PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : MERKEZ GAZİBEY KÖYÜ

ceylankimya
24.12.2007, 11:59
:)GAZİBEYLİ OLAN GARDAŞLAR BURAYA DİĞER GARDAŞLARIDA BURAYA DAVET EDİYORUM:)[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

ceylankimya
24.12.2007, 15:06
ELBEYLİYİZ BİZ...ELBEYLİ OLANLAR SİZDE BUYRUN BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARSA LÜTFEN AKTARSIN

ceylankimya
27.12.2007, 09:14
Yav YİĞİDOLAR Elbeyli olanlar şarkışla çevresi köylerde buyrun...:)

ceylankimya
27.12.2007, 09:17
Gazibey resimlerini yakında ekleyeceğim

ceylankimya
28.12.2007, 09:48
Resimlerin devamı gelecek.Gazibey çok güzel...Sivas Çok güzel...2394

ceylankimya
28.12.2007, 13:21
İŞTE GAZİBEY RESİMLERİ DAHA GELECEK....
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

ceylankimya
03.01.2008, 12:44
Köyümüze Gazibey Adının Verilmesinin Sebebi

İlbeyliler bölümüzde bahsettiğimiz köyümüzün de içinde yer aldığı bölümde Anadoluya gelişimiz kısaca anlatılmıştır. Bizim köye başlangıçta yedi ev gelmişler. İlk geliş amaçları yaylamakmış. İçlerinden en büyüklerinin adı Gazibey' miş. Bu kişi köye adını vermiş. Köydeki ilk sülaleler ise. Kadıuşağı, Çavuş uşağı,(Hacı Emingiller) Bal uşağı, Nebi uşağı , Hacı uşağı, Gazi uşağıgildir.. Köye adını veren Gazibey'in isimli kişinin hangi sülaleden olduğunu bilmediğini ifade etti.

kakikli samet
01.02.2008, 19:26
selam kardeş ben sana köyünüzün güzel olduğunu ve çokkez gittiğimi hatırlatmak için cevap yazıyorum.ama ne varki güzellikleri güzel yapan da çirkinleştirende insanlardır.gazibey barajında çok balık tuttum.orayıda öve öve bitiremedim .birgün arkadaşlar hadi bizde gidelim dediler bende aldım götürdüm .balık tutuyorduk ama sizin köylü 6-7 genç gelip oltalarımızı çaldılar. niye alıyorsunuz dediğimizde de bu bizim ayakbastı mız dediler. bizle kavga ettiler. toplandık geliyorduk traktörle önümüzü keserek bize silah çekip küfürler ettiler. kavga ettik .tabiiki 3 senedirkide daha gitmiyorum.bu bence çok çirkin bir olaydı ve arkadaşlarım herzaman bu konuyu hatırlattıkça utanıyorum.selamlar.

sarikus38
08.02.2008, 12:27
:)GAZİBEYLİ OLAN GARDAŞLAR BURAYA DİĞER GARDAŞLARIDA BURAYA DAVET EDİYORUM:)[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

selamün aleyküm hemşolarım ben bu videonun sahibiyim haberiniz olsun artık inş. her zaman yanınızdayım
KAYSERİ'DEN AHMET SARIKUŞ....

ceylankimya
08.02.2008, 12:39
selam kardeş ben sana köyünüzün güzel olduğunu ve çokkez gittiğimi hatırlatmak için cevap yazıyorum.ama ne varki güzellikleri güzel yapan da çirkinleştirende insanlardır.gazibey barajında çok balık tuttum.orayıda öve öve bitiremedim .birgün arkadaşlar hadi bizde gidelim dediler bende aldım götürdüm .balık tutuyorduk ama sizin köylü 6-7 genç gelip oltalarımızı çaldılar. niye alıyorsunuz dediğimizde de bu bizim ayakbastı mız dediler. bizle kavga ettiler. toplandık geliyorduk traktörle önümüzü keserek bize silah çekip küfürler ettiler. kavga ettik .tabiiki 3 senedirkide daha gitmiyorum.bu bence çok çirkin bir olaydı ve arkadaşlarım herzaman bu konuyu hatırlattıkça utanıyorum.selamlar.

Yiğido abi Sizden özür diliyorum o arkadaşların yerine kusura bakmayın

sarikus38
11.02.2008, 15:41

istinalar kaideyi bozmaz demişler o kendini bilmezler kimse onların bizim köyümüzle gazibeyimizle bi alakasının olmadığını duyurmak lazım
LANET GELSİN HEPSİNEDE

eylül sude
12.02.2008, 19:48
merhabalar resimler çok güzel.ben geçen yıl gazibey sağlık ocağında 8-9 ay ebelik yapmıştım gerçekten çok şirin bir köy.insanları çok iyi.gerçi sivas insanı bir başka insan özlüyor memleketini.herkese selamlar.

sarikus38
23.02.2008, 22:58
merhabalar resimler çok güzel.ben geçen yıl gazibey sağlık ocağında 8-9 ay ebelik yapmıştım gerçekten çok şirin bir köy.insanları çok iyi.gerçi sivas insanı bir başka insan özlüyor memleketini.herkese selamlar.

teşekkürler öyledir benim köyümün insanı ;)

ceylankimya
15.04.2008, 09:16
SİTEMİZİ ZİYARET EDİN...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

une fille
15.04.2008, 11:25
selam ben gazibeyli değilim ama merkez karalarlıyım köyünüzü birkaç defa görmüştüm

ceylankimya
15.04.2008, 12:33
selam ben gazibeyli değilim ama merkez karalarlıyım köyünüzü birkaç defa görmüştüm

Gardaş olsun sende ELBEYLİ sin...

gazibeyli3858
16.04.2008, 17:28
SameT Bey o gençleri tanıyormusun çok ayıp etmişler onların kusuruna bakma sen yinede köyümüzün iyi yanlarını hatırla anlat.herkese selam Ankara'dan YUSUF