PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sivaslı olmak

havacı
21.01.2008, 21:32
Sivaslı olmak ayrıcalık dedik sivaslıyık dedik yigidiz dedik yigidoyuz dedik şampiyoluga adım adım gidiyoruz dedik istanbulda iki milyon sivaslıyla övündük olimpiyatta en az kırk bin kişi olur dedil gelgelelim maçı izlemeye gelen lerin sayısına bakalım yemin ediyorum şölen olacak havasıyla övüne övüne iki arkadaşımıda maça götürdüm bunlar biri ardahan lıbirisi ise bilecikli topu topu on bin kişi geldi nerde bu sivaslılar gece sabaha kadar çalıştık sabah yedide işten paydos ettik ve direkt olarak maça gittik saat on iki civarıydı olimpiyataydık vede biz pendik kurt köyden gittik vede iki kişide sivaslı degil bu arkadaşlarım sıtatta bulunan sivaslılar gibi desteklediler .
Arkadaşlar maç bilet leri on lira idi pahalı falan degildi neden gelmediler aklım fikrim almadı diger büyük kulüplerin maçını izlemeye ucuz pahalı demiyorlar koşa koşa gidiyorlar kendi şehrimizin takımına sahip çıkmıyorlar çok yazık inşallah kasımpaşa maçın dada böyle olmaz.
saygılar

ersoy_34
26.04.2008, 13:14
dünyada kaçtane sivaslı var biliyormusunuz

sivaslıgenç
26.04.2008, 13:23
Maça giderken maskonun kapısının önünde kaza yaptık önüe gelen bize küfür ediyo napalım kardeşim biz bilerekmi yaptık.Bu konularda Sivas çok cahil kalmış.Bu bir gerçek.Zaten maçın 2. yarısına yetiştik bide baktık stad boş herkes kafasına göre tezahürat yapıyor:) boşuna Sivasspoluyuz diye övünüyoruz bence.