PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Süreyya Ayhan...THE END

arikarinkuchi
17.11.2007, 20:49
SÜREYYA AYHAN'DA DOPİNG!

Bir süredir sakatlıkları ve Atletizm Federasyonu'yla yaşadığı sorunlarla gündeme gelen, uzun süredir pistlerden uzak kalan Avrupa Şampiyonu TÜRKİYE'nin gururu milli atlet Süreyya Ayhan'ın doping kontrolü numunelerinde 2 adet yasaklı madde bulundu.

Ayhan ömür boyu pistlerden men cezası alacak!

Ertugrul
18.11.2007, 00:16
Umarım ceza bu kadar ağır olmaz.
Süreyya Ayhan bir dönem Türkiye'nin gururu olmuştu ancak son yıllarda yanlış
kararlar aldığı gözüküyor.

arikarinkuchi
18.11.2007, 07:10
milli atletimiz kendi kendini harcadı diyecek pek bişe bulamıyorum

izmirliyiğido
18.11.2007, 09:55
İŞTE BÖYLE DOPİNG KULLANIYORLAR SONRA BAŞARILI OLUYORLAR SONRA HEM KENDİ ADLARINI KİRLETİYORLAR HEMDE ÜLKENİN
AKILLANIR BELKİİ...................

altuntas58
18.11.2007, 10:55
Ben bu süreyya ayhandan böyle sacmalıklar bekliyordum daha önceden yaptıklarıyla birlikte ömür boyu atletizm sporundan men edildi daha hiç bir müsabakaya katılamacak bu zarar kendisine olsa ne ala olan ülkemize oluyor dopingci türkiye namını almaktan korkuyorum ben şahsen süreyyada milli sporcuya yakışan hiç bir olumlu haret görmedim

Arif Coşkun
18.11.2007, 15:16
Bir insan kendini bile bile yakarmı.? Kontrol yapılacağı biliniyor,bunu bilen bir insani doping alırmı? Bile bile yapan kişinin aptal yada geri zekalı biri olması gerekir.Bence bu bir tezgahta olabilir.Çekemeyen sevmeyen biri tarafından yiyeceğine katmışta olabilir. Çok yazık oldu.

FurkaN
18.11.2007, 17:47
Açıkcası çok şımarmıştı ve kendş başını yaktı... Ama olan ona olmadı tüm Türk halkını aldattı ve dışarda rezil etti...

Sweetgirl
18.11.2007, 19:50
Bir insan kendini bile bile yakarmı.? Kontrol yapılacağı biliniyor,bunu bilen bir insani doping alırmı? Bile bile yapan kişinin aptal yada geri zekalı biri olması gerekir.Bence bu bir tezgahta olabilir.Çekemeyen sevmeyen biri tarafından yiyeceğine katmışta olabilir. Çok yazık oldu.

ilk basda bende senin gibi düsündüm abi ama bazen insan o kadar bunaliyorki ileriyi düsünmeden hareket ediyor...
hayirlisi diyelim

bu güzel paylasimin icin cok tsk samet kardesim

arikarinkuchi
18.11.2007, 20:32
ilk basda bende senin gibi düsündüm abi ama bazen insan o kadar bunaliyorki ileriyi düsünmeden hareket ediyor...
hayirlisi diyelim

bu güzel paylasimin icin cok tsk samet kardesim

rica ederim
bazıları diyor kendi yaptı
süreyya ayhan da yemeğime karıştırmışlar falan diyor hangisi anlayamadım

haythuyt
28.01.2008, 19:41
vallaha arkadaslar verılen cezayı desteklıyorum hak hukuk denen bırsey var hele kosmasından bellıydı , o kadar dopingi ben alsaydım haşa huzurdan jetliyi bile döver atardım:D:D