PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas’ta karate rüzgarı esti!!!!!

haythuyt
20.10.2008, 12:02
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Klasman Müsabakalarına hazırlık mahiyetinde Karate İl Temsilciliği tarafından düzenlenen Bölgesel Klasman Hazırlık Müsabakaları’na toplam 286 sporcu katıldı. Sivas’ın ev sahipliği yaptığı turnuvaya 6 il katıldı.

Karate İl Temsilciliği’nin 2008 yılı faaliyet programında yer alan minik, yıldız, ümit, genç ve büyükler kategorilerinde Bölgesel Klasman Hazırlık Müsabakaları yapıldı. Cumartesi başlayan ve dün sona eren turnuvada karateciler kata ve kumite branşlarında mücadele ettiler. Daha önceden 7 ilin katılacağı bildirilen ancak Yozgat’ın son anda gelemeyeceğini bildirmesiyle toplam 6 kentin yer altığı turnuvaya 286 sporcu katıldı.

2 gün süren ve dün finalleri gerçekleştirilen müsabakalar hakkında düşüncelerini belirten Karate İl Temsilcisi Oğuz Öktem, turnuvanın gayet güzel geçtiğini söyledi.

Öktem, güzel bir organizasyon gerçekleştirdiklerini belirterek, “Bu turnuvayla birlikte hem kaynaşmayı sağladık hemde yaklaşan klasman müsabakalarına iyi bir hazırlık yaptık. Turnuvanın böyle güzel geçmesinde emeği olan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

haythuyt
20.10.2008, 12:03
COK GUZEL MUSABAKALAR OLDU EMEGI GECEN HERKEZE TESEKKUR EDIYORUM
BU ARADA RESIMDEKI MAVI KUSAKLI SPORCU KIM BILIN BAKALIM :)

gul-i_ahmer
20.10.2008, 12:23
COK GUZEL MUSABAKALAR OLDU EMEGI GECEN HERKEZE TESEKKUR EDIYORUM
BU ARADA RESIMDEKI MAVI KUSAKLI SPORCU KIM BILIN BAKALIM :)

SEN OLMAYAASIN :D:D:D:D...........

haythuyt
20.10.2008, 12:25
SEN OLMAYAASIN :D:D:D:D...........

DOGRUDUR...................... .

gul-i_ahmer
20.10.2008, 12:28
DOGRUDUR...................... .

VALLA ACIDIM SANA ŞİMDİ KARŞINDAKİ RAKİBİN ÇOK FENA GÖZÜKÜYO BEN BİLE BURDAN KORKTUM O NE BAKIŞLAR ÖLE :D:D:D

haythuyt
20.10.2008, 12:30
VALLA ACIDIM SANA ŞİMDİ KARŞINDAKİ RAKİBİN ÇOK FENA GÖZÜKÜYO BEN BİLE BURDAN KORKTUM O NE BAKIŞLAR ÖLE :D:D:D

BIRINCISI ACIMA ACINACAK HALE DUSERSIN;)
IKINCISI DE O FENA GOZUKEN KISIYI 8-0 SAYI NAKAOLDU ETTIM:)

gul-i_ahmer
20.10.2008, 12:32
BIRINCISI ACIMA ACINACAK HALE DUSERSIN;)
IKINCISI DE O FENA GOZUKEN KISIYI 8-0 SAYI NAKAOLDU ETTIM:)

SENİN YÜZ İFADENİ GÖRMEDİĞİM İÇİN BİLEMEYECEM ARTIK SENDE NE KADAR FENASIN :D:D

TEBRİK EDERİM 8-0 ÇOK İYİ BİR SAYI;)

arikarinkuchi
20.10.2008, 15:11
helal olsun mehmet abi çok güzel dövdün haa :)
özellikle yaşca büyük biri vardı(yani öyle görüküyodu) yere attın başlar başlamaz
o maçın süperdi