PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AKTİF AUTOMOTİVE

doganay
27.02.2008, 23:53
Merhaba arkadaşlar,

SIVAS'ın gelecekte büyük gururu olacak bir firmadır.

Müthiş otomotiv kültürü ile büyük insan AZİZ bey'in önderliğinde kurulmuş, süper yetenekli ve geleceğin büyük yönetici adaylarından Murat bey'in liderliğinde büyüyen Otomotiv yan sanayi tesisidir.

Bu firmanın gelişimini iyi takip edin arkadaşlar...

doganay
28.02.2008, 00:00
Bu firma hakkında daha geniş bilgiye sahip olup, bilgi verecek dostlarımız var mıdır?

doganay
28.02.2008, 00:08
Bu forumun tanıtımına aşağıdaki linkten devam edelim ne dersiniz?

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Saygılarımla

puar
13.03.2008, 14:27
HALA BİR BİLGİ BEKLEMEKTEYİZ?????????

altuntas58
13.03.2008, 14:50
AKTİF-AUTOMOTİVE BU FİRMANIN KURULACAĞINI BEN BİR KAC SENE ÖNCE DUYMUŞTUM AMA SON DURUMUNU BİLMİYORUM SİVASIMIZIN ORGANİZE SANAYİSİ BÖYLE OTURAKLI FİRMALARLA BEREBER BÜYÜYECEK SİVASIN GÜCÜNE GÜC KATATACAK İNŞLLAH

doganay
13.03.2008, 15:17
Arkadaşlar merhaba;

Bu firma ile ilgili bilgiler

uzantısında, Sıvas firmalarını ne kadar tanıyor formunun içinde bulabilirsiniz.

Bu firma ve diğer firmalarla ilgili bilgi alışverişini o bölümde yapalım.

Ayrıca vakit buldukça bu firma ile ilgili bilgilerio foruma aktaracagım

Saygılarımla

BOUN
13.05.2008, 14:03
Merhaba arkadaşlar,

SIVAS'ın gelecekte büyük gururu olacak bir firmadır.

Müthiş otomotiv kültürü ile büyük insan AZİZ bey'in önderliğinde kurulmuş, süper yetenekli ve geleceğin büyük yönetici adaylarından Murat bey'in liderliğinde büyüyen Otomotiv yan sanayi tesisidir.

Bu firmanın gelişimini iyi takip edin arkadaşlar...

Doğanay bey, bu firmayı daha yakından inceleyebileceğimiz ve daha detaylı bilgi edinebileceğimiz bir web sitesi var mıdır?

doganay
16.05.2008, 15:52
Doğanay bey, bu firmayı daha yakından inceleyebileceğimiz ve daha detaylı bilgi edinebileceğimiz bir web sitesi var mıdır?

Sayın boun;

Bildiğim kadarıyla bu firmanın bir web sitesi yok.

Firmayı SİVAS'ta yaşayıp, OSBde çalışanlar varsa daha iyi bilirler. Sadece ve sadece Avrupa da çok güçlü firmalarla çalıştığını üretiminin tamammını ihracat olarak gerçekleştirdiğini biliyorum.

Şimdilik kısaca bilgiler bunlar...

Ayrıca firmaile ilgili özel olarak öğrenmek istediğiniz bir şey varsa, elimden gelen desteği sağlarım.

Saygılarımla

BOUN
16.05.2008, 17:21
Sayın boun;

Bildiğim kadarıyla bu firmanın bir web sitesi yok.

Firmayı SİVAS'ta yaşayıp, OSBde çalışanlar varsa daha iyi bilirler. Sadece ve sadece Avrupa da çok güçlü firmalarla çalıştığını üretiminin tamammını ihracat olarak gerçekleştirdiğini biliyorum.

Şimdilik kısaca bilgiler bunlar...

Ayrıca firmaile ilgili özel olarak öğrenmek istediğiniz bir şey varsa, elimden gelen desteği sağlarım.

Saygılarımla

Doğanay bey verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim. Bildiğim kadarıyla bu firmanın sahibi Sivaslı ve onun girişimleriyle bir kaç Alman firması da ilimizde yatırım yapmışlar idi. Bu firmalar hakkında da malumatınız varsa ve bizimle paylaşırsanız seviniriz!

berat.demir
16.05.2008, 17:40
sn. BOUN
bir de paco umform diye bi alman şirketi var. döküm ve dövme üzerine bir fabrika. alman sermayesi yine. aktif ve paconun dışında 4 tane daha alman sermayeli fab. kurulacaktı ama akıbeti hakkında bi bilgim yok. sivas tso ile irtibata geçilebilir.

doganay
19.05.2008, 10:11
Arkadaşlar merhaba;

Aktif Automotive ve Paco ile ilgili bilgileri diğer forumdan aktaramaya çalışacagım.

Saygılarımla

doganay
10.11.2008, 16:00
2008 YILI EYLÜL AYINDA YABANCI SERMAYELİ FİRMALARIN YATIRIMLARI İÇİN VERİLEN YATIRIM TEŞVİK BELGELERİ

FİRMA ADI : AKTİV OTOMOTİV
ÜRETİM KONUSU : İMALAT SANAYİ - MUHTELİF MENTEŞE,EL FR. MET. OT.,OTM. PARÇALAR
ADRES : 1. OSB. 2. KISIM 5. CAD. 7. SOK. NO: 8
İLAVE İSTİHDAM : 250 KİŞİ
TOPLAM YATIRIM : 1.993.662 YTL

Yukarıdaki bilgi sayın berat demir dostumuzun aktardıgı bilgidir.

Daha öncede söylemiştim. Bu firmayı takiip edelim. Bu yatırımlar Sivas için devam edecektir. PACO yuda takibe alın

Saygılarımla