PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalbe giden kurşun cüzdandan sekmiş

haythuyt
15.07.2008, 10:11
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

ABD Başkonsolosluğu'na düzenlenen saldırıda yaralanan polis memuru Osman Dağlı'nın çatışmada göğsüne gelen kurşunun cüzdanından sektiği ortaya çıktı. Ali Bayraktar'ın haberi

İstinye'deki ABD Başkonsolosluğu'na 9 Temmuz'da düzenlenen saldırıdan yaralı olarak kurtulan polis memuru Osman Dağlı'nın çatışma esnasında göğsüne gelen kurşunun cüzdanından sektiği ortaya çıktı.

Polisler Nedim Çalık, Erdal Öztaç ve Mehmet Önder Saçmalıoğlu'nun şehit olduğu olayda, omuzundan yaralanan Dağlı, arkadaşlarını şehit eden 2 teröristi öldürerek saldırganların kaçmasını engellemişti. Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Fakültesi'nde Fen Bilgisi Öğretmenliği eğitimi aldıktan sonra polis olmaya karar veren Osman Dağlı, Merzifon'daki 6 aylık polislik eğitiminin ardından Sarıyer İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Bürosu'nda göreve başlamış. Saldırının yaşandığı gün Osman Dağlı'nın göğsünde bulunan cüzdanına kurşun isabet ettiği belirlendi. Dağlı'nın olay anını meslektaşlarına "Çatışma sırasında sağ omzumdan yaralandım. O sırada göğsüme de bir mermi isabet etti. Merminin etkisiyle savruldum. Fakat mermi göğsümde bulunan cüzdanımdan sekti." şeklinde anlattığı öğrenildi.

(Zaman)

arikarinkuchi
15.07.2008, 10:13
şanslıymış rozet korumuş
keşke diğer şehit olan polislerimizde kurtulsaydı

candy_58
15.07.2008, 10:18
Rabbim kurumuş onu :) Öldürmeyen Allah öldürmüyor işte