PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kadın Haddini bildirmiş

RaZZcE
21.07.2007, 20:20
rivayete göre:

Adam, gazetede gün boyu kadınların erkeklerden çok daha fazla konuştuklarını okuyunca,
gazeteyi alıp mutfaktaki hanımına seslenir:
" Bak! Erkekler günde toplam 15 bin kelime konuşurken, kadınlar 30 bin kelime konuşuyorlarmış"

Karısı gülümseyerek cevap verir:
" Tabi öyledir. Söylediğimiz her şeyi size tekrar etmek zorunda kalıyoruz da ondan..."

Adam:
" Ne dedin sen, ne dedin?.."

:D:D

ALINMAK YOK LÜTFEN ! :)

_DuMaN_58
22.07.2007, 07:03
oLur mu yaa

o Fırka Yanlış Bikere :D Ben Kabul Etmiyorum Tam Tersi oLması Lazım. Hıh!

Serd@r
22.07.2007, 08:09
Biraz abartılmış ama gerçeklik payıda yok değil hani,ama kabul edelim çok konuşma işinin operatörü bayanlardır.Bu işte erkekler ancak yaver olabilirler! :)Alınmak yok!

_DuMaN_58
22.07.2007, 08:13
KadınLarın Çok Konuşmasını Şuna Bağlıyorum ben

1. Mesela Soruyu Bayanlar Sorar Erkekler Bi kaç Cümle Söylemeden Lafa Atılırlar. CevabıBeklemezler Bu Yüzden Çok Konuşurlar.

2. Bayanlar genelde günlerini evde geçirdikleri için Stresten olsa gerek strestini atmak için geveliğe başlar.

Alınma Yok!! :D

RaZZcE
27.07.2007, 11:08
:D bence Kadın çok mantıklı bir Cevap vermis :)))

_DuMaN_58
27.07.2007, 14:20
Benje öyLe degil ErkekLer HakLı

Sweetgirl
27.07.2007, 16:14
Kadinlar günde 20 bin erkekler ise 7 bin kelime kullaniyorlar. Bunun nedeni kadinlarin beyinlerindeki hücrelerin daha fazla olmasi.
ABD li bilim adamlari,kadinlarin beyninde, özellikle duygu ve hafizadan sorumlu sinir hücrelerinin, erkeklerden %11 daha fazla oldugunu belirtiyorlar. Kadinlarin cok konusma nedeni de bu hücre fazlaligindan kaynaklaniyormus!

Ama bir gercek var kadinlar nedense bir soruyu üc defa tekrarlamasi gerekki erkek onu cevaplasin.

YiGiDo_58_06_nl
27.07.2007, 17:17
gazetede dogru yaziyormus ama bence kadin haksiz zavalli adam isten yorgun geliyor kadin hemen basliyor yok su yok yok bu yok komsunun karisinin buyu var benim yok sonrada kadinlar hakli olsun tabi hepsi icin gecerli degil bu .amerikali bilim adamlarida halt etmis

Sweetgirl
27.07.2007, 19:15
gazetede dogru yaziyormus ama bence kadin haksiz zavalli adam isten yorgun geliyor kadin hemen basliyor yok su yok yok bu yok komsunun karisinin buyu var benim yok sonrada kadinlar hakli olsun tabi hepsi icin gecerli degil bu .amerikali bilim adamlarida halt etmis

simdi kadinlari koricam feministsin diyecekler :D
erkekler hakli dicem sen ne bicim bayansin dicekler :D

sadece kisaca söyle diyim en iyisi:

her cinsiyetinde cok konusani var

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

_DuMaN_58
28.07.2007, 05:04
SweetGirL'ün HakLı Yönün Çok ama ABD YanLış SöyLemiş. 0-40 yaş Arası ErkekLer , 40-? arası KadınLar Daha AkıLLıdırLar . onLar YanLış Test YapmışLar...

Sweetgirl
28.07.2007, 08:03
SweetGirL'ün HakLı Yönün Çok ama ABD YanLış SöyLemiş. 0-40 yaş Arası ErkekLer , 40-? arası KadınLar Daha AkıLLıdırLar . onLar YanLış Test YapmışLar...

Benim yazdigimi yanlis okumussun :D

Yazdiklarimda kim daha akilli yada daha zeki diye birsey yazmiyor, kadinlarda erkeklerden daha cok hücreler oldugu yaziyor.

Bildigimiz gibi erkegin (1375 g) beyni bir kadinin (1245 g) beyninden büyükdür. Ama bu bir erkegin daha zeki oldugu anlamina gelmiyor. Ayriyetden bilimsel olarak: kadinlar daha cabuk bir lisan ögrenebiliyorlar ve erkeklerde matematik konusunda daha yetenekliler...

Simdi kesin birileri yine: yok bende lisan ögrenebiliyorum diyecek yada matematikde cok iyiyim diyecek, ama istisnalar oldugunu unutmayin.

Ben kendi cevreme baktigimda 10 bayandan 8 i yabanci dil ögrenmekte hic zorluk cekmemis hatda ana dilinden ve almancadan haric en az iki lisan daha biliyorlar. 10 bayandan 2'si de matematiksel yetenekli.
Ayni sekilde erkeklerdede var.

Kesin simdide biri diyecekki: "Ben iki konudada cok yetenekliyim" :rolleyes: :rolleyes: :D
O zaman ne mutlu sana arkadasim, bu yeteneklerini umarim bosuna harcamazsin.... ;) :rolleyes:

haaa bu arada bide unutmadan sunuda eklemek istiyorum: Erkek beyni sistematize eder, kadin beyni daha cok bilgi toplamak ister.

hadi size iyi beyin yormalar :D :D

RaZZcE
28.07.2007, 10:50
haaa bu arada bide unutmadan sunuda eklemek istiyorum: Erkek beyni sistematize eder, kadin beyni daha cok bilgi toplamak ister.

KATILIYORUM :) :D

_DuMaN_58
28.07.2007, 13:23
RazzLe o Yüzdne Geç cpvverioLar Zaten :D Toplayı Topluya DoLduruyoLar :D