PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bu kadar olur diyeceksiniz.Buyrun:

gürün_güzeli
25.10.2008, 22:39
İshal
Bir arkadaşım İstanbul'a sevgilisi ile buluşmaya gideceği gün ishal olmuş. Fakat ne çare ki gitmek zorunda. Deniz otobüsüyle zorlu bir yolculuktan sonra (habire tuvalete taşınarak) buluşma yerine ulaşmış. Beklemeye başlamış.

Çok sıkıştığı bir anda tam tuvalet arayacakken kız arkadaşının geldiğini görünce gidememiş. Ancak o sırada epey bir miktar altına kaçırmış. Renk vermemek için, "Buraya kadar gelmişken gel bir pantolon alalım" diyerek kızı bir mağazaya götürmüş.

Tezgahtarın tüm ısrarına rağmen hiç denemeden mağazadan bir pantolon alıp ayrılmış. Gittikleri bir kafede, "İçime sinmedi. Ben şunu tuvalette bir deneyeyim" demiş. Hemen kirlenmiş çamaşırını ve pantolonunu daracık havalandırma boşluğundan atmış.

Rahatlamanın verdiği huzurla çantanın içindeki poşette duran yeni pantolonu almak üzere eğilmiş. Fakat o da ne! Poşette bir kazak varmış! Gözlerine inanamayan arkadaşım hemen kafasını havalandırmadan sokarak eski pantolonuna ulaşmaya çalışmış ama becerememiş. Bu arada tuvaletin önünde uzun bir kuyruk oluşmuş. Kapıyı vurmalarına rağmen içeriden tepki gelmeyince kafenin işletmecisi, "Bir delikanlı tuvalete girdi, çıkmıyor. Sanırım içeride eroin kullandı" diyerek polis çağırmış. Emniyet güçleri geldiğinde tabii acı gerçek ortaya çıkmış!

ALINTI

yerliturkuaz
25.10.2008, 22:55
Biraz saçma geldi bana tabi ama insanlık hakli olur mu olur....

SEMİH-58
25.10.2008, 23:01
saçma degilde konu acayip gülünç mü üzücü mü ayırd edilemiyor...

buradan şu sonuç çıkıyo ki aldıgınız şeylere dikkatlice bakın:)

Sivasprensi
26.10.2008, 00:27
adam yenı pantolon yerıne kazak almıs veya yanlıs posetı almıs baska müsterıyle karıstırarak önce posete bakta öyle eskısını atsana be adam hem talıhsızlık hemde salaklık

yiğidoturan
26.10.2008, 16:17
vALLA ÇOK GÜLDÜM GERÇEK OLMUŞSA TAM TRAJİKOMİK
PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL

seva
27.10.2008, 10:39
gerçek olnuşsa komik..

tşkler..

ofgurleyuk78
27.10.2008, 10:55
Tüm arkadaşlar hep bir ağızdan "Gerçek olmuşsa KOMİK" diyor. Bir an sizinde başınıza böyle bir olay gelebileceğini düşünün...... Allah Korusun.

seva
27.10.2008, 13:31
Tüm arkadaşlar hep bir ağızdan "Gerçek olmuşsa KOMİK" diyor. Bir an sizinde başınıza böyle bir olay gelebileceğini düşünün...... Allah Korusun.

yarası olan gocunur kardeşim benim komiğime gitti benim başıma gelse ben heralde üzülürüm ama insanlık halli işte yaşayamadan anlayamaz kimse....

ABDULLAH DUMAN
27.10.2008, 13:34
vay be ................. ne macera ama

gezgin_58
27.10.2008, 13:47
turk ınsanın ıste nedesem bos hersey yapabılır

ABDULLAH DUMAN
27.10.2008, 16:15
yani ne diyim Allah düşmanıma vermesin ......................

fatoş_yvz
27.10.2008, 17:38
kötü durum ya napıcgnı şaşırmış:(