PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : yazık ya bu hayvana yapılır mı

RaZZcE
06.06.2007, 22:38
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Yazik Hayvana... :D

garibo58
07.06.2007, 12:30
Çok yazık yaaa hayancağıza.Getirdiği suyu bari dökmese:):):):):):)

serhat3358
25.07.2007, 12:35
Bunu özelliklede çocuklara yazıyorum [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]) [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]) bu kadar bunların içinde güzel oyunlar var

mermer yusuf
25.07.2007, 15:37
Bunu özelliklede çocuklara yazıyorum [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]) [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])ve bu kadar bunların içinde güzel oyunlar var

HAKKATEN YAHU.BİRİ BU SİTEDE ÇOCUKLARIN ELİNDEN TUTMALIYDI.BU ŞEKİLDE ÇOCUKLARI YÖNLENDİRMEK LAZIM.

BEN BUNA ÇOCUK DEDİM DİYE KIZIYORDU BANA.YAV KÜÇÜK BACIM OLGUN İNSANLAR VAR BURADA.RÜŞTÜ AMCAMA DİYECEM SENİ SIK SIK PARKA GÖTÜRSÜN.YADA SANA ARADA SIRADA OYUN SİTELERİ İSMİ SÖYLEMEK GEREKİYOR...RAZZLE

yav rüştü abi kızma ama biraz haklı eleştiriler bunlar.bu tür oyunlar yüzünden hindileştik.serhat iyi yazmış.

_DuMaN_58
26.07.2007, 08:14
Mermer Yusuf Akıl yaştamıdır? baştamıdır? Galiba senin aklın baska yerde!!

2 de bir gündeme getirmeyin dedik.

RaZZcE
27.07.2007, 12:02
HAKKATEN YAHU.BİRİ BU SİTEDE ÇOCUKLARIN ELİNDEN TUTMALIYDI.BU ŞEKİLDE ÇOCUKLARI YÖNLENDİRMEK LAZIM.

BEN BUNA ÇOCUK DEDİM DİYE KIZIYORDU BANA.YAV KÜÇÜK BACIM OLGUN İNSANLAR VAR BURADA.RÜŞTÜ AMCAMA DİYECEM SENİ SIK SIK PARKA GÖTÜRSÜN.YADA SANA ARADA SIRADA OYUN SİTELERİ İSMİ SÖYLEMEK GEREKİYOR...RAZZLE

yav rüştü abi kızma ama biraz haklı eleştiriler bunlar.bu tür oyunlar yüzünden hindileştik.serhat iyi yazmış.

Bilimiyorumda bunun hakkında babamın ne diyeceğini merak ediyorum
Babam bana bu forumu tavsiye etti: Yazabilirsin buraya dedi ! :rolleyes:

Evet AKIL YAŞTA DEĞIL BAŞTADIR !!
Ben 9 yaşımdan beri İnterneti iyi tanıyorum!
Ve İster girerim İnternete İster Girmem !!
Bunu Ailemden Başka kimseyi ilgilendirmez
Artık böyle devam edersen sanırım daha çok tartışıcaz

mermer yusuf
27.07.2007, 15:03
tamam o zaman sende anlamlı bir şeyler bul.her resim için ayrı konular açma.bir yerde topla.bıktık tükendik yav şu hayvanlrdan.hayvan resmi koma buraya yahu.koy ama ayrı ayrı değil.hepsi bir topicde olsun.ayrıca bazı konularına yazı yazarak güzel olmuş dediğimde var.onlarada bak öle konuş.

birde büyüklerinin sözünü dinle.bak serhat demekki çok rahatsız oldu.sana oyun siteleri gönderiyor.yani internetten anlıyorum diyon o zaman sıkıcı yaratacak şeyleri yollama.bu ne yav.

ben eğlenceli şeyleri severim.ama tertipli ve düzenli olanını.tavşandan filden babane.veya ayrı ayrı konuya gerek yok.anladiii.yoksa yine anlamadimi.

çocuğa bak ya:D
bizide çocuk yaptı:)

RaZZcE
27.07.2007, 15:30
Büyüklerin sözünü dinlerim ama sadece haklilarsa
sen haklimisinki
Benim bu 1. hayvan ile actigim konu
Sen baslattin bu tartismayi

mermer yusuf
27.07.2007, 15:43
bu tartışamayı benmi başlattım.sana kimler kimler yazı yazdı yahu.gı bi git işine yahu.şuna bak.babana derim ağzına biber sürer he:D

çocuğa bak yav.görse dövecek.tatam tamam naparsan yap yav.anlamlı ve komik olsunda.

CrSivaslim58
05.08.2008, 20:50
Ay çok tatli Kedi yapillir mi

yaw.:D

veysel
05.08.2008, 20:53
yapilirmi ya o kedi ye :D:):D:)