PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas'ta sokak ortasında cinayet

umit_koc
20.09.2008, 13:42
Sivas'ta, bir kişi çıkan tartışma sonucu sokak ortasında tabancayla vurularak öldürüldü.
AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Akdeğirmen Mahallesi Mavi Köşe mevkisinde Ali Osman Torun (32), 24 DD 244 plakalı motosikletinin yanında bulunduğu sırada S.Ç. ile henüz belirlenemeyen nedenle tartışmaya başladı. Tartışmanın ardından S.Ç, Torun'a tabancayla ateş etti.

Başına ve vücudunun çeşitli yerlerine mermi isabet eden Ali Osman Torun, ağır yaralı olarak kaldırıldığı Sivas Numune Hastanesinde hayatını kaybetti.

Torun'un cesedi, otopsi yapılmak üzere Cumhuriyet Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesine götürüldü. Olayın ardından otomobille kaçan zanlı, polis ekiplerince takibe alındı.

Polis tarafından kısa sürede yakalanan S.Ç'nin gözaltına alındığı ve sorgusunun sürdüğü bildirildi.

(aa)

ABDULLAH DUMAN
20.09.2008, 13:56
YOK ABİ SİVASTA BOZULUYOR ARTIK .....................

umit_koc
20.09.2008, 14:30
kim bilir aralarında ne sorun vardı.
belkide ceviz kabuğunu doldurmayacak bir konudur.

arikarinkuchi
20.09.2008, 15:55
haberi başka bir sitede gördüğümde
sokak ortasında cinayet yazıyordu
ama sivasta değildir diye okumamıştım
malesef sivastaymış
ALLAH akıl fikir versin
sivasta böyle olaylar diğer illere göre azdı
ama artık burada eskisi kadar güvenli değil

seva
20.09.2008, 15:59
sivasta böyle olaylar diğer illere göre azdı artık burada eskisi kadar güvenli değil

HaSiVasLıM58
20.09.2008, 16:36
[COLOR="DarkRed"]Texas sanki kovboylar kozlarını paylaşıyorlar en azından Kovboylar her iki taraf eşit olduğu zaman silahlarını adaletli bir şekilde çekiyorlar yazık olmuş üzücü bir haber maalesef ki maalesef Sivas ta bu yaşanan üzücü haberleri son zamanlarda çok duyar olur hale geldik herkes Alemdar olmuş yazık ;Bir insanı öldürmek Dünya'daki Tüm insanları öldürmekle aynı vergiye mükellef onun için YARADAN ın verdiği canı YARADAN Alır ..!

nazimgulturk
21.09.2008, 18:58
çok yakın bi tanıdığımdı...kumlu tarlanın bi serserisi vuran..aralarında bi tartışma çıkmış ..maviköşede 13 kurşun sıkmış ********...kimi kimsesi olamyan biriydi abim..ailcek görüşrüdük..babamın yanında çalışmıştı sivasta otururken...3 hafta önce sivastaydım telefonda görüştük yeni işe girdiği için görüşemedik ..kısmet değilmiş mekanı cennet olsun..

hancer
23.09.2008, 17:37
ya sasiriyorum bu tip insanlara sasirdigim kadarda aciyorum ne istediklerini biliyorlarmi acaba bu tip islerin icine girenler isim pesindemi yoksa inanin anliyamiyorum ama bir gercek varki sivasta artik eski sivas degil

ötükenindelisi
23.09.2008, 18:02
ben kendi mahallemi tanıyamadım ğencler birbirine sayğısız hep çete ğibi sekilleri
,
çok bozuk ğençlerde olmayan şey yok silah bıçak
zamanımızda aciz insanlar bıçak taşırdı korkaklar
allah sonumuzu hayır etsin

gecekulu
27.09.2008, 00:07
EĞİTİM SEVİYESİ DÜŞÜK ÜLKELERİN KADERİ BU BEYLER. YOK KURTLAR VADİSİ YOK ÇAKIR YOK POLAT ÖZENDİRİRSEN MİLLETİ MAFYAYA ÇETELİĞE OLACAĞI BU DUR BAKALIM DAHA KİMLERİN KANINA GİRECEK BU DİZİLER
DUYARSIZ TOPLUMUZ