PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hadi Şükür Edelim ;)

Esengül
23.08.2008, 20:40
Bu bölümde şükürler edelim.

Hep isyan etmek olmaz ama dimi ;)

Şimdi şükür zamanı, birşeylerden dolayı şükürler edelim.

Hadi aşağıdaki arkadaşım, şükür etmeye başla :)

EyüphanAydın
23.08.2008, 20:42
Ya Rabbi'm Beni Dünyaya Sağlıklı,Sıhhatlı Yarattığın İçin sana ne kadar şükretsem azdır.Aldığım her nefes kadar,denizdeki kum taneleri kadar,insanların ömrünün günleri kadar sana ne kadar şükretsem azdır.

Sen herşey'in ama herşey'in yaradanısın.Sen herşeye ama herşey kadirsin.Bizi dinli imanlı ölmeyi nasib eyle !

'AMİN'

Esengül
23.08.2008, 20:43
Ya Rabbi'm Beni Dünyaya Sağlıklı,Sıhhatlı Yarattığın İçin sana ne kadar şükretsem azdır.Aldığım her nefes kadar,denizdeki kum taneleri kadar,insanların ömrünün günleri kadar sana ne kadar şükretsem azdır.

Sen herşey'in ama herşey'in yaradanısın.Sen herşeye ama herşey kadirsin.Bizi dinli imanlı ölmeyi nasib eyle !

'AMİN'

Çok güzel ve içten

Yüreğinize sağlık

ALLAH ım dualarınızı kabul etsin.

Engin58
23.08.2008, 20:45
HAMDOLSUN HERSEY YÜCE RABBIMDENDIR

Esengül
23.08.2008, 20:52
Aldığım nefes sayısı kadar sana şükürler olsun ALLAH ım.

Gözlerim görüyor, ellerim ve ayaklarım tutuyor, konuşabiliyorum, duyabiliyorum, daha senden ne isterimki ?

Kudretine ve merhametine sonsuz şükürler olsun.

shrewishgirl
23.08.2008, 20:59
Hayır, artık (yalnızca) Allah'a kulluk et ve şükredenlerden ol. (Zümer Suresi, 66)

Öyleyse Allah'ın sizi rızıklandırdığı şeylerden helal (ve) temiz olanlarını yiyin; eğer O'na kulluk ediyorsanız Allah'ın nimetine şükredin. (Nahl Suresi, 114)

Rabbimiz şöyle buyurmuş: "Andolsun, eğer şükrederseniz gerçekten size artırırım ve andolsun, eğer nankörlük ederseniz, şüphesiz, benim azabım pek şiddetlidir." (İbrahim Suresi, 7)

ALLAH'IM sana şükürler olsun herşey için ....

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] _and_hat.jpg

sandalli
23.08.2008, 23:03
Allahim verdigin ve verecegin hersey icin sana sükürler olsun.

Esengül
23.08.2008, 23:28
Şükür eden dillere can kurban :)

seva
23.08.2008, 23:38
Allah'im, biliyorum senden çok $eyler istiyorum! Ve sen hiçbir zaman beni geri çevirmezsin... Haklisin bazen co$uyorum! Mutluluguma o kadar çok daliyorum, Dua etmeyi unutur gibi oluyorum! Kötü günümde ise dua ya sariliyorum... Biliyorum bu nankörlüktür... Oysa sen her derdime deva oluyorsun, Beni hiç bir zaman kirmiyorsun, Peki ben mutlu oldugumda Neden te$ekkür etmiyorum ki sana, Ellerimi açip sadece kisa bir dua, Senin bana yaptiklarinin kar$iliginda! Allah'im bagi$la beni, kendimden bazen Bu yüzden utaniyorum i$te! Aceba seni yeterince taniyamiyormuyum? Yok çok iyi taniyorum diyemem Cünkü seni iyi tanisaydim eger, Sana sevgimden,sana a$kimdan Dua , özelliklede $ükr etmeyi Asla unutmamaliydim... Allah'im sana bu duayi ederken Aklima bir misal geldi Dü$ünüyorumda, iyilik yaptigim biri Bana te$ekkür etmeseydi Herhalde ben darilirdim,belki de küserdim Ve belkide bir daha yardim etmezdim! Ama sen, Allah'im büyüklügünü ve tek Varligini her $eyde ve her yerde gösteriyorsun, Bagi$liyorsun!!! £imdi sana cani gönülden $unu söylüyorum "Ey Zât-i mutlak, vücudu mutlak, Varligi mutlak yüce Allah'im! Sensin, teksin, sen bilirsin, Sen neylersen hayr eylersin. Sen neylersen güzel eylersin! Seninle ve a$kinla sana, Her dem, her nefes, ebediyyen $ükürler, Hamdü senâlar olsun!..."

LaEdri
23.08.2008, 23:41
bizi kulu yapıp ,şereflendirdiği için şükürler olsun!!

sivas_sevdamiz
23.08.2008, 23:45
Allah'ım şükürler olsun ailem, arkadaşlarım, sevdiklerim yanımda. Verdiğin nimetler için, verdiğin sağlık sıhhat için şükürler olsun.

Allah'ım bu konuyu açarak seni bir kez daha anmamıza vesile olan ESENGÜL kardeşimizden razı ol

Esengül
23.08.2008, 23:52
Allah'ım bu konuyu açarak seni bir kez daha anmamıza vesile olan ESENGÜL kardeşimizden razı ol

Çok teşekkür ederim

ALLAH ALLAH

Esengül
24.08.2008, 20:33
Şükürler olsun, bana bu bedeni layık görüp emanet ettiğin için :)

SONMEZ
24.08.2008, 21:12
* İslam üzerine doğduğum için şükürler olsun,
* İslam üzerine yaşama lütfunda bulunan Rabbime şükürler olsun,
* İslam topraklarında yaşadığım için şükürler olsun,
* İman, vicdan, akıl, izan, sıhhat, rızk, nasip, ... gibi nimetlerinden dolayı Rabbime şükürler olsun,
* Yüzyıllar boyunca İslamın bayraktarlığını yapmış aziz bir milletin mensubu olduğum ve asil bir ecdadın torunu olduğum için şükürler olsun,
* Şanlı bayrağımızın çatısı altında birliğimiz ve dirliğimiz için şükürler olsun,
* Yiğitler diyarı, Selçuklu otağı, Cumhuriyetimizin temellerinin atıldığı bir şehrin nüfus kütüğüne kayıtlı olduğum için şükürler olsun,
* Alınteriyle çalışarak, helalinden kazanıp, ailemin rızkını temin ettiğim mesleğimden ve işimden dolayı şükürler olsun,
* Milli ve manevi değerlerine sahip bir anne-babaya ve kardeşlere sahip olduğum için şükürler olsun,
* Yine aynı değerlere sahip, temiz ve helal süt emmiş bir insan evladıyla evli olduğum için şükürler olsun,
* Bana aslan parçası gibi 2 tane erkek evladı bahşeden Rabbime şükürler olsun,
* Yuvamızda, huzur, sevgi ve saygı olmasından dolayı şükürler olsun,
* Memleketimin takımı olan Sivassporu desteklediğim için şükürler olsun,
* Bu güzel sitede, güzel hemşehrilerimle hal olup; hasbihal ettiğim için şükürler olsun...
* Şükürlerimizin tekrarlanmasına ve tazelenmesine vesile olan;
bu güzel konuyu açmasından dolayı da Esengül arkadaşımıza,
kucak dolusu selamlar ve teşekkürler olsun...

kasparix
24.08.2008, 21:16
bu esengül eskiden bi tane varidi hani o esengül müü yav aksakallı dedmi gördü röyasında ne diycem ama o hep gerçeğinide görüyodur..hayırdır efem tır mı çarp tı...maşallah yeni yorum ve açılımızınız takdire şayan yani..Allah bozmaya...

Esengül
24.08.2008, 22:51
bu esengül eskiden bi tane varidi hani o esengül müü yav aksakallı dedmi gördü röyasında ne diycem ama o hep gerçeğinide görüyodur..hayırdır efem tır mı çarp tı...maşallah yeni yorum ve açılımızınız takdire şayan yani..Allah bozmaya...

Ak sakallı dedeleri görmek herkese nasip olmaz.

İnşallah bir gün bizede görmeyi nasip eder ALLAH .

Ayrıca benim bildiğim kadarı ile forumda sadece bir tane ESENGÜL var, o da benim.

Demekki öncekide, şimdikide benim.

Serd@r
24.08.2008, 23:38
“Eğer şükrederseniz elbette nimetimi artıracağım...” (İbrahim/7)

Yarabbi verdiğin ve vereceğin hertürlü nimete binlerce kez hamd-ü senalar olsun!
Nefes alabilmek bir meziyetken onu vermeyide nasip ettiğin için şükürler olsun, kapanan gözler bir meziyet iken açılmasını nasip ettiğin için şükürler olsun!

Müslüman doğduğum için,şanlı bir ecdadı ve böyle bir vatanı bana layık gördüğün için, seni tanımayı bana nasip ettiğin için binlerce kez şükürler olsun Allah'ım!

Davud aleyhisselâm bir gün Rabbimize şöyle niyazda bulunur:
“Ya Rabbi, başımda hiçbir kıl yoktur ki, altında ve üstünde senin nimetin bulunmasın. Bu kadar çok nimetin şükrü nasıl yapılır?”
Rabbimiz de ona şöyle buyurur:
“Ben de biliyorum, kullarım benim verdiğim nimetlere karşılık şükredemezler. Onlardan bunu istemiyorum, kullarımın buna gücü yetmez. Nimetlerin benden olduğunu bilmeleri kâfidir.”

ayparcam
25.08.2008, 10:49
Hamdolsun YARABBIM verdigin nimetlere sukurler olsun
Sukurler olsun bizi seni taniyan kullarindan eyledin
Sukurler olsun bugunlerimize bize herseyi verdin
Sukurler olsun YARAB dinini en guzel ve en dogru yasayanlardan eyledin
Sukurler olsun bugunde gozlerimizi actik senin yolundan gidiyoruz
Sukurler olsun ALLAH'IM sana sukreden sukretmeyi seven kullarindan olduk
Sukurler olsun yeri gogu yedigimizi, ictigimizi, giydigimizi,yeryuzunde ne var ne yok bizim icin yarattin bunlarin hebsinden yararlanmamizi istedigin icin binlerce kez sukurler olsun
ALLAH'IM sana nekadar sukur etsek az olur senin verdigin nimetlerine karsilik cok cok az gelir sen bizleri heran heryerde sukur eden kullarindan eyle
Senin yolunda dosdogru giden kullarindan eyle ne olursun YARABBELELEMIN

Esengül
25.08.2008, 18:16
Lütfen doğru yoldan ayırma bizleri EY YARADAN

Esengül
27.08.2008, 20:20
Şükür Rahmetine.

Çok ismi var bir adı hâzır, her nerede çağırırsam orada hazır.

CrSivaslim58
27.08.2008, 21:06
Şükür ben Top oyniyabilliyorum:D

Esengül
30.08.2008, 12:10
Şükür bereketine, yardımına, verdiğin nimetine, yüceliğine HERŞEYE ŞÜKÜR ALLAH ' ım

fatoş_yvz
30.08.2008, 12:21
buguNe şüküRLer oLsn sorun yok dert yok :)

Melankolia
30.08.2008, 12:24
Allahım Sana Çok Şükür ...................

MeLody58
30.08.2008, 12:39
Rabbimize Ne Kadar sükretsek az verdigi nimetler için çok şükür en önemlisi çok şükür ki müslümanım

Esengül
01.09.2008, 21:04
Şükür ailem var.

Sonsuz şükürler olsun.

Esengül
10.09.2008, 20:24
ŞÜKÜRLER OLSUN

HZ. MUHAMMED ' İN DÜNYA YA GÖZ AÇTIĞI O GÜNE .

SAWAS
17.09.2008, 23:34
ALLAH ım sana şükredebilme lütfunu bize bahşettiğin içine çok şükür Yarabbi...

Abdurrahman 58
18.09.2008, 00:00
ŞÜKÜRLER OLSUN RABBİM BİZLERİ BİR MÜSLÜMAN VE TÜRK OLARAK YARATTIĞIN İÇİN.

Esengül
18.09.2008, 19:35
Şükürler olsun ENGİN NURŞANİ ye yaşama hakkı sunan ALLAH ım :)

LaEdri
18.09.2008, 19:36
şükürler olsun bu yılki 18 inci iftarı da bize nasip etti..

altuntas58
18.09.2008, 19:46
Cenâb-ı Hakk'a en çok şükür edeniniz, insanlara teşekkürde kusur etmeyeninizdir.

seva
19.09.2008, 10:34
“El-hamdü-lillâhi dâimen ve alâ külli hâl ve E'ûzü billâhi min hâl-i ehlinnâr”. (14)

gul-i_ahmer
19.09.2008, 10:53
“O davranışlarınızdan sonra, belki (akıllanıp) şükredersiniz diye sizi affettik.” (2/Bakara, 52

Mü'minin işi tuhaftır, her işi hayırdır. Bu, yalnız mü'mine vergidir/özgüdür. Sevindirici bir işle karşılaşsa şükreder, o iş kendisi hakkında hayırlı olur. Üzücü bir işle karşılaşsa sabreder, kendisi için hayırlı olur."Hadis-i şerif

Hamd, şükrün başıdır. Allah'a hamdetmeyen, O'na şükretmemiştir.-Hadis-i şerif

İnsanlara karşı hamdetmeyen (teşekkür etmeyen), onlara nankörlük yapan insan, Allah'a karşı da hamdetmez-hadis-i şerif

bu hadiste belirttiği gibi burdaki bütün hemşolara hamd ediyorum...
şükür bizi kavuşturana sivaslıların buluşmasına:)

Esengül
20.09.2008, 18:58
Şükür şükür şükür

.

Esengül
25.10.2008, 18:06
Şükürler olsun, Annem var. . .

seva
25.10.2008, 18:35
Elhamdülillahi ala kulli hal

Her hal ve durumda ALLAH a şükürler olsun

EslemNida
25.10.2008, 18:36
Çok Şükür Mutluyum-Huzurluyum ve Sağlıklıyımm

yerliturkuaz
25.10.2008, 23:32
Allah'ım sen bana aileme güzellikle nasip eyle onlara en güzelini nasip eyle beni yolundan ayırma yarabbim sen tüm müslüman aleminide kötülüklerden koru...

Rabbim sen duaları işiten duaları kabul edensin sen benim dualarımı kabul eyle yarabbim...

AMİNNNN...

sandalli
26.10.2008, 00:59
Allahim verdigin ve vercegin hersey icin sana sükürler olsun. Elhamdülillah.

Sivasprensi
26.10.2008, 01:05
cok sükürler olsun yaptıgım kazada ölen olmadı hastanedekı annemı bıze bagısladın rabbım

Esengül
01.11.2008, 20:22
Şükürler olsun, gözlerim görüyor :)

ofgurleyuk78
01.11.2008, 22:04
Hamdolsun!!!! Şükür edebilecek sağlıktayız.

Esengül
02.11.2008, 10:42
Şükürler olsun, ellerim tutuyor :)

HaKaaN
02.11.2008, 10:48
Yarabbi!Sana butun zerrelerimin adetince sukurler olsun"."Iyi bir kul olmak icin ya bir firsat daha vermeseydin?"

Esengül
22.11.2008, 11:34
Derdi veren ALLAH ım dermanınıda sen veriyorsun.

Sonsuz şükürler olsun . . .