PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Türk Bayrağını Çiğnediler!!!

_DuMaN_58
24.04.2008, 18:30
Ermenistan'ın başkenti Erivan'da sözde Ermeni soykırımı resmi törenlerle anıldı. Türk bayrağına da böyle saldırdılar...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Her yıl olduğu gibi bu yıl da binlerce kişi sözde Ermeni soykırımının 93`inci yıldönümü nedeniyle düzenlenen anma törenine katılmak için 1965 yılında inşa edilen Soykırım Anıtı'nın önünde toplandı. Resmi törende Türk bayrağı yere serilerek, çignendi.

Anıta kırmızı ve beyaz karanfiller bırakan kalabalık, sözde soykırımda kaybolanların anısına yanan meşale önünde saygı duruşunda bulundu.

Ermenistan`ın yeni Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan da eşiyle birlikte anıta çiçek bıraktı ve din adamlarıyla birlikte dua etti. Ülke genelindeki okullardan gelen öğrenciler ve sivil toplum örgütlerinden temsilcilerin yanı sıra diasporadan gelen çok sayıda Ermeni de anma törenlerine katıldı.

Ermenistan Cumhurbaşkanı Serj Sarkisyan, 1915 olaylarıyla ilgili iddiaların uluslararası platformlarda tanınması ve bu olayların kınanması konusunun ülkesinin dış politika gündeminin ayrılmaz bir parçası olduğunu söyledi. Sarkisyan, "Ermenistan, tarihi adaletin yerini bulması yönündeki çabalarını ikiye katlamalı" dedi.

Sarkisyan, 1915 olaylarının yıldönümü dolayısıyla yaptığı yazılı açıklamada, Ermeni iddialarının birçok ülke tarafından tanındığını öne sürdü.

"Amaçlarımız arasında kin veya intikam namına bir şey yok. Şimdi masum kurbanların anısını koruyarak, Türkiye ile önkoşulsuz olarak ilişkileri normalleştirmeye hazırız" ifadesini kullanan Sarkisyan, "Ermenistan devletinin olmadığı durumlarda bu tür durumlarla karşılaşılabileceğini, bu nedenle devletin geliştirilmesi ve güçlendirilmesinin önemli olduğunu" belirtti.

hurriyet

fadomii
24.04.2008, 18:32
şimdi ben bu pisliklere ********ler desem haksızmıyım Allah belalarını versin

Abdurrahman 58
24.04.2008, 18:59
o Bayrağımıza ayak basan ******* in yüzünü gösteren bir fotoğraf yokmu!!!!!!

Arif Coşkun
24.04.2008, 19:08
Onlar bunu çiğnerken,bir şeyin farkında değiller kendi kendilerini çiğniyorlar.İnsanlıklarını çiğniyorlar.Bir ulusu simgeleyen birşeyi bu şekilde yapmaları onların ne kadar aciz bir varlık olduklarının bir kanıtı. Nefretle kınıyorum bu tutumlarını. Bir ulusu simgeleyen bayrağa bu şekilde kimsenin davranma hakkı yok!!!

fadomii
24.04.2008, 19:09
evet yok mu öyle bir fotoğraf tükürelim yüzüne

sivaslıgenç
24.04.2008, 19:12
Şerefsizler gebeticen onları yapanları

Abdurrahman 58
24.04.2008, 19:12
mesajımı silme olayı bir daha olmasın.
eğer haksızsam haksızsın diye özel mesaj atarsın hele birde böyle hassas bir konuda milletin yorumunu silmeye kimsenin hakkı yok!kendinize gelin.!

bayatlı kenan58
24.04.2008, 19:48
Osmanlı bunları adam yerıne koydu devlet ıcınde onemlı yerlere getırdı ıstedıklerı gıbı yasadılar nankorler köööö......ler, şşş........ler fırsatını buldumu haınce turklerı katlettıler sımdıde kendı şş.........sızlıklerını ortbas etmek ıcın her turlu oyunu oynuyor masum rolu yapıyorlar ulan bunların kokunu kazıyacaksın be

WåñTêd_øØ7
24.04.2008, 20:27
ancak bunu yapabılırler baska bıseye guclerı yetmez olmayan soykırıma soykırım dıolar kımın koylerı basıp o kada cocuk yaslı oldurduklerını bılmeden bunları yapıolar

berat.demir
24.04.2008, 20:30
bunlar insan değil hayvan bile değil afedersiniz. çiğneyen o ayakları kırılır inşallah. çok ağır konuşacam da neyse kendimi tutim bari

fertelliyim
24.04.2008, 20:34
Sıkıysa gelsinler burda yapsınlar o Bayrağın (Türk Byarağı) direğini Müsasip yerlerine ...................... tövbe tövbe Akşam akşam insanı günaha sokuyorlar pislikler

fertelliyim
24.04.2008, 20:38
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

tanju_58
24.04.2008, 20:46
Türkler ne çekiyosa bu iyi niyetli insanlıkları yüzünden çekiyorlar.Kime canım gözüm desen nankör çıkıyor.Önceden ermeniler şimdide kimlerin nankör olduğu apaçık belli...

Kaptan-58
25.04.2008, 11:27
TÜRK BAYRAĞINA İHANET YAPAN KİM OLURSA OLSUN ALLAH BİN BELASINI VERSİN....

çılgın-sedat
25.04.2008, 11:33
ulan bunlar kadar adii ******** bir kopekmi var adi ********ler

Kaptan-58
25.04.2008, 11:35

çılgın-sedat
25.04.2008, 11:38

açın gözlerinizi bakmayın şaşı alayınız gelse bölemezsiniz ulan bu CENNET VATANINI
******** ermeni

çılgın-sedat
25.04.2008, 11:43
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez][/

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

ALAYINIZ .............................

Kaptan-58
25.04.2008, 11:48
ERMENİLERİDE GÖRDÜK....

altuntas58
25.04.2008, 11:53

Hangi alcak bayrağımıza yan bakacakmiş şaşarım

altuntas58
25.04.2008, 12:16

Bu ermeni milleti asla emellerine ulaşamayacaklar işgal ettiği topraklardan cekilmeden Türkiye ile masaya oturmak istiyorlar sanki Türkiyenin ön koşulları yokmuş gibi kend,lerini ne sanıyorlarsa????

_DuMaN_58
25.04.2008, 17:16
Amerika, Fransa, Belçika desteklerse Ermeniler gibi topluluklarda kendilerine Bağımsızlık isterler.

Sivrisineği öldürmeyeceksiniz. Bataklığı Kurutacaksınız!!!

SEMİH-58
26.04.2008, 14:58
saygısız dinsizler...

bir insan o milleti sevmeyebilir ama onun bayragına saygılı davranması gerekir...

ersoy_34
26.04.2008, 15:07
********lerin könünü kurutmamışız ondanböyle yapıyorlar

üsküdarli
26.04.2008, 17:41
Bu nankör milletin yapabileceği ancak o kadar olur. kanı bozuk satılık mahluklar bunlar

umitbsr58
26.04.2008, 17:54
********in evladı
o ayakları alcan ona bı guzel sokacankı aklı basına gelsın
****nin soyu

Ya hepsin ya hiç
Ya TÜRKSÜN yada p.ç!!!

58memo
27.04.2008, 12:29
Ulan bunlar kim olup o bayragin üstüne basiyorlar erkeklerse gelip benim önümde bassinlar ozaman görürüz. :@:@

nurullah şahin
29.04.2008, 15:49
“BEN TÜRK’ÜM”

“BEN” ORTA ASYADAN TÜREYEN, ANADOLUDA BÜYÜYEN, AVRUPA İÇLERİNE YÜRÜYEN, “TÜRK’ÜM”.

“BEN” DAĞLARDA GEMİ GEZDİREN, TAŞLARA DESTANLAR KAZDIRAN, TARİHİ BAŞTAN YAZDIRAN, “TÜRK’ÜM”.

“BEN” ADALETE VE MERTLİĞE ÖRNEKLER VEREN, ÖLÜM KALIM SAVAŞINA GÜLEREK GİDEN, “TÜRK’ÜM”.

“BEN” SANCAKLARA, TUĞLARA BAŞ EĞDİREN, BEYLERE, PAŞALARA HİLAL GİYDİREN, KILIÇINI ÜÇ KITADA GEZDİREN, “TÜRK’ÜM”.

“BEN” ATİLLA’YI, YAVUZ’U, FATİH’İ YETİŞTİREN, DÜŞMANA DÜNYASINI DAR EDEN “TÜRK’ÜM”.

“BEN TÜRK’ÜM”

gürün_güzeli
29.04.2008, 15:51
********ler...allah bayrağı çiğneyenlerin topunun belasını versin...birgün bizde onların kanını çiğneriz..

kangallim
29.04.2008, 16:01
............................ O İNLARIN YÜZLERİ SÜRTÜLSÜN İNŞALLAH,
ALLAH ISLAH EYLESİN

nurullah şahin
29.04.2008, 16:43
“AMACIMIZ”

1. “Amacımız karanlığı aydınlığa çıkarmak, bilinmeyeni bilinir hale getirmek”.(TYİ )

2. “Yıkanlar çok, yapanlar az. Öyleyse yapanlar geceyi gündüze katmalıdır ki yapılan tahripler günü gününe tamir olsun”.(PYMO)

3. “Yürü hala ne diye oyunda oynaştasın Fatih‘in İstanbul ‘u Fethettiği yaştasın”.
(Yeniçeri Ocağı )

nurullah şahin
29.04.2008, 16:56
kimisi çiğner kimisi haritayı böler hepsi aynı düşman belli

Hürriyet'ten skandal harita!
Hürriyet dün öyle bir skandala imza attı ki... Dikkatli gözler yakaladığında inanamadı. Bakın Türk haritası ne halde?
Yayıncılıkta hata olabilir ama buna hata demek pek mümkün değil... 'Skandal' tanımı daha çok oturuyor. Hele de Hürriyet gibi bir kurum söz konusu olunca...

Hürriyet gazetesi salı günleri spor eki veriyor. 08.04.2008 tarihinde yani dün bu eki eline alanlar gözlerine inanamadı.

Spok ekinin Avrupa sayfasında bir harita kullanılmıştı. Harita Avrupa ülkelerini bayrakları ile gösteriyordu.
Türkiye bölümü nasıldı dersiniz?
Tıpkı Türkiye'ye bölünmüş gösteren o meşhur haritalar gibi... Türkiye'nin güneydoğusu uçurulmuş, ortaya bakın nasıl bir Türkiye çıkmış...

______________________________ __________
Ya SEV Ya TERK Et
“BEN TÜRK’ÜM”

“BEN” ORTA ASYADAN TÜREYEN, ANADOLUDA BÜYÜYEN, AVRUPA İÇLERİNE YÜRÜYEN, “TÜRK’ÜM”.

“BEN” DAĞLARDA GEMİ GEZDİREN, TAŞLARA DESTANLAR KAZDIRAN, TARİHİ BAŞTAN YAZDIRAN, “TÜRK’ÜM”.

“BEN” ADALETE VE MERTLİĞE ÖRNEKLER VEREN, ÖLÜM KALIM SAVAŞINA GÜLEREK GİDEN, “TÜRK’ÜM”.

“BEN” SANCAKLARA, TUĞLARA BAŞ EĞDİREN, BEYLERE, PAŞALARA HİLAL GİYDİREN, KILIÇINI ÜÇ KITADA GEZDİREN, “TÜRK’ÜM”.

“BEN” ATİLLA’YI, YAVUZ’U, FATİH’İ YETİŞTİREN, DÜŞMANA DÜNYASINI DAR EDEN “TÜRK’ÜM”.

“BEN TÜRK’ÜM
“BEN TÜRK’ÜM”

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]********ligi-t-1203.html

nurullah_sahin34@hotmail.com

sonbahar5803
29.04.2008, 16:57
Suç kimde kardeş, sorarım.

1 Ermeni için sokaklara dökülen, Hepimiz Ermeniyiz diye yırtınıp bunları pohpohlayan içimizdeki nankör tayfada değil mi!

Erovizyon şarkı yarışmasında en yüksek puanları bunlara yollayan şakşakçılarda değil mi!

Şimdi Hepimiz Türk'üz diye sokağa dökülme zamanı değil miydi?

Biz zaten Türk'üz de. O Türk olmayıp öncelikli Ermeni olanlara lafım.

Veli Bircan
29.04.2008, 17:08
sayın site yöneticileri silmiyeceğinizi bilsem acayip bi küfür etcem..küfürden başka şuan aklıma başka bi yorum gelmiyor

58divrigi
29.04.2008, 17:57
Bu insanları gerçi bunlara insanda denmez ya direk yakmak lazımmmmmmmmmmmmmmmmm utanç verici tek kelimeyle.

Engin58
29.04.2008, 18:02
[COLOR="Blue"]BUNLARIN ZATEN SOYU SOPU BOZUK KANSIZLAR BUNLAR SUNU BILSINLERKI TÜRK BAYRAGINI CIGNEMELERININ BIR GÜN MUTLAKA VE MUTLAKA[HESABINI AGIR ÖDEYECEKLERDIR BUNLAR ÜC BES TANE SOYSUZ CAKALLAR DIYORUM.SAYGILARIMLA .YA SEV YA TERK ET HAKIDIR HAKKA TAPAN MILLETIMIN ISTIKLAL /COLOR]