PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : varolmanın güzel yanları .

kronik
16.08.2008, 02:39
Yaşamın güzel yanları...

--------------------------------------------------------------------------------

Aşık olmak.....Yüz kaslarınız ağrıyana kadar gülmek.....Sıcak bir duş.....Özel bir bakış....Manzaralı bir yolda araba kullanmak....Radyoda birden bire en sevdiğiniz şarkının çalması....Yatağınıza uzanıp yağmurun sesini dinlemek....Köpük banyosu....Güzel bir sohbet....Kumsal....Geçen kış giydiğiniz montun cebinden 50 ytl. çıkması....Gece yarısı saatlerce telefonda konuşmak....Durup dururken gülmek....Size güsel veya yakışıklı olduğunu söyleyen biri....İlk aşk....Son aşk....Bir erkeğin size yemek yapması ve şahane bir sofra hazırlaması....Hakkınızda güzel şeyler söylediğine kulak misafiri olmak....Uyanıp daha uyuyacak bir kaç saatinizin olduğunu fark etmek....Yeni arkadaşlar edinmek.......

Yavru bir köpekle oynamak....Hayal kurmak....Sevgilinizle yorgana sarılıp iyi bir film seyretmek....Güzel bir konsere gitmek....çekici bir yabancıyla bakışmak....çikolatalı kurabiye yapmak....Sevdiğin insana sıkıca sarılmak....İstediği armağanı açan kişinin yüzünün ifadesini görmek....Güneşin doğuşunu seyretmek..

yakamozz
16.08.2008, 03:00
Gerçekten güzel bir paylaşım çok saol.Bu arada şunu da söylemeden edemeyecem. Açtığın farklı konularda yaptığın farklı yorumlarla gerçekten sitemize renk veriyorsun be abla.Hizmetlerin için saol benim gibi düşünen çok üye var bundan eminim ve onlar adına bunu da dile getirmiş oluyum:)...

HaYLaZ
16.08.2008, 09:21
Canım Ablam Eline Emegine Saglık..Cok Güzel Bir Paylasımdı...
Yakamozz Kardesiminin Dedigine Bende Katılıyorum..Actıgın Bu Konularla Siteye Renk Katıyorsun..
Sen Bir Tanesin Canım Ablam..

kronik
16.08.2008, 10:49
üstteki üyeyü şımartalım topiğinde sandım kendimi bir an çok teşekkür ederim düşüncelerinizz için yakamoz ve haylaz sizde benim için çok değerlisiniz inanın

_DuMaN_58
16.08.2008, 13:38
Gerçekten çok güzel bir metin. Varolmanın, yaşamanın, hayatta kalmanın belki kötü yanları da var ama bu iyi yanlarının yanında hiç birşey bence.

Güzel Bir metindi. Paylaşımınız için Teşekkürler...

kronik
16.08.2008, 14:33
sizinde ekleyeceğiniz bi şeyler olmalı mesela aklıma gelmişken ben kendi adıma bişey daha ekliyim .Mesela bizim evin arkası portakal ağaçlarıyla doludur ve portakal çiçeklerinin kokusunu akşam serinliğinde içine çekmek müthiş zevk verir bana her yıl portakal ağaçlarının çiçek açma mevsimini sabırsızlıkla beklerim...

_DuMaN_58
16.08.2008, 14:46
Mesela arkadaşlarımla gezmek, eglenmek bana çok zevk verir.

HaYLaZ
16.08.2008, 15:17
Bilgisayarimin Basinda O Nice insanlarla..Ablalarimla..Abile rimle Sohbet Etmek Bana Cok Büyük Bir Zevk Verir..

yakamozz
16.08.2008, 15:20
Arkadaşlarla play-station oynamak,sinemaya gitmek,kız arkadaşımla(olursa:))gezmek,on unla sohbet etmek,futbol maçı izlemek,saz çalmak,büyüklerimle muhabbet etmek,zeybek oynamak(şu an aklıma gelenler bunlar:))

güleyşa_58
16.08.2008, 17:04
Çalar saati erkene ayarlayıp kapatıp tekrar yatmak...
Dostlarımla oturup zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmadan saatlerce sohbet etmek...
Yağmurdan sonraki toprak kokusu...
Daha daha... :)

_DuMaN_58
16.08.2008, 17:15
Yağmurdan sonraki toprak kokusuna bende bayılıyorum :) Hele köyde ... mükemmel birşey ya...

yakamozz
16.08.2008, 17:21
Yaw diyorum ben birşey unuttum ama.Kaç saattir onu düşünüyorum şimdi hatırladım.Benim en sevdiğim şey yani hobim diyebileceğim gece karanlığında denizin üzerine düşen yakamozu izlemek ve öylece uyuyakalmak.Yakamoz, ben de bu değil miyim zaten...

kronik
16.08.2008, 18:16
tabi ya senin nikine de bu yakışırdı zaten he mi ?

kronik
15.11.2008, 22:34
hayatımın bir güzel yanı ise kasımpatıların çiçek verme mevsimi sonbaharı sevmesemde sabırsızlıkla beklerim gelmesini

LaEdri
15.11.2008, 22:46
Sivasspor'un sözüm ona büyük takımları yenince aldığım tadı başka hiçbir şeyden almıyorum.:)

seva
16.11.2008, 11:06
bulunmak, orda olmak, kendi kendinin farkinda olmak.tad almak, anı yaşamak, huzur vermek, huzur almak, sevmek , sevilmek , dokunmak ...yaşamı yaşam olarak kılan herşey...Zahirî güzelliklerini sadece Onun adıyla bakan gözlere sergiler, ve helâl dairede güzelliğini helâl gözlere gösterirken o gözlerin de aslında sadece ve sadece birer aracı olduğunu unutmaz...

Hem bedenlerin, hem gözlerin bir kez daha yakıcı bir imtihana girdiği şu yaz aylarında gözden uzak tutulmaması gereken şeyler değil mi bunlar?