PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : DEFANSIMIZI GÜÇLENDİRDİK

haythuyt
24.06.2008, 09:33
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Sivasspor genç yetenekleri kadrosuna almaya devam ediyor.
Kadrosunu koruyan ve transfer etttiği genç yeteneklerle adından söz ettiren ve yeni sezona şampiyonluk parolası ile başlayacak olan Sivaspor Trabzonspor΄dan Eyüp Kadri΄yi renklerine bağladı.
Sivasspor Teknik Direktörü Bülent Uygun, Trabzonspor΄un genç yeteneği Eyüp Sabri΄nin kadroya dahil edilmesiyle defansın daha da güçlendiğini,Sivasspor΄a genç yetenekleri kazandırmaya devam edeceklerini söyledi.
Transfer dönemini sessiz geçiren Sivassporumuz ikinci transferini gerçekleştirdi.
2007-2008 sezonunda Trabzonspor΄dan 2΄inci Lig 1΄inci gurupta mücadele eden ve Sarıyer΄e kiralanan 21 yaşındaki defans oyuncusu Eyüp Kadri ile anlaştı. Eyüp Kadri Ataoğlu İstanbul΄da kendisini üç yıllık Sivassporlu yapan imzayı attı.
Eyüp Kadri Ataoğlu Hakkında Bilgiler.
İsim: Eyüp Kadri Ataoğlu
Doğum Tarihi: 10.01.1987
Doğum Yeri: Trabzon
Uyruk: Türkiye
Boy: 182 cm.
Kilo: 75 Kg.
Mevkii: Defans

gürün_güzeli
24.06.2008, 09:38
Daha yilerini bekleriz izlemesi güzel oluo maçları:D:D:D

seva
24.06.2008, 10:39
Daha yilerini bekleriz izlemesi güzel oluo maçları:D:D:D

evet heycan dolu aslında erkekleri anlıyorum :D

haythuyt
24.06.2008, 10:40
MAÇ KONUSUNDA ERKEKLERIN ANLAYAN KIZLARI YENI BURDA GORDUM:D

gürün_güzeli
24.06.2008, 10:41
evet heycan dolu aslında erkekleri anlıyorum :D

valla maçı izlerken heyecanlanmak çin erkek olmak şart olmuo sevacım:D sen beni görmelisin bazen bizimkileri bile geçiorum nerdyse....valla süper oluo yaa......ben evlensem eğer evimde maç kumanda kavgası olmz:D:D

58memo
24.06.2008, 10:44
Yok erkek kadin fark etmez herkes heycanli olabilir. Insallah aldigimiz oyuncuyla defansimizi dahada cok güclendiririz.

xCaNLaRxCaFex
03.07.2008, 19:12
DeFaNSıMız SaTen GüÇLüYDü DahaDa GüÇLeNDi HeLal OlsUN BaŞKaNıMıZa