PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ezandan ve Kurandan rahatsız oldular!!!!!!!!

gul-i_ahmer
25.09.2008, 13:16
Ezandan ve Kurandan rahatsız olanların yaptıkları bir toplantının videosu aşağıdaki linkte.

TIKLAYINIZ===>>> [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

sivasli_canan
25.09.2008, 13:22
tam sopalık bunlar yaa!!!
mahallelerden başlayacaklarmış işe hele ..... bak helee daha çoook beklersiniz!
türbanı takıp birde yanımızdan geçio utanmadan dio.şuna bak yaa.sen mini eteği,dekolte elbiseleri giy çık dışarı sen utanma!benim bacım gelsin dini gereği kapansın utanmaz olsun öylemii

UTANMAZ SENİN SÜLALENDİR BE!

yazıkk çok yazık gerçekten...

seva
25.09.2008, 15:55
Bunlara ne bakıyorsunuz ya sorsanız osmanlı torunuyuz derler ama imanla dinle alakası yoktur bunların pehhhh...

Yapmıyosunuz bari saygılı olun değilmi?Sorsan Müslümanız derler.Allah ıslah etsin onları.

duymak isteyenleri aşağılama hakkını nerden buldunuz ki
kendini bilmeyen bir avuç dengesiz..

fazla söze ne hacet kendilerini çok açık bişekilde tanıtmış entellektüel teyzeler..!

SAWAS
25.09.2008, 16:13
Ordaki (afedersiniz ama hakediyolar) sürtüklerden birinin lafına dikkat ettinizmi, "Hazmedemiyorum" ben keyif duydum bu sözüne.Kuduruyolar, çatlıyolar ve ailelerin aklını para ile almaya çalısıyorlar onuda beceremiyolar RESMEN KUDURUYOLAR...
Akılları sıra cephe almıslar Dinimize.Sinek vızırtısı bunlar ama sinek küçük mideyi bulandırır demişler.
Ben bunların cümlesine bişeyler derdim ama......

SEMİH-58
25.09.2008, 16:32
Sadece Bir şey söleyecegim:)

Rahatsız Olan Çeksin Gitsin Bİz Böyle İyiyiz:):)

SAWAS
25.09.2008, 16:39
Kısacası YA SEV YA TERKET DEFOL

gul-i_ahmer
25.09.2008, 16:44
Kısacası YA SEV YA TERKET DEFOL

AYNEN HEMŞOM KATILIYORUM SANA.. ALLAH RAZI OLSUN

seva
25.09.2008, 16:48
Eninde sonunda Zafer Müslümanlarin Olacak.

yakamozz
25.09.2008, 16:55
Şimdi bazıları çıkacak "ne olmuş yani bu ülkede herkes her istediğini söyleyebilir düşünce özgürlüğü var" gibi saçma sapan ifadeler kullanacaklar.Zaten bir başörtüsüne bile tahammülü olmayan gerici,faşist zihniyetin arkasına saklandığı bir maske değil midir ifade özgürlüğü.Sen tutacaksın başörtülü kardeşlerimize her türlü hakareti savuracaksın,onları bu ülkenin vatandaşı olarak görmeyip hor göreceksin sonra da tepki verilince de bu ülkede özgürlük var kardeşim isteyen istediğini yapar diyeceksin.Eğer özgürlükten kastınız buysa ben özgür olmak istemiyorum arkadaşım,eğer laiklikten kastınız buysa ben laik olmak istemiyorum arkadaşım,eğer demokratlıktan kastınız buysa ben demokrat olmak istemiyorum arkadaşım.Alın özgürlüğünüzü,laikliğinizi,dem okratlığınızı başınıza çalın...

Ben bu ülkede insan gibi yaşamak istiyorum arkadaşım insan gibi...

SONMEZ
25.09.2008, 17:03
BAŞÖRTÜLÜLERE, EZANA VE İMAMHATİPLİLERE HAZMEDEMİYORLARMIŞ...

HAZMEDİRSİNİZ KUZUUUUM HAZMEDERSİİNNN
HAZMEDEMEZSENİZ HAZMETTİRİRLER YAVRUUUM HAZMETTİRİRLERRRR...!

ASLINDA BU KALTAKLARA VERİLECEK TEK CEVAP :

- ÇÜÜÜÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ
- OHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
- YUUUHHHHHHHHHHHHHHHHHH...

SİZ KOKANA GERİCİ YOBAZLAR ÜRÜÜÜÜÜÜÜÜÜR
KERVAN YÜRÜÜRRRRRRRRRRRRRRRR...

LaEdri
25.09.2008, 17:05
linke hiç tıklamadım bile..onların olduğu linke tıkalyıp yazık etmem bilgisayarıma :)

Abdurrahman 58
25.09.2008, 17:08
bunlar *******in önde gideni yaw sürtüklere bak lan!
kimsiniz be siz!şu hazmedemiyorum diyeni bi elime verselerr.hele o ilk başta çıkan.ezana ve kurana laf atan!!!!!
adiyim lime lime ederim!!!!!!!!
mahalle muhtarlarını ele geçireceklermiş puhahahahahahahahaaaaaaaaa:D:D :D:D gülün sizde gülün beyleer:D:D:D

güleyşa_58
26.09.2008, 10:37
Hazmedemiyorum diyen var ya, o benim çok hoşuma gitti valla. Çatlıyorlar işte ne güzel. Onlar konuşsun dursun. Yeryüzünde Rabbimin izniyle Ezan sesi dinmeyecek inşallah. Bu ülkede özgürlük mü vardı, laiklik mi vardı? Ya ben özgürlüğün, laikliğin tanımını bilmiyorum ya da bu şahsiyetler bu kavramları farklı tanımlıyorlar. Çatlasalar da, ölseler de, hazmedemeseler de sonunda kazanan müslümanlar olacak!...

haythuyt
26.09.2008, 10:45
BU KADAR OLUR YAHU
HESABINI NASIL VERECEKSINIZ EY ADİ Ş...................LER
VALLA BU PÖRSÜMÜŞLERİ BANA VERIN
BEN AYAKLARINDAN ASIYIM KUM TORBASI NIYETINE BIZIM UŞAGA YUMRUKLATIYIM
BI ISE YARASIN Ş........................ LAR

ayparcam
26.09.2008, 11:44
Sanki heb burada kalacaklar siz ezandan rahatsiz ola durun simdilik yarin sizin ezanlarinizda okunmayacak toprak bile kabullenmeyecek sizler gibilerden igrenecekler