PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : prof.dr.necati erşen anadolu öğretmen lisesi

abitseker
17.09.2007, 12:06
sivas ta bir numara olan lisemizi sivaslılarnette de bir numara yapmak isteriz...

FurkaN
28.10.2007, 21:04
Okulumuz Sivas'taki en iyi okuldur... Eğitim kalitesi ve öğretmenleri Sivas'ta başka hiçbir lisede yoktur... Liseye giriş sınavlarına giren arkadaşlara tavsiyem bu okulu kazanmak için çalışın...

gfb34
28.10.2007, 21:32
kesinlikle katılmıyorum sivasın en iyi lisesi MİLLİ PİYANGO LİSESİDİR hatta içanadolu bölgesindeki en iyi liselerden biridir (anadolu lisesi daha dün bizm okuldaydnz ne çabuk unuttunuz o günleri):)

arikarinkuchi
28.10.2007, 21:32
okul gerçekten çok güzel bu sene oks girdim and öğrtmen lisesini istiyordum ama
olmadı
halis gülle and lisesindeyim çokda memnunum hayal kırıklığı yaşamadım burda

FurkaN
28.10.2007, 21:52
kesinlikle katılmıyorum sivasın en iyi lisesi MİLLİ PİYANGO LİSESİDİR hatta içanadolu bölgesindeki en iyi liselerden biridir (anadolu lisesi daha dün bizm okuldaydnz ne çabuk unuttunuz o günleri):)

Doğrudur(!) ama kendi bölümünüzde bunu yazman daha doğru olurdu... Bu arada o lisede size piyango veriyorlar ya da size o lise piyangodan mı çıktı???...

RoseNur
04.11.2007, 20:10
Ben Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisiyim okulumdaki 3. senem ve okulum gerçektende Sivas'ın en iyi lisesidir.Bunu yaptığı başarılarıylada anlayabiliriz. 2006-2007 yılı eğitim öğretim yılında okulumuz Matematik Olimpiyatlarında 1. oldu. Aynı eğitim öğretim yılında ÖSS de fizik neti sıtandartlarının üstünde bir başarı yaparak Türkiye de 8. sıradadır.Okulumla, öğretmenlerimle ve bütün arkadaşlarımla gurur duyuyorum... Saygılarımla.......

altuntas58
04.11.2007, 23:21
Anlaşılıyorki sivastaki liseler hepside bir birinden güzel ve kaliteli ben burdan bu liselerde okuyan bütün liselilerimize başarılar dilrim

antigalatasaray
07.11.2007, 21:36
Az daha o liseye gelcektim ama puanım yetmedi bende istanbulda bi anadoluya gitmek zorunda kaldık acaba okulunuz güzel mi???

FurkaN
09.11.2007, 13:12
Az daha o liseye gelcektim ama puanım yetmedi bende istanbulda bi anadoluya gitmek zorunda kaldık acaba okulunuz güzel mi???

Okulumuz eğitim olarak da öğrenci - öğretmen kalitesi olarak da çok güzel ve başarıda Sivas'ta ilk sıralardadır... Okulumuzla ilgili daha çok bilgi için ;

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

adlı sitemizden okulumuz hakkında merak ettiğiniz konulara ulaşabilirsiniz...

Ben Anadolu Öğretmen Lisesi öğrencisiyim okulumdaki 3. senem ve okulum gerçektende Sivas'ın en iyi lisesidir.Bunu yaptığı başarılarıylada anlayabiliriz. 2006-2007 yılı eğitim öğretim yılında okulumuz Matematik Olimpiyatlarında 1. oldu. Aynı eğitim öğretim yılında ÖSS de fizik neti sıtandartlarının üstünde bir başarı yaparak Türkiye de 8. sıradadır.Okulumla, öğretmenlerimle ve bütün arkadaşlarımla gurur duyuyorum... Saygılarımla.......

Bizler bu başarıların iyi reklamını yapamadık... Sivas'ta hiç kimse okulumuzun Matematik Olimpiyatlarında birinci olduğundan haberdar değil...

FurkaN
14.01.2008, 13:34
Okulumuz okul ve meclis başkanı Salih Ayberk ÖZER, il ve ilçe temsilcileri arasında yapılan il temsil kurulu seçimlerinde birinci olup İL TEMSİL KURULU BAŞKANI seçilmiş, ve 23 Nisan özel oturumunda TBMM'de ilimizi temsil etme hakkı kazanmıştır.

Serd@r
14.01.2008, 13:41
Okulumuz okul ve meclis başkanı Salih Ayberk ÖZER, il ve ilçe temsilcileri arasında yapılan il temsil kurulu seçimlerinde birinci olup İL TEMSİL KURULU BAŞKANI seçilmiş, ve 23 Nisan özel oturumunda TBMM'de ilimizi temsil etme hakkı kazanmıştır.

Salih arkadaşımızı tebrik ediyorum,hayırlı olur İnşaAllah!

FurkaN
14.01.2008, 14:00
Salih arkadaşımızı tebrik ediyorum,hayırlı olur İnşaAllah!

Amaç mecliste ses getirebilecek bir konuşma ve orada meclis başkanlığına seçilmek... İnşaallah olur...

asli.zg
01.02.2008, 20:28
evet aöl 1 numaradır bu arada salih abiyi tebrik ediyorum (geç de olsa):D