PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Erken yaşlanma belirtileri mi gösteriyorsunuz ???TEST

banu58
08.10.2008, 04:27
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Vücudunuzda bazı yaşlanma belirtileri hissediyorsanız bu testi yapın ve gerçekten vücunuzda erken yaşlanma belirtisi var mı bunu öğrenin!

Hala orta yaşlarını süren biriyseniz ve vücudunuzda bazı yaşlanma belirtileri hissediyorsanız bu testi yapın ve gerçekten vücunuzda erken yaşlanma belirtisi var mı bunu öğrenin!

SORULAR

1) Soru :Kendiniz gün sonunda sıklıkla yorgun mu hissediyorsunuz?
A) Evet
A) Hayır

2) Soru :Eklemlerinizde sıklıkla ağğrı hissediyor musunuz?
A) Evet
A) Hayır

3) Soru :Cildiniz çok mu kuru?
A) Evet
A) Hayır

4) Soru :Cildinizde gereğinden fazla kırışıklık olduğunu mu düşünüyorsunuz?
A) Evet
A) Hayır

5) Soru :Saçlarınızın çok çabuk ağardığını düşünüyorsunuz?
A) Evet
A) Hayır

6) Soru :Dişlerinizle bir şeyler çiğnemek ya da ısırmak acı ya da ağrı hissetmenize mi neden oluyor?
A) Evet
A) Hayır

7) Soru :Uyku problemi ile sıklıkla karşılaşıyor musunuz?
A) Evet
A) Hayır

8) Soru :Spor yapmak eskisi kadar zevk vermiyor mu?
A) Evet
A) Hayır

9) Soru :Gün içerisinde sıklıkla molaya ihtiyaç duymaya mı başladınız?
A) Evet
A) Hayır

DEĞERLENDİRME

A şıkkı çoğunluktaysa...
Yaşlanma beliritilerinin çoğunu hissediyorsunuz. Bu belirtiler farklı nedenlerden kaynaklanabilir, genetik özelliğiniz olabilir, yoğun şekilde yaşamanın getirdiği bir durum olabilir ya da bir rahatsızlığa bağlı ortaya çıkan bir sonuç olabilir. Doğru sebebi öğrenmek için yapmanız gereken en önemli şey bir doktara başvurmanız ve gerekli yardımı almanız olacaktır.

B şıkkı çoğunluktaysa...
Yaşlanma belirtileri hissetmiyorsunuz, ara sıra hissettiğiniz halsizlik ya da bazı ağrılar yoğun yaşamınız getirdiği sonuçlar olabilir. Ama kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız bir uzmana başvurabilirsiniz.

fatoş_yvz
08.10.2008, 09:10
A şıkkı çoğunluktaysa...
Yaşlanma beliritilerinin çoğunu hissediyorsunuz. Bu belirtiler farklı nedenlerden kaynaklanabilir, genetik özelliğiniz olabilir, yoğun şekilde yaşamanın getirdiği bir durum olabilir ya da bir rahatsızlığa bağlı ortaya çıkan bir sonuç olabilir. Doğru sebebi öğrenmek için yapmanız gereken en önemli şey bir doktara başvurmanız ve gerekli yardımı almanız olacaktır.
ben diyorum yaşLandım diyorum ama kımse bana inanmıyodu neyseki test kanıtLamış oLdu :)

kronik
08.10.2008, 09:13
bütün sorulara hayır diye yanıt verirseniz oldukça gençsiniz demektir sakın a şıklarını kullanmayın hehehehe

LaEdri
08.10.2008, 10:38
Samimiyetle tüm şıklara hayır dedim.Doğal olarak yani :)

kronik
08.10.2008, 10:45
Samimiyetle tüm şıklara hayır dedim.Doğal olarak yani :)
:D :D :D :D tüm samimiyetimle bende ......

seva
09.11.2008, 13:20
B şıkkı çoğunluktaysa...
Yaşlanma belirtileri hissetmiyorsunuz, ara sıra hissettiğiniz halsizlik ya da bazı ağrılar yoğun yaşamınız getirdiği sonuçlar olabilir. Ama kendinizi güvende hissetmek istiyorsanız bir uzmana başvurabilirsiniz.

Sweetgirl
09.11.2008, 13:26
ister istemez her yerde A SIKKI olarak cevap verdim
isterse evet diyim isterse hayir diyim

benim cok sükür yasimla kompleksim yok
Rabbim her yasin ayri bir güzelligini yasattiriyor..