PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BiTaNeM ' E........

gürün_güzeli
15.10.2008, 12:38
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

EyüphanAydın
15.10.2008, 12:41
Ah ah nerdeee böyle bir bitanem bulamadık gitti :) Her an canım yanıyor onu unutamıyorum.Acaba Eczanelerde ' UNUTMA ' ilacı var mıdır ?

fatoş_yvz
15.10.2008, 12:42
boşLukta kaLırsa biR aN eLLeriN ismimi haykıR tutaRım seNiN içiN...... emegine sagLık cnm çok çiRkin oLmuş:)

Kaptan-58
15.10.2008, 12:44
Ah ah nerdeee böyle bir bitanem bulamadık gitti :) Her an canım yanıyor onu unutamıyorum.Acaba Eczanelerde ' UNUTMA ' ilacı var mıdır ?

EYÜP GARDAŞIM SANA GÜHERTAŞTA KIZMI YOK.. BULURSUN SEN KENDİNE Bİ TANE.... ;)

EyüphanAydın
15.10.2008, 12:49
EYÜP GARDAŞIM SANA GÜHERTAŞTA KIZMI YOK.. BULURSUN SEN KENDİNE Bİ TANE.... ;)

Yok be Mustafa abi :) Şu ana kadar bulamadık şimdide bulamam :rolleyes: Şu okulum bi bitseeee....

Kaptan-58
15.10.2008, 12:51
Yok be Mustafa abi :) Şu ana kadar bulamadık şimdide bulamam :rolleyes: Şu okulum bi bitseeee....

hayırlısı ne ise o olur................. :)

EyüphanAydın
15.10.2008, 12:53
hayırlısı ne ise o olur................. :)

Herşeyde ama herşeyde bir hayır var.Dedem hep böyle derdi :)

gürün_güzeli
15.10.2008, 12:55
evet eyüphan önce ben bi evleneyim hayırlısyla sonra size sıra gelir ancak ben bağlıyorum sizin önünüzü:D

seheresma
15.10.2008, 12:55
Seni ne kadar seviyorum biliyormusun? söz veripte tutmadıgın günler kadar, beni beklettigin saniyeler kadar,bana sevgiyle bakmadığın an kadar,uykularımı kaçırdığın

geceler kadar,sonunda anladım seninde beni ne kadar sevdiğini zalim...Aşk günah olmayacak kadar masum, köle olmayacak kadar özgür, unutulamayacak kadar derin, umulmayacak kadar yakın ve tek başına yaşanamayacak kadar özeldir.----------------------[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

gul-i_ahmer
15.10.2008, 13:16
Kimsenin yokluğu bu kadar korkutmazdı beni. Kendimi zor günlerin adamı görürdüm ya, hiçbir güçlüğün beni, bırak yıkmayı sendeletmeyeceğini bile düşünürdüm.

Oysa şimdi yarımım. Ve sen böylesine uzakken benden, hiçbir zaman tam olamayacağımı da biliyorum.

'Tasalanma' diyeceksin, tasalanmayayım ama kendime bakıyorum da bir kaç umut kırıntısı dışında hiç bir şey göremiyorum.

Nerede olduğunu bilmek ya da döneceğin umuduyla yaşamak da kandırmıyor beni.

Her sabah sensiz uyanmaktan, her günün sensiz geçmesinden korkuyorum artık. Bu yüzden uyanmak istemiyorum 'uyuduğum uykuları'...

Ve geceler... ne yıldızları görüyorum ne gecenin sesini duyabiliyorum. Saniyelerin ne kadar uzun, ne kadar bitmez olduğunu görüp şaşırıyorum. Zamanı bu kadar geçmez kılan sensizliği lanetliyorum. Bir maraton koşucusu gibiyim. Ama finişe ulaşamıyorum bir türlü.

Bildiğim bütün hasret şarkılarını ard arda ekleyip söylüyorum. Sesimi kendim bile duymuyorum. Ertesi gece bir kez daha... Her gece aynı hüzün...

Senden bir iz göreceğim diye sokaklara çıkmıyorum artık. Bu kentin her yerinde sen varsın biliyorum. Ve hiçbir köşe başından çıkmayacaksın üstelik.

Yaşamaksa yaşıyorum elbette. Şairin dediği gibi 'senden uzak olduktan sonra nerde olsa yaşıyor insan.'

Yokluğunu kabul etmek böylesine zorken hiç olmama ihtimalini düşünemiyorum bile.

Bekleyeceğim seni. Zor olacak, çok zor olacak ama bekleyeceğim.

Bu yarım yüreğin diğer yarısı, yani sen....

Geleceksin değil mi?

ellere kelepçe vurulur ayaklara pranga
ama yüreklere asla..........................

bursadaki goncama gitsin bu yazım; istanbul seni çok özledi:)

seva
15.10.2008, 16:38
vay yine döktürmüşün be bacım tşkler..

ABDULLAH DUMAN
15.10.2008, 16:45

MAALESEF KARDEŞİM................

seva
15.10.2008, 16:57

vardır da unuttuyum derken sağlığından olursun en iyisi kendin unutacaksın isteğinle gücünle...

Abdurrahman 58
15.10.2008, 17:23
Hasretler sevginin değerini öğretir.Sonra ne şarkılar avutur insanı ne deniz!Özlemektir dersin ve susarsın.SUSMAK NE ZORMUŞ!!!

Rallim58
15.10.2008, 18:28
SENSİZ HAYAT ÇOK ZOR, İNAN BE GÜLÜM...

HASRETİN ÇEKİLMEZ, İŞKENCE VE ZULÜM...

İSTESEMDE GELMEZ Kİ SENSİZ ASLA ÖLÜM...

SEVGİNİN YERİ KALBİMDE ÖZEL BİR BÖLÜM...

seheresma
15.10.2008, 22:44
BELKI O ZAMAN UNUTURUM SENI !!

*Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin.

*Gül bahçesinde geçse de ömrüm ,
Senin üstüne gül koklamam gülüm!
Seni koklamak olsa da ölüm ,
İnan uğrunda ölmeye değersin gülüm

*Ne zaman tutsam ellerini,
Gözlerimin önünden mevsimler geçer.
Ne zaman gözlerin gözlerime değse
Samanyolundan bir yıldız düşer...

*Dünya unutursa dönmeyi,
Rüzgar unutursa esmeyi,
Aşıklar unutursa sevmeyi,
Belki o zaman unuturum seni

*Bir an buruk bir acı saplanırsa yüreğine,
gözlerin zamansız takılırsa,
kulakların zamansız deli gibi çınlarsa
bil ki bir yerlerde özlemişsindir

Sevgilerin en güzeli seni sevmek,
Özlemlerin en güzeli seni özlemek,
Ve hayatın tadı sabah kalktığımda,
Senin varolduğunu bilmek...

>>GONCA<<[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])