PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : PATATES GÖRENLERİ ŞAŞIRTIYOR


AhMeTTuRaN90
31.10.2008, 09:15
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]Gün geçmesin ki ilginç bir olay ile daha karşılaşmayalım. Bankalar Caddesi’nde bir esnaf, bahçesinde yetiştirdiği patateslerin bir tanesini görünce gözlerine inanamamış. İlginç olan ise patatesin insan siluetine benzemesi…

30/10/2008
İnsana benzeyen patates görenleri şaşırtıyor.

Daha önce de sık sık gündeme gelen ve çeşitli vesilelerle ekrana yansıttığımız ilginç olayların ardı arkası kesilmiyor. Yumurta kabuğunda ve domateslerde yazan Allah lafzının yanı sıra, bugünde başka bir ilginç olayla karşılaştık. İnsan silüetli patates görenleri hayretlere düşürüyor.

Bankalar Caddesi’nde esnaflık yapan Tevfik Yaray, bahçesinde yetiştirdiği patateslerin, zamanı gelmesi nedeniyle işçileriyle toplamaya başladıklarını ve işçilerden birinin bir an farklı bir patatesle karşılaştığını dile getirerek, “Patatesi bana getirdiklerin de oldukça şaşırdım. Çünkü aynı insan fiziğine benziyor. Bacakları, kolları, gözleri ve kafası oldukça belirgin. Hepimiz çok şaşırdık” şeklinde konuştu.

Bu olayın Allahın bir mucizesi olduğunu dile getirerek, “Cenabı Allah, bu gibi ibretlik olaylarla, bizlere adeta ders veriyor.” dedi.

Öte yandan meraklı vatandaşlar da insan silüetli patatesi cep telefonlarına kaydederek, şaşkınlıklarını dile getirdi.


Sivassrt Haber Sıtesı

yerliturkuaz
31.10.2008, 11:28
Cok ilginc gercekten Allah`in isi ne diyelim...