin gibi düşünsem
kilo alacam diye akşamları ekmek yemeyi kestim
akşamları nerdeyse yemek yemiyecegiz kilo alırız diye
ama saglıgın açısından seninde DİKKAT etmeni tavsiye ederim
biliyorsun fazla kilo saglıga ZARARLI
ahmet abiye mahmut abiye babana ve gül tuhafiyedeki amcana
kafam karıştı valla amcanın adı aklıma gelmedi herkese
SELAMLAR

EMİRGİL
27.03.2008, 23:10
Teşekkür ederiz ALTUNTAŞ 58 kardeşim.

EMİRGİL
27.03.2008, 23:11
İlhan karıştırdın Yasin erolun yegeni fevzi abinin oglu benimde teyzemin torunu!

i.yigit
27.03.2008, 23:12
eyvallah altuntaş agabey nasılsın iiimisin
senin bizim köylü arkadaşın vardı demi
yanlış hatırlamıyorsam senin köy neresi idi
gerçi senle muhabbetimiz oldu sanırım

i.yigit
27.03.2008, 23:14
yarımgilin fevzi demi babası adozel emminin torunu demi
mahmut var amcası ahmet gül var sultançiftliğinde oturuyor

i.yigit
27.03.2008, 23:18
gerçi piyasa gerçekten baya kötü ama bizim işi fazla etkilediğini söyleyemem
allaha şükür bize idare eder çarşıda diğer işlerle ugraşan esnafın hali içler acısı
adamlar siftahsız kapatıyor hükümet çok sıktı inş ilerisi iii olur

altuntas58
27.03.2008, 23:24
eyvallah altuntaş agabey nasılsın iiimisin
senin bizim köylü arkadaşın vardı demi
yanlış hatırlamıyorsam senin köy neresi idi
gerçi senle muhabbetimiz oldu sanırım

İyi geceler kardeşim benin sizin köyden bir mesai arkadaşım vardı TCDD yollarından ikimizde emekliyiz ismi mehmet sarıkaya biz ona iş yerinde köylüoğlu derdik evi sivasta kılavuzda cevre yoluna yakın bir yerdeydi şimdi ben istanbulda oturduğumdan dolayı irtibatı kopardık iyi arkadaştı allah selamet versin benim köyüm ULAŞ -ESKİKARAHİSAR sizinle bir daha muhabbetimiz olmuştu saygılar

i.yigit
27.03.2008, 23:30
evet abi bende sivasta fazla kalmadıgım için mehmet sarıkayayı
hatırlayamadım.abi bizde köye bi dernek kurma çabası içindeyiz
inş başarabiliriz buraya baya köylü taparladık bakalım hayırlısı

altuntas58
27.03.2008, 23:36
evet abi bende sivasta fazla kalmadıgım için mehmet sarıkayayı
hatırlayamadım.abi bizde köye bi dernek kurma çabası içindeyiz
inş başarabiliriz buraya baya köylü taparladık bakalım hayırlısı

Köyünüzün mutlaka bir derneği olmalı yardımlaşma ve dayanışmanız için bu dernek şart Allah kolaylık versin işiniz rast gitsin

i.yigit
27.03.2008, 23:46
ABİ BURADAKİ ARKADAŞLARLA BİRLİKTE BU DERNEK KURMA İŞİNİ YAPACAGIZ İNŞ
AYRICA YENİ GÖREV ÜSTLENMİŞSİN BAŞARILAR DİLERİM
SANA TEBRİK MESAJI YAZDIM OKURSUN

altuntas58
28.03.2008, 00:24
ABİ BURADAKİ ARKADAŞLARLA BİRLİKTE BU DERNEK KURMA İŞİNİ YAPACAGIZ İNŞ
AYRICA YENİ GÖREV ÜSTLENMİŞSİN BAŞARILAR DİLERİM
SANA TEBRİK MESAJI YAZDIM OKURSUN

Teşekkürler İLhancığım bu görevi yeni almadık yaklaşık 6 ay felan oldu zaman zaman bu konu böyle gündeme geliyor bazı arkadaşlarda yeni sanıyor olsun zararı yok

H.Sanat
28.03.2008, 11:27
Beyleer, çok komiksiniz. MSN adresleriniz havada uçuşuyor... Dikkat edin sonra adresinizi ekleyen kişilerle başa çıkamazsınız.

EMİRGİL
28.03.2008, 12:00
Ayrıca ek yapıyım cep telefonlarınıda birbirimize yazıyoruz özel mesajla yollamakta fayda var.Sonuçta kişisel bilgilerinizi paylaşmada dikkatli olmak lazım!!

iozgur
28.03.2008, 12:05
slm cirhinliler adım yasin gül fevzi gülün ogluyumYasin kardeş hoş geldin yeni bir üye daha kazandık hayırlı olsun.Babanın dernek iş ile bayağı uğraştığnı biliyorum ama olmadı.Bakalım biz becere bilecekmiyiz.

iozgur
28.03.2008, 12:26
Beyleer, çok komiksiniz. MSN adresleriniz havada uçuşuyor... Dikkat edin sonra adresinizi ekleyen kişilerle başa çıkamazsınız.Dayına söyle her mesajının sonunda var.:D

erolkaya
28.03.2008, 12:50
MRB arkadaslar bakyorum bayagı uye sayımız her gun cogalyor zeki babi hos geldin tekrar basınız sagolsun abicim sende biraz sizin yegenler filan haber veririsen bir az daha canlanır bu site gerci yakında sanırım adem sivasa gelcekmis ona söyluycem oda girsin siteye kendine ii bak zeki abi

H.Sanat
28.03.2008, 12:55
Dayım bilgisayar konusunda henüz acemi. Onun için ona söyleyecek bir şeyim yok. Ama yinede söyleyeyim. Dayııı... huuu... "msn" adresi gibi özel bilgilerini burada verme sonra işin içinden çıkamazsın. Bu işi sen başlatın diğerleri de seni takip etti. Hani geçen sene bir haber çıkmıştı, koyunlardan biri uçurumdan aşağı atlamıştı diğerleride onun peşinden..... Bu işte ona döndü.

erolkaya
28.03.2008, 12:58
slm yegenim yasin nasıl sın canım evdekiler selam söyle burda yazaramz bir sey yok herkes ii canım ben babana umreye gitmeden önce söylemistim bu sitenin oldugunu hata resul girdi benim yazdıklarımı okudular babala uye olmuya calıstılar amam benim musteri gelince ben teli kapatım haberleri vardı amam san söylememisler yavuza sa söyle oda uye olsun dagıtım oldum tayını nerye cıktı martın sonunda olcak diyordu ne oldu nerye giti beni haber der edin bir yardımım dokunurmu bakayım tanıs varmı beni aryacaktı amam armadı pust kesin haber verin bana ok miherkese selam söyle ablamın elerinden öp benim icin resula da söyle oda yazsın evde bilgi sayar var bos durmasın

erolkaya
28.03.2008, 13:06
slm altuntas58 memet sarıkayayı sormusun abi kılavızda evleri var suanda emekli olduktan sonra köye yerlesti tıraktör filan aldı çifçilik yapyor köyun girsine evler yaptı kendisi beton tirves fabrıkasından emekli salıgı gayet ii dir abi yazdıgın icin tsk ederim

erolkaya
28.03.2008, 13:08
ilhan yigit kardesim hic sivasa gelmeyi dusunmuyormusun sen gideli cok oldu hicmi özlemedin ya seni sivasa bekliyorum

erolkaya
28.03.2008, 13:14
slm h.sanat kardesim sen veyselin kardesimisin veysele selam söyle sivasta okudu beni tanır oda siteye uye olsun yazsın birde amcan ilhan güle söyle burayı ihmal deyor coktan yazmıyor tel et erol abi seni bekliyor sitede de anene baban selam söyle kardes

H.Sanat
28.03.2008, 13:28
Aleyküm Selam. Veysel'in ablasıyım. Üniversiteden önce pek kimseyi tanımıyodu ama şimdi pek çoğunuzu tanıyor. Siteden haberi var yoğun olduğundan ilgilenemiyor. İlhan' da aynı şekilde yoğun. Ama mesajınızı ileteceğim. Babannemin sizlere ve Zöhre'ye selamı var. Zöhre'nin gözlerinden öpüyormuş.

iozgur
28.03.2008, 14:08
Valla Hatice bacı böyle bir benzetme yaparken ben senin yeride olsam teşbihte hata olmaz deyip o benzetmeyi yapsaidin daha iyi olurdu kanımca arkadaşlar yanlış anlaya bilir.

EMİRGİL
28.03.2008, 15:42
Erolum yazdıgın yazıyı acele etmeden yaz bazen bir kaç kez okumak zorunda kalıyorum.Yavaş yavaş yaz!

H.Sanat
28.03.2008, 15:53
Amacım tabiki milleti koyun yerine koymak değil, eğlenceli bir ortam oluşturmak. Mesajlarımdan hiç bir zaman böyle bir anlam çıkarmayın. Beyler, lütfen alınmayın...

EMİRGİL
28.03.2008, 16:11
O alalen mail yazma işini yapmadım ama muhtemelen yapabilirdim diger arkadaşların bu konuda acemi davranarak yazmalarını anlayabiliyorum sanal aleme bu kadar aşina degiliz.Gerçi bu yorumu tamamen kendi adıma yaptım!Ama kesinlikle (MEEE)gurubundan degilim herkese selamlar,saygılar.

cirinli_58
28.03.2008, 20:48
selam hemşehrilerim bende cirinliyim ibrahim sarıkayanın oğluyum şimdi emmim köyde mehmet sarıkaya burayı yeni buldum

cirinli_58
28.03.2008, 20:51
erol kaya altuntaş58 kardeşlerim tanırmısınız emmimi o şimdi köyde arada işleri oldumu gelir sivasa fakat sivastaki işlerini de oğlu süleymen halleder o yüzden senede 5 6 defa anca gelir

i.yigit
28.03.2008, 21:32
öncelikle cirinli kadreşimize sitemize hoşgeldin diyelim ondan sonrada tanımaya başlayalım
ben şabanın oglu ilhan yiğit
seni tanıya bilirmiyim ben çıkaramadım
sarıkayalar hüsnü sarıkaya halil sarıkaya neyin olur.
sivasta cemil sarıkaya var.

i.yigit
28.03.2008, 21:35
ilhan gül sözünü halen tutmadın seni bekliyorum
hani çayımı içmeye gelecektin.
yavv gelde sana yemek ısmarlayım
senin işyerininin önünden geçiyorum
bana gelmediğin için durmuyorum orada
en kısa zamanda görüşelim

sinanygt
28.03.2008, 21:45
cirinli kardeş torusulu nurettin mert neyin oluyor

iozgur
29.03.2008, 09:23
Yarın sivasspor kasımpaşa maçına gelen varmı maç 15:00 Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan stadında.

sinanygt
29.03.2008, 12:41
ibrahim merhaba nasılsınız görüşemiyoruz

iozgur
29.03.2008, 13:39
ibrahim merhaba nasılsınız görüşemiyoruzİyi Allaha şükür abi biz burdayız seni sormalı sen yoksun piyasada:rolleyes:

erolkaya
29.03.2008, 15:10
SLM cirinli 58 sitemize hosgeldin kardesim önce ismini bagıslarmısın sen rahmetli ibrahim abinin oglusun sanırım eminleri vede suleymanın fialn tanyorum ama seni tanımıyorum amcalarını hepsini tanırım kılavuzda oturyorsunuz demi eski kılavuzda kendine ii bak cirhini hemserim sitede bir birini tanımıyan varsa yazarlarsa ben her kesi tanıtırım arkadaslar

sinanygt
29.03.2008, 17:38
iyi akşamlar çaygörenli arkadaşlar ben sinan zeki yigitle görüşecegim telefonunu bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekür ederim

emirgil
29.03.2008, 19:39
herkeze cümleten hayırlı akşamlar aramıza yeni katılan arkadaşlarada hoşgeldin diyorum oh maşallah valla sitemiz baya canlanmış ne güzel hazır böyle bi haraketlilik olmuşken sitede ben diyorumki bi tarih belirlesek mesela 3.ay sonrasına 2.yada 4.artık her neyse tüm köylülerimize haber versek dernek toplantısı var diye biyerde toplansak hepberaber otursak uzun uzun konuşsak enine boyuna şu işi artık bi nihayete erdirsek nasıl olur bugün bir kaç yere gittim herkezin azında dernek lafı herkez bu yokluktan şikayetçi bence tam sırası diyorum ve bu form da olan herkezi bu dernek için ayaklandırmak istiyorum sizler ne dersiniz bilemiyorum onuda siz akrabalarıma bırakıyorum sonuçta hepimiz akrabayız öyle degilmi ama...tabi bunlar benim kendi şahsi düşüncelerim herkeze hayırlı akşamlar .hakan uzdemir.

emirgil
29.03.2008, 19:59
zeki abicim hayırlı akşamlar nasılsın abi saglıgın sıhatin iyidir inşallah valla abi dogru söylüyorsun aslında çok yakın akrabayız ama işte iş güç derken unutulmaması gereken bazı şeyleri unutmak degilde elinde olmadan aksatıyorsun geciktiriyorsun valla ancak bugün fırsat bulup karşıya senin yegenlerin yanına kezük halama gide bildim gelirken size de ugradık işteydin zeki abicim tekrar başımız sagolsun abi hayırlı akşamlar bi istegin bi arzun varmı abicim

zeki yigit
30.03.2008, 00:52
sevgili kardeşim hakan öncelikle sevgi ve saygılarımı sunarım senin gelmen beni cok mutlu etti allah senden razı olsun cok acele ettim sizlere yetişmek icin ne kadar cabuk geldimse sizin işiniz acilmiş göruşemedik kusuruma bakma inşallah bizde size iyadeyi ziyarete gelecegiz sevgili hakancıgım senin yerin benim her zaman yanımda muhdeedırdır bu arada annenede selamlarımı sunarım teşekkurlerimi sunarım ayrıca sende baba olmuşsun bu vesile ile sizlerinde gözunuz aydın olsun yuce rabbim analı babalı buyutsun selamlarımla en kısa zamanda göruşuruz allaha amanet ol zekiyigit

zeki yigit
30.03.2008, 01:08
sevgili kardeşim metin nasılsiniyimisin selamlarımı sunarım umarımki saglıgın sihatin iyidır babana ve annene selamlarımı sunarım ayrıca ev halkınada selamlarımı sunarım umarımki kısa bir zamanda göruşuruz neyse kardeşim bu msn işini neden bu kadar gundem yapıyorlarki bu bilgi sayarda msn ne icin cıkmiş insanlar birbirleri ile iletişim kurmaları icin icat edilmiş evet ben butun yazdıgım msajlarımda hepsinde msn yazdım ve bundan sonrada yazmaya devam edecegim bence hic bir masuru yok ve insan olan bu işi dogru bir şekle göre yapar ve hic bir zaman kimse kimseyi uzmeye hakkı yoktur neticede bursı bir hukuk devleti neyse bu işi fazla abartmiyalım rafa kaldıralım selamlarımla zekiyigit

zeki yigit
30.03.2008, 01:13
sevgili kardeşim sinan yigit selamlarımı sunarım şaban amcave ayşe yengeme ve ev halkına selamlarımı sunarım nasılsın kardeşim iyimisi inşallah iyisindir benim cep no.0533.391.06.88.no ararsın bu arada herkese selamlarımı sunarım zeki yigit

emirgil
30.03.2008, 10:59
amin zeki abicim allah cümlemizden razı olsun zeynep yengeye söyledik işimiz aceleydi abi inşallah başka bir zaman uzun uzun otururuz buyur gel zeki abicim başım üstüne herzaman beklerim..estafurullah zeki abi ne demek asıl sen kusura bakma abi anneminde çok selamı var. evet abi baba olduk ugraşıp duruyoruz valla.teşekkürler zeki abicim hayırlı günler ALLAHA EMANET OL

EMİRGİL
30.03.2008, 12:20
Zeki abi selamlar.Şükürler olsun hepimiz iyiyiz ayrıca bizden'de size selamlar!Msn ile ilgili geçen bizim siteye bir arkadaşın uyarısı oldu mail adreslerinizi alelen yazmayın diye sanırım haklıydı sakıncalarının oldugunu biliyorum bende bu konuyla ilgili ekleme yaptım:Hatta yazımı dikkatli okuduysan bu hatayı benim yapabilecegimi'de yazdım şimdiki nesiller gibi internet'aşina olmadıgımızı belirttim'Diger ifadem ise tamamıyla işin latifesi...Selamlar.

EMİRGİL
30.03.2008, 12:23
Sevgili hakan kardeşim BABA olmuşun seni tebrik ediyorum allah saglıklı,sihhatli büyümesini nasip etsin.Ev halkına selamlar.

zeki yigit
31.03.2008, 14:26
selamlar sinan yigıt kardeşim meyi adresini aldım cok menmun oldum inşallah bundan sonra sık sık göruşuruz önemli olan akrabalık ve bir amca ogulları olarak bir birimizi unutmayalım dostluklarımızı her zaman pekiştirelim selamlarımla zeki yigit

zeki yigit
31.03.2008, 14:30
selamlar canım kardeşim hakan mas aldım teşekkur ederim ev halkına selamlar bu arada ihsan amcam istanbuldamı nerde kalıyor selamlarımı söylersi kendine iyi bak allaha emanet ol zeki yigit

zeki yigit
31.03.2008, 14:51
selamlar canım kardeşim metin selamlar ne oldu böyle sitede hic bir hareketlenme yok ne oldu böyle millet icine kapandı biraz daha uye kayıt edelimde şu dernek işini gundeme taşiyalım artık cok gec kalınmiş oldu herkese selamlarımla zeki yigit