PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : AYAĞIM KOPSADA OYNAMALIYIM!

Abdurrahman 58
24.06.2008, 11:18
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] jpg)

Ayağım kopsa da oynamalıyım
Sakat olan Milli futbolcu Servet Çetin, Fatih Terim’e, "Ayağım kopsa da bu maçta oynamak istiyorum" dedi.
Almanya maçı öncesi eksikler nedeniyle büyük sıkıntı yaşayan A Milli Futbol Takımımız’da sakatlıkları bulunan Servet ve Emre Belözoğlu örnek bir davranış gösterdi.

Akşam gazetesinin haberine göre, daha önce de teknik direktörü Fatih Terim’e “Öl de, öleyim” diyen ve “Bana senin ölün değil, dirin lazım” cevabını alan Servet, tecrübeli çalıştırıcıdan yine görev istedi. Yıldız futbolcu, hocasıyla yaptığı görüşmede “Şimdiye kadar üzerime düşen görevlerden hiçbir zaman kaçmadım. Yine fedakarlık yapmaya hazırım. Ayağım kopsa da oynamak istiyorum” ifadelerini kullandı. Terim ise “Sen grup maçlarında üzerine düşeni fazlasıyla yaptın. Doktorlarımız onaylamadan seni sahaya süremem” yanıtını verdi.

YETİŞMELERİ ÇOK ZOR

Servet gibi oynamaya çok istekli olan Emre de “Böylesine önemli maçta arkadaşlarımı yalnız bırakamam. Sahada olmalı ve onlarla birlikte omuz omuza mücadele etmeliyim” diyerek Terim’e forma istediğini söyledi. Milli Takım Doktoru Bülent Bayraktar ise Servet’in dizindeki sakatlığın ciddiyetini koruduğunu ve Almanya karşısında forma giymesinin çok zor olduğunu söyledi. Portekiz maçında sakatlanan ve tedavisi yoğun bir şekilde süren Emre Belözoğlu’nun yanı sıra Tümer Metin’in de Almanya’ya karşı görev alma ihtimalinin çok zayıf olduğu bildirildi.

Tarih : 24.06.2008 11:06
GENÇTÜRK HABER

gürün_güzeli
24.06.2008, 11:20
vay beeee................takım ruhu türklük kanı bu olmalı..............helal..

haythuyt
24.06.2008, 11:20
aslan servetım benım turkıye senınle durur duyuyor............
cok ama cok super bi maç olucakk

Abdurrahman 58
24.06.2008, 11:42
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] 17.jpg ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

TÜRKÜN BİLEĞİNİN BÜKÜLEMEYECEĞİNİ TÜM DÜNYA GÖRECEK ALLAHIN İZNİYLE

58memo
24.06.2008, 11:45
ocum servet zaten senin gibi adam yok. Gercekten cok seviyorum serveti adam aslan gibi oynuyo helal olsun. Insallah devam edersin servet seni sivassporda görmek bizi cok sevindirir.

Abdurrahman 58
25.06.2008, 15:22
servetin maçta oynaması artık imkansız gibi birşey malesef:(

Melankolia
25.06.2008, 15:23
Vay beee Biz Neymişiz Serkan bu konuyuda acayım mı:D

Abdurrahman 58
25.06.2008, 15:26
napm baktım haberciler uyuyo.iş başa düştü dedim atıldım konu açmaya:)
kesin işleri vardırda açmamışlardır.ama benm konularda onlarınki kadar kaliteli oldu sanırım:P
alıntıda olsa:D

yiğidoturan
25.06.2008, 15:28
arkadaş nede olsa sivasın ekmeğini yedi suyunu içti olacak o kadar

Abdurrahman 58
25.06.2008, 15:31
evet abi haklısın sivasın ekmeğini yiyen adam bir başka oluyor.sivası unutmamıştır umarım...

58memo
25.06.2008, 16:18
Savunmada servet gibi adam yok. Bi yitio adam kac metire ucuyo helal servet.

abircan
25.06.2008, 16:46
arkadaş nede olsa sivasın ekmeğini yedi suyunu içti olacak o kadar

aynı şeyi yazacaktım allahtan copy paste var (( berat üzüldünmü ) türkçesi sana kaldı