PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cumhuriyet Üniversitesi’nde mezuniyet coşkusu

haythuyt
01.07.2008, 08:28
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Cumhuriyet Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümünde öğrenimlerini tamamlayan 110 öğrenciye, diplomaları düzenlenen törenle verildi. CÜ Kültür Merkezinde düzenlenen tören, saygı duruşunda bulunulması ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Törende konuşan CÜ İİBF Dekanı Prof. Dr. Mehmet Ali Akpınar, 1994 yılında eğitim-öğretime başlayan fakültelerinde, şu anda işletme, iktisat, kamu yönetimi, maliye, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri olmak üzere 5 ayrı bölümde eğitim verildiğini belirtti. Maliye bölümü dışındaki 4 bölümden bugüne dek 3 bin 500 civarında mezun verdiklerini ifade eden Akpınar, bu mezun sayısına bu yıl da 110u işletme bölümü olmak üzere toplam 450 öğrencinin eklendiğini kaydetti. Öğrencileri birer pırlanta olarak gördüğünü ve bu gençlerle gurur duyduğunu, ailelerinin de gurur duyması gerektiğini belirten Akpınar, mezun olan öğrencilere gelecek yaşamlarında başarılar diledi. İşletme bölümü birincisi Fatma Duman, ikincisi Uğur Alaca ve üçüncüsü Hilal Erturhana diplomalarını veren Akpınar, 3 öğrenciyi tebrik etti. Mezun olan diğer öğrencilere ise diplomaları İİBF Dekan Yardımcıları Doç Dr. Mustafa Gülmez ve Doç. Dr. Recai Kılavuz ile fakültede görevli öğretim üyeleri ve öğretim görevlilerince verildi. Diplomalarını alan öğrenciler, mezuniyetlerini keplerini havaya atarak kutladı. Aileleri ve arkadaşlarıyla hatıra fotoğrafı çektiren öğrenciler, mezuniyet sevinci yaşadı.

gürün_güzeli
01.07.2008, 08:49
benim abim de var resimleri eve gidince atarım inş...süperdi yaaaa

gürün_güzeli
01.07.2008, 08:51
anaaa abim deçıkmış bu resimdeee yeni farkettimm:D.Darada sıkışmış garibim:ÇD

saliheksen
01.07.2008, 08:59
ALLAH HAYRLARA VESİLE KILAR İNŞ UMARIM TÜRKİYEYE İYİ BİR GENÇ NESLİ OLARAK BÜYÜK İŞLER YAPARLAR