PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : ''hamile baba ''doğuma hazırlanıyor...

kronik
08.06.2008, 15:31
--------------------------------------------------------------------------------

'Hamile baba' doğuma hazırlanıyor
Thomas Beatie, dört hafta sonra bir kız çocuğu dünyaya getirecek.

08.06.2008
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]
10 yıl önce cinsiyet değiştiren ve tamamen erkek görünümüne kavuşan Thomas Beatie, dört hafta sonra bir kız çocuğu dünyaya getirecek. "Hamile baba" Thomas Beatie yapay döllenmeyle başka bir erkekten hamile kaldı.
Thomas ve Nancy Beatie, evlendikten bir süre sonra çocuk sahibi olmak istedi. Ancak Thomas Beatie’nin erkek olması bu isteklerinin gerçekleşmesini geciktirdi.
Çift yardım talep ettikleri sekiz doktor tarafından reddedildi. Beatie’nin cinsiyet değiştirmiş olmasını normal karşılayan tek bir doktor olmuş; Dr. Kimberley James. James Beati’yi kabul etmiş. Şimdi en az Beatie kadar ünlü olan doktor, “Çok normal bir doğum ve bebek sağlıklı. Bunda bir sorun görmüyorum” diyor.
Bir kız çocuğu bekleyen Beatie, 10 yıl önce meme ameliyatı olmuş, süt bezlerini aldırmış ve göğüslerini estetik operasyonla düzleştirerek erkek göğüsü görünümüne kavuşturmuş.
Beş yıldır mutlu bir evlilik yürüttüğünü söyleyen Beatie, çocuk umudunu erkek olmasına rağmen hiç kaybetmemiş.
Bu yüzden üreme organlarını aldırmamış. Kendisine, “Neden, eşiniz değil de siz doğurmaya karar verdiniz?” sorusu yöneltildiğinde, cevabı, “Eşimin zaten iki çocuğu var ve ben her ne kadar erkek de olsam doğurmayı istiyorum.
Kendimi bildim bileli böyleydim” diyor.
Beatie’nin bir özelliği daha var: O aynı zamanda eski Hawai güzeli! Ama şimdi o günleri geride bırakmış, doğacak bebeğine yoğunlaşmış. Doğacak kızı için, “O babasının küçük prensesi” diyor ve karnını okşuyor.

10 yıl önce cinsiyet değiştiren ve tamamen erkek görünümüne kavuşan Thomas Beatie, dört hafta sonra bir kız çocuğu dünyaya getirecek. "Hamile baba" Thomas Beatie yapay döllenmeyle başka bir erkekten hamile kaldıThomas ve Nancy Beatie, evlendikten bir süre sonra çocuk sahibi olmak istedi. Ancak Thomas Beatie’nin erkek olması bu isteklerinin gerçekleşmesini geciktirdiBir kız çocuğu bekleyen Beatie, 10 yıl önce meme ameliyatı olmuş, süt bezlerini aldırmış ve göğüslerini estetik operasyonla düzleştirerek erkek göğüsü görünümüne kavuşturmuşBeş yıldır mutlu bir evlilik yürüttüğünü söyleyen Beatie, çocuk umudunu erkek olmasına rağmen hiç kaybetmemiş.
Bu yüzden üreme organlarını aldırmamış. Kendisine, “Neden, eşiniz değil de siz doğurmaya karar verdiniz?” sorusu yöneltildiğinde, cevabı, “Eşimin zaten iki çocuğu var ve ben her ne kadar erkek de olsam doğurmayı istiyorum. Kendimi bildim bileli böyleydim” diyor.
Beatie’nin bir özelliği daha var: O aynı zamanda eski Hawai güzeli! Ama şimdi o günleri geride bırakmış, doğacak bebeğine yoğunlaşmış.
internet haber

58memo
08.06.2008, 15:36
Töbe töbe bu nasil olur yav.

Abdurrahman 58
08.06.2008, 15:43
tövbe ya RABB
bu nasıl iştir yaa.insanoğlu çıldırdı hemşerim
kıyamet alametleri...

Melankolia
08.06.2008, 16:45
Allahım daha Neler qorucez:S..............

Pusula_58
08.06.2008, 16:50
Bismillahh.....Allah Allah bu nasıl iş.Daha neler görecez tövbee...tövbee... olacak şeymi buu.Ya şaka felan olmasın.

gürün_güzeli
09.06.2008, 08:17
ya arkadaşlar bunlar ne böle bu tür haberleri vermeyin sitemize milletin ahlakı bozulucak :)

fatoş_yvz
09.06.2008, 13:32
ya arkadaşlar bunlar ne böle bu tür haberleri vermeyin sitemize milletin ahlakı bozulucak :)

günceL oLayLar canm ya bişey oLmaz neLer gördük daha:))))

sivaslı_gız
09.06.2008, 13:41
millet azmış beee Allah ıslah etsin tarihe geçcez die yapmadıkları şey yok yazıklar olsun..

altuntas58
09.06.2008, 13:41
Dünyada ender rastlanan bir olay ne diyelim bekleyip göreceğiz

Fatihmd
09.06.2008, 13:45
Bu şahıs kadınken ameliyatla erkek olmuş birisi ( bizdede tersi örnekler var :) ) Yani olay o kadarda abartılacak bir şey değil aslında. Ama doğacak çocuk için çok üzülüyorum

kangallim
09.06.2008, 14:00
Allah akıl fikir versin hadi herşeyi geçtikte onunla evlenen nasıl evlenmiş..

dünya hali, herşey mümkün olmasada mümkünleştiriliyor,,

Fatihmd
09.06.2008, 14:24
Allah akıl fikir versin hadi herşeyi geçtikte onunla evlenen nasıl evlenmiş..

dünya hali, herşey mümkün olmasada mümkünleştiriliyor,,

Onunla evlenende yok, yapay döllenme ile hamile kalmış abimiz :)

_DuMaN_58
09.06.2008, 14:26
Acaba doğumdan sonra ortaya ne çıkacak? Allah Allah...

kangallim
09.06.2008, 14:30
Onunla evlenende yok, yapay döllenme ile hamile kalmış abimiz :)

evet anladım ama ne olursa olsun evlenmiş ama, çünkü evlendikten bir süre sonra diyor akıllım :)

Fatihmd
09.06.2008, 14:33
evet anladım ama ne olursa olsun evlenmiş ama, çünkü evlendikten bir süre sonra diyor akıllım :)

Valla bülent ersoyla bile evlenenler varki onunla neden olmasın akıllı :)

gürün_güzeli
09.06.2008, 15:50
Valla bülent ersoyla bile evlenenler varki onunla neden olmasın akıllı :)

:D :D ne çok bilion sen ..........................

Kaptan-58
09.06.2008, 15:53
ALLAH AKIL VERSİN BUNLARA.. KIYAMET ALAMETİ BUNLAR...

Fatihmd
09.06.2008, 16:09
:D :D ne çok bilion sen ..........................

Çok şükür, darısı başına kardeş

gürün_güzeli
09.06.2008, 16:15
Çok şükür, darısı başına kardeş

saol tek temennim senden bişeler kapabilmek......

Fatihmd
09.06.2008, 16:21
saol tek temennim senden bişeler kapabilmek......

Aferim, işin zor o zaman, Allah kolaylık versin...

gürün_güzeli
09.06.2008, 16:26
Aferim, işin zor o zaman, Allah kolaylık versin...

saol abicim sana da allah en büyük kolaylığı versin benimle uğraşmak zor................

Fatihmd
09.06.2008, 16:29
saol abicim sana da allah en büyük kolaylığı versin benimle uğraşmak zor................

Amin den başka diyecek bir şey bulamıyorum. Allah dualarını kabul etsin.

gürün_güzeli
09.06.2008, 16:31
Amin den başka diyecek bir şey bulamıyorum. Allah dualarını kabul etsin.

ikimizinkini de kabul etsin............:)

seva
09.06.2008, 18:02
valla ilginç neler görüyoruz. :D