PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KUPA İSPANYA'NIN

yakamozz
29.06.2008, 23:20
Avrupa'nın en büyüğü İspanya oldu. EURO 2008 finalinde Almanya'yı 1-0 yenen İspanya kupanın sahibi olarak 44 yıllık özlemine son verdi.

İspanya, 2008 Avrupa Şampiyonası Kupası'nı müzesine götürdü. Kupanın favorisi Almanya'yı ezerek geçen İspanyollar 44 yıl aradan sonra kupayı kaldırdı.

Fenerbahçe'nin yeni teknik direktörü Luis Aragones'in çalıştırdığı İspanya Torres'in golüyle kupaya uzandı ve yıllar sonra şeytanın bacağını kırmayı başardı.

Yarı finalde elendiğimiz Almanya bizim maçta olduğu gibi yine etkisiz bir futbol sergilerken İspanya Almanların gol atmasına izin vermedi ve maçı 1-0 tamamlamayı bildi. Öte yandan Aragones de Avrupa Futbol Şampiyonası'nda kupa kaldıran en yaşlı teknik adam olarak tarihe geçti.

58memo
29.06.2008, 23:21
Helal olsun adamlar hak ederek kazandilar bence.

arikarinkuchi
29.06.2008, 23:23
ne oynadılar bee
helal olsun valla
gönül isterdi türkiye finalde olsun ama
napalım hakemler sağolsun

HaYLaZ
29.06.2008, 23:24
Hakemlere Karsı Türkiye..!!!
Bu Rakiplerle ( Hakemlerle ) Buraya Geldigimize Sükredelim..!!
Olsun Bizz Gene Avrupaya İsmimizi Bir Defa Dah Duyurduk O Bize Yeter..!!!

yakamozz
29.06.2008, 23:26
Bence de hakederek kazandılar.Almanları adeta sahadan sildiler.Ama şunu da unutmayalım ki turnuvaya damgasını vuran takım ise Türkiye oldu.Bu bizim için büyük bir mutluluk kaynağı.Artık bir dahaki turnuvada da kupayı kaldırırız inşallah.Bu arada bir futbolsever olarak da tabiki İspanya yı kutluyorum,Almanlar kazansaydı gerçekten üzülürdüm...

köyüm
29.06.2008, 23:46
ispanya hak etti hayırlı olsun inşallah almanya zaten bizden kötü oynayarak finale kalmıştı aslında finali TÜRK ASLANLARI hak ediyordu ama olsun bana göre bizde kupa almış kadar olduk.

HaYLaZ
30.06.2008, 00:01
Bizz Adımızı Dünyaya Duyurduk.. Bırakında Kupamızz Eksik Kalsın..
Artık kupayıda Birdahaki Sefere..!!

yiğidoturan
30.06.2008, 01:06
İSPANYOLLARIN ALMASINA SEVİNMEDİM DESEM YALAN OLUR ALMANLAR BOYLARININ ÖLÇÜSÜNÜ ALDILAR

xCaNLaRxCaFex
03.07.2008, 19:10
TeBRiKLeR İSPaNYaYa TüRKİYeNin ÜcÜNü AlDılAr