PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SIRIKLIOGLU Diyorki

SIRIKLIOGLU.58
19.11.2008, 13:58
Vatan Hasreti Yürekte Yara, Selam Olsun Vatan Hasretiyle Yananlara .i$te size Tecer&Kulmac daglari özleyen varmi?

SIRIKLIOGLU.58
12.01.2009, 13:54
icimizdeki kanayan bir yara Filistin&kücük bir kiz cocugunun Annesine son sözleri (aynen olanlari yaziyorum)+++++++++++++++Annec im israil Askerleri kücük cocuklari kücük mermilerlemi vuruyorlar?????.i$te yürek burkan son sözler dü$ünmesi dahi kafay yemeye yetiyor kimbilir o anada zavalli annecik neler hissetmi$tir yavrusunun minik bedenine sarilarak kanli gözya$lari dökmü$tür.Bu bir insanlik ayibi diyorlar fakat ben kar$ida insan göremiyorum,ayibi insanlar i$ler bunlarin i$ledikleri ayip degil apacik katliam.Peki nereye kadar altmi$yillik süren &e$it olmayan bir mücadele insanin hayattayken gözünün doymadigi toprak,hayat son bulunca bir avuc toprak gözleri doyurmaya yetiyor degilmi?&caresiz insanlar bir mucize bekliyorlar&bizler sadece iki kelime söyleyebiliyoruz(ALLAH KAHRETSiN)Peki neyapalim?inaninki bunu bende bilemiyorum Allaha&onun Peygamberlerine kar$i nankörlük edenlere kar$i Dua etmekten be$ka bir yol bulamiyorum.Hz Musanin bile yola getiremedigi ALLAHIN mucizesini gördükleri&ya$adiklari halde Musa nasil olsa gelmez diyerek kendilerine altindan bir buzagyi ilah edinen topluma &onlarin soyundan gelenlere ne söylenir?Fravunun zulmünden kurtulu$u ALLAHIN lutfu degilde bir $ans kabul etmi$ kendilerini acliktan kurtarmak icin Allah katindan acilan sofraya nankörlük etmi$ eli kanli bir topluma nedenir bilemiyorum &yine onlari Allahtan ba$ka haval edecek bir cikar yol göremiyorum.Aciya kar$i merhamet göstermeyen Allaha dahi nankörlük eden bir toplum asla &asla insan olamaz.Sionist rejimin nefret tohumlariyla yeti$tirdigi Terminatörle$mi$ Askerleri e$it olmayan bir toplumun üzerine salinarak acimasiz&adil olmayan bir sava$ veriyor,acikcasi sava$ vermiyor katliam yapiyor.Bu katliam sadece filistile kar$i degil Müslümanliga kar$i verilen bir katliamdir.Minicik badenleri gözlerini kirpmadan öldüren sionistler Allah bilir demir parmakliklar ardindaki yeti$kinlere&diyerlerine neler yapiyorlardir bunu dü$ünmek dahi istemezsiniz.Örnekleri cogaltmak okadar mümkünki daha dün bize Sözde soykirim iftirasini atanlar&buna destek cikan yanda$lari bugün kapali kapilar ardinda dev Plazmalarinin kar$isinda sizce ne söylüyorlar aynen $unu derler Bugün Kadehimi Filistindeki vurdugumuz hedeflerin $erefine kaldiriyorum&$erefe diyorlardir.Hic $erefi olan bir insan $erefe dermi?Kadehte meyde $eref ararmi?$erefsiz olanlardir Kapali kapilar ardinda $eref arayanlar.Bir gecede Dünya Ekonomi piyasalarini alt üst etmeye gücü yetenler bir gecede sava$lar ba$latip kazanan toplumun ya$adigi bir dünyada bir avuc israili durdurmaya gücü yetmiyormu saniyorsunuz?elbette yetiyor ama bu kanli sava$ biterse Dünyanin seyri degi$ir icad edilen yeni silahlar yeni bombalar kimin üzerinde denenecek ozaman degilmi?Ya$ayan yoksulluk ceken Ekonomisi& askeri gücü zayif olan Toplumlara kar$i bir gözdagidir bu katliam&Ben istedigimi yaparim kimse buna kar$i koyamaz mesajidir.Lütfen sessiz kalmayin Maddi gücünüz yoksa manevi cücüü kullanin&Allaha dua edin $üpesizki kimsesizlerin kimi olan odur,ALLAHIM SENiN KULLARINA&SEVGiLi HABiYBiNiN ÜMMETiNE ZULÜM EDEN ZALiMLERi SANA HAVAL EDiYORUZ ONLARI KÄHAR iSMiNLE KAHREYLE YARABBI AMiN Amin amin amin amin aminnnnnnnnn.:confused:

SIRIKLIOGLU.58
16.01.2009, 16:42
[QUOTE=SIRIKLIOGLU.58;363259]icimizdeki kanayan bir yara Filistin&kücük bir kiz cocugunun Annesine son sözleri (aynen olanlari yaziyorum)+++++++++++++++Annec im israil Askerleri kücük cocuklari kücük mermilerlemi vuruyorlar?????.i$te yürek burkan son sözler dü$ünmesi dahi kafay yemeye yetiyor kimbilir o anada zavalli annecik neler hissetmi$tir yavrusunun minik bedenine sarilarak kanli gözya$lari dökmü$tür.Bu bir insanlik ayibi diyorlar fakat ben kar$ida insan göremiyorum,ayibi insanlar i$ler bunlarin i$ledikleri ayip degil apacik katliam.Peki nereye kadar altmi$yillik süren &e$it olmayan bir mücadele insanin hayattayken gözünün doymadigi toprak,hayat son bulunca bir avuc toprak gözleri doyurmaya yetiyor degilmi?&caresiz insanlar bir mucize bekliyorlar&bizler sadece iki kelime söyleyebiliyoruz(ALLAH KAHRETSiN)Peki neyapalim?inaninki bunu bende bilemiyorum Allaha&onun Peygamberlerine kar$i nankörlük edenlere kar$i Dua etmekten be$ka bir yol bulamiyorum.Hz Musanin bile yola getiremedigi ALLAHIN mucizesini gördükleri&ya$adiklari halde Musa nasil olsa gelmez diyerek kendilerine altindan bir buzagyi ilah edinen topluma &onlarin soyundan gelenlere ne söylenir?Fravunun zulmünden kurtulu$u ALLAHIN lutfu degilde bir $ans kabul etmi$ kendilerini acliktan kurtarmak icin Allah katindan acilan sofraya nankörlük etmi$ eli kanli bir topluma nedenir bilemiyorum &yine onlari Allahtan ba$ka haval edecek bir cikar yol göremiyorum.Aciya kar$i merhamet göstermeyen Allaha dahi nankörlük eden bir toplum asla &asla insan olamaz.Sionist rejimin nefret tohumlariyla yeti$tirdigi Terminatörle$mi$ Askerleri e$it olmayan bir toplumun üzerine salinarak acimasiz&adil olmayan bir sava$ veriyor,acikcasi sava$ vermiyor katliam yapiyor.Bu katliam sadece filistile kar$i degil Müslümanliga kar$i verilen bir katliamdir.Minicik badenleri gözlerini kirpmadan öldüren sionistler Allah bilir demir parmakliklar ardindaki yeti$kinlere&diyerlerine neler yapiyorlardir bunu dü$ünmek dahi istemezsiniz.Örnekleri cogaltmak okadar mümkünki daha dün bize Sözde soykirim iftirasini atanlar&buna destek cikan yanda$lari bugün kapali kapilar ardinda dev Plazmalarinin kar$isinda sizce ne söylüyorlar aynen $unu derler Bugün Kadehimi Filistindeki vurdugumuz hedeflerin $erefine kaldiriyorum&$erefe diyorlardir.Hic $erefi olan bir insan $erefe dermi?Kadehte meyde $eref ararmi?$erefsiz olanlardir Kapali kapilar ardinda $eref arayanlar.Bir gecede Dünya Ekonomi piyasalarini alt üst etmeye gücü yetenler bir gecede sava$lar ba$latip kazanan toplumun ya$adigi bir dünyada bir avuc israili durdurmaya gücü yetmiyormu saniyorsunuz?elbette yetiyor ama bu kanli sava$ biterse Dünyanin seyri degi$ir icad edilen yeni silahlar yeni bombalar kimin üzerinde denenecek ozaman degilmi?Ya$ayan yoksulluk ceken Ekonomisi& askeri gücü zayif olan Toplumlara kar$i bir gözdagidir bu katliam&Ben istedigimi yaparim kimse buna kar$i koyamaz mesajidir.Lütfen sessiz kalmayin Maddi gücünüz yoksa manevi cücüü kullanin&Allaha dua edin $üpesizki kimsesizlerin kimi olan odur,ALLAHIM SENiN KULLARINA&SEVGiLi HABiYBiNiN ÜMMETiNE ZULÜM EDEN ZALiMLERi SANA HAVAL EDiYORUZ ONLARI KÄHAR iSMiNLE KAHREYLE YARABBI AMiN Amin amin amin amin aminnnnnnnnn.bu mesaji okukukten sonra sonuna bir*ekle&tekrarlanmasini sagla bu $ekilde karde$lerimizi unutmami$ olucaz Alllah rizasi icin bu konuyu okuyan sonuna bir (*)eklesin.

ramazan_d
16.01.2009, 18:04
ya israilde ne iman ne de vicdan kalmış işleri güçleri sırfff bir avuç toprak bürümüşşş gözleriniii amaçlarııı filistinde soykırım yapıpp filiistindeki halkııı vatansız yurtsuz bırakıp bir an önce yurt dışındakiiiii israillilerii bu topraklarda yaşamasını istiyen bir amerika topluluğu var sırf rahat özgür yaşamak için vahşeti yapan zalim israillllll halkııııı

SIRIKLIOGLU.58
15.02.2009, 23:10
Bütün küpeli köylü& Sivasli hem$ehrilerimi Vatan hasreti yürekte yara adli sosyal gurubuna davet ediyorum ayrica 58baba58,blogcu.com davetlidir.

SIRIKLIOGLU.58
20.02.2009, 21:56
Nihayet üstegmen oldum.

SIRIKLIOGLU.58
23.04.2009, 12:19
Yine terk edilmi$ limana döndü bizim köylülerin bulu$ma sitesi Sezon acildi herkes bir taraffa sacildi ya gencler sizlere irtibati koparmayalim demiyormuyuz. Ama be$er $a$ar demi$ler insan oglu yüze gelince ba$ka oluyor kaybete gelince ba$ka. Yokmu bu dünyada her$eyi insanin yüzüne anlatan bir dost? Not=Dost istersen Allah yeter demeyin ALLAHIN en yüce dost oldugunu biliyorum.Sizce gercek dostluk nedir?bu konuyu katkilarinizla geni$letelim &konunun sonunda gercek dostu bulma mükafatina ereceksiniz buna inanin.

SIRIKLIOGLU.58
08.07.2009, 11:37
Evladin atadan Karinin Kocadan Kacar oldugu bu menfaat dünyasinda Dost Ariyoruz Sizce gercek dost kimdir&Nasil olmalidir?Dostlugun sonu olurmu?Bu konuyu büyütelim hem dostlugu ögrenelim hemde nasil gercek dost olunabilirmi$ onu ögrenelim.Olur ya belki erdem sahibi Karde$lerimizin güzel fikir &anlatimlari bizleri yanli$ dostluklardan kurtarir.

OSMAN ECE
08.07.2009, 18:12
sayın sırıklı oglu gerçek dost yüce rabbımizdir 4 elle ibadetimize sarılır allah yolunda ilerlersek rabbimiz bize çok gerçek dostla tanışmayı nasip eder allahın tanıştırdıgı
dostların ne sohbetine doyulur ne tadına doyulur bütün hemşerilerime selamlar
yapalı köyünde dogdum 40 senedir gürbet gurbet dolaştım şimdi bodrumda ikamet ediyorum selamlar allaha emanet olun

SIRIKLIOGLU.58
16.07.2009, 11:23
Ona ne $üphe Osman Karde$im tabiki yüce mevlanin dostlugu tarti$ilmaz ben uhrevi degil dünyevi dostluklari sorgulamak istedim Elbette biliyoruzki Dost istersen Allah Mür$it istersen Hz.Peygamber (SAV) Rehber istersen Kurani kerim ilim istersen Sabir gerekir bunlarin hepsi icinde $üphesiz bir iman gerekir degilmi?Ama günlük hayatta her zaman kar$imiza gercek dostlar cikmiyor Sizler kendi Vatanimizda Dostlarinizi kendiniz secer yada istediginizi reddedebilirsiniz kendi vataninin neresinde olursan ol hangi $ehrinde ya$arsan ya$a o gurbet degildir.Bizler burada Sözde Moderne Avrupada modern kölelik sistemiyle ya$iyoruz bu yüzdende dostlarimizi kendimiz secme imkanina cok az sahibiz&buradaki dostluklar sadece menffat kar$iliginda olabiliyor.Olaylara sadece tek bir acidan bakmamak lazim diye dü$ünüyorum.yanimizda olmasanizda Dostlugunuzu yazdiklarinizla belirtiginiz icin te$ekkürler Selamlar Allaha emanet olun.

goramaz
02.11.2009, 14:37
sırıklıoğlu iyi yazmışsın da ''ha'' deyince dostluk olmaz ki.. sokrat ne demiş: Dostum, dost yoktur

SIRIKLIOGLU.58
04.11.2009, 11:57
iyi ama Dost yok derken bile Dostum kelimesini kullanmi$ demekki bir dostu varmi$.Tabiki Dost istersek $üpesiz Allah yeter,fakat dünyevi yada uhrevi i$lerde olsun insan bir dosta ihtiyac duymazmi?