PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivas'ta derbi gerginliği

arikarinkuchi
09.11.2008, 19:59
Sivas'ta derbi gerginliği

Sivas'ta, Fenerbahçe-Galatasaray maçı öncesi iki takım taraftarları arasında gerginlik yaşandı. AA muhabirinin aldığı bilgiye göre, Turkcell Süper Ligi'nde Fenerbahçe-Galatasaray arasında oynanacak maçı televizyondan izlemek üzere gruplar halinde giden her iki takımın taraftarları, Osmanpaşa Caddesi ve İstasyon Caddesinde karşılaştı.

Bu arada iki grup arasında yaşanan gerginliğin büyümesi üzerine bazı taraftarların birbirlerini darp ettiği öğrenildi. Güvenlik görevlilerinin müdahalesiyle dağıtılan gruplar daha sonra ara sokaklara dağıldı.

Ara sokaklarda da karşılaşan her iki grubun sözlü sataşmaları burada da devam etti. Bu arada taraftarların arasındaki bazı kişilerin de tartışmanın büyümemesi için arkadaşlarını sakinleştirmeye çalıştığı görüldü.

yerliturkuaz
09.11.2008, 20:00
Sivas'ımızda ne işleri var yaw bu taraftarların!

sandalli
09.11.2008, 20:18
Allah akil versin, ehl-irfan memleketinde bu hergelelerin ne isi var.

LaEdri
09.11.2008, 21:09
Centilmenlik denince ilk akla gelen taraftar olan Sivasspor taraftarının yaşadığı yerde böyle eziklerin olması beni üzdü.Bunların dışardan üniversiteli olduğunu düşünerek kendimi teselli ediyorum.:)

seva
09.11.2008, 23:24
hücüüüüüüüüüm fenerlileri dövecem :D

Kibrisli
09.11.2008, 23:49
keşke bizimkilerde toplanıp bir karşılarına çıksalardı, burası bizim ulan dağılın bakalım diye:D

seva
10.11.2008, 00:02
keşke bizimkilerde toplanıp bir karşılarına çıksalardı, burası bizim ulan dağılın bakalım diye:D

ben öyle bi dağıtırımki herkes dilini yutar :D

ABDULLAH DUMAN
10.11.2008, 07:30
sivasta ne fener ne cimbom nede beşiktaşın kutlaması olmamalı hemde sivassporumuzun kaybettiği bir günde

özdemir
10.11.2008, 08:26
hala sivasta bu takımlara gönül verenlerin olması hiç iyi değil
aslanlar gibi sivassporumuz varken ne gerek var başka takıma

Arif Coşkun
10.11.2008, 09:18
Çok ilginç olduğu kadar da komik.Yav size ne oluyo...? Siz gidin kendi takımınızın mücadelesini verin,

Banane Fenerden, Cimbomdan
Banane elin Beşiktaş'ından
Sivasspor'umun diyarından
Yakışmıyor bu hadii dağılın ordan:D

seva
10.11.2008, 12:19
sivassporluyum yurdumdur ama çocukluğumdan beri galatasaraylıyımdır yensede yenmesede galatasaray ve sivassporluyumdur :D:D:D

haythuyt
10.11.2008, 12:20
ULA KENDI TAKIMLARINI TUTMUYOLARDA
MANYAKMIDIR NEDIRLER YAW
ALLAH AKIL FIKIR VERSIN !!!!1

LaEdri
10.11.2008, 15:37
Bir tarafta karga,kuş,aslan olmak,diğer yanda Yiğido olmak.Karar sizin.:)

muratsivasli
10.11.2008, 16:10
kafayi yemisler bunlar, O kavga edenler,futbolun f sini sporun s sini bilmeyen cahil insanlar,o benim bu senin diye sporda ayrimcilik olmaz,eger iddaniz var ise fenerli veya gs li,o zaman kenidi takimlariniz kendi kendine mac yapsinlar kus beyinli fanatikler,kavga ederek bir yerlere gelinseydi yeryuzunde insan kalmazdi.pfff bayagi kizdim gaza geldim galiba kusura bakmayin..

tum hemserilerime saygilar.

58_SEMİH_58
10.11.2008, 16:12
TERBİYESİZLER:mad::mad:....... ........................

fevzireiscoşkun
10.11.2008, 17:02
ya arkadaş biz sivaslıların kaderimi bu hep başkalarına hizmet edecegiz bizde hemen yanı başımızdaki kayseri yozğat malatya gibi olamıyacakmıyız bu yerlerin hepsinin tuğlasında çimantosunda sivasdan toplanan paravar iş dünyasında böyle siyasette böyle türkiyenin en forumda takımlarından birisiyiz bizler kendimize gelmezisek tıabızon olamayız

Sivasprensi
10.11.2008, 17:19
spor ıcın kavga eden aptalların vay halıne kendıne bıle bı faydası olmas sıvasta kavga edenlerın ünıversıte örencısı sıfatı tasıyanlar oldugunu düsünüyorum