PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LUNAPARK AÇILDI

Sivaslilar.Net
27.05.2007, 02:11
Sivas’ta köy garajının olduğu bölgeye yazın açılan Lunapark bu yıl da hizmete girerken, özellikle akşamları Lunapark'ta yoğunluk yaşandığı görülüyor. Yaz süresince açık kalacak olan Lunapark'a özellikle çocukların ilgisi büyük olurken, çarpışan arabaların yanısıra gondol ve dönme dolaplara vatandaşların ilgisi daha fazla. Lunapark işletmecisi her yıl Sivas'a gelerek yaz sezonu boyunca Sivaslılara hizmet verdiğini ifade ederken, tüm Sivaslıları lunaparka beklediklerini söyledi.

Serd@r
27.05.2007, 02:20
SİVASta yaşarken o lunapark bizim mekan olurdu,para geçtimi elimize doğru gider çarpışan arabaya binerdik oda çok kısa sürerdi.
Çocuklar için sevindirici bir haber,hele hele karnesi iyi olan için mükemmel,tadını çıkarın çocuklar!

Ertugrul
27.05.2007, 03:23
Yaz aylarında özellikle gençler ve çocuklar için lunapark vaz geçilmez bir
eğlence,aman güvenlik önlemlerine dikkat edelim.

Güner
27.05.2007, 03:30
Sivas'a açılan lunapark nedense hep eski araçlardan oluşuyor. Yenilik gerek. Biraz daha teknoloji ürünlerinin kullanılması gerek. Tabiri caizse hurdalarla eğlenmeye çalışıyoruz.

Bu arada ben en çok gondola binmeyi seviyorum :)

SIVASLI__HILOS
27.05.2007, 11:44
yurtdisinda yasayan biri olarak,sivasimizdaki luna park benm icin ayri bir yeri wardir.bende gittim oraya kucuk ama sirin bir yer.yinede super olmus...
sivasli__hilal;)

elbeyli09
27.05.2007, 11:52
artık lunapank böyle yazları hizmet veren değilde, lunapark alanı oluşturulup artık yaz kış her zaman hizmet veren bir yer olması lazım, bunu sivas belediye başkanımızdan talep ediyorum,o eski kötü lunaparklar dahi hale anılarımızda duruyor,şimdiki küçüklerin de güzel bir lunapark anısı için bunu yapmamız lazım,

Deliilyasliyiz
27.05.2007, 12:28
hadi bakalım yazın direk oraya.ranger varsa geliyommm:)