PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Olimpiyat Stadına Akıyoruz...

Sivaslilar.Net
03.12.2008, 13:37
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

İstanbul’daki Sivaslıların merakla beklediği İstanbul B.B. – SivasSpor maçı için İSTDER organizasyon çalışmalarında son noktaya geldi

07.12.2008 Pazar günü Olimpiyat Stadında oynanacak olan İstanbul B.B. – SivasSpor maçında Olimpiyat Stadını Sivaslıların doldurması bekleniyor

Stadın şehir dışında olması, ulaşım imkânlarının özel araçlarla sağlanabilmesi ve toplu taşıma araçlarının olmaması nedeniyle İSTDER ulaşım sorununu çözme gayretini sürdürüyor. .

Maltepe Belediye Başkanı Sayın Fikri Köse’nin katkıları ile Maltepe’den 5 otobüs Olimpiyat Stadına servis yapacaktır. Maltepe Sivaslılar Derneği ve İSTDER’ in organizasyonu ile Anadolu yakasında ki Yiğidolar Olimpiyat stadına rahatça ulaşabilecekler.

Sultanbeyli Sivaslılar Derneği ile yapılan görüşme sonucunda Sultanbeyli'den de Olimpiyat Stadyumuna otobüs kaldırılacaktır.

Büyükçekmece Sivaslılar Kült.Derneği ile yapılan görüşme sonucunda Büyükçekmece'den Olimpiyat Stadyumuna otobüs kaldırılacaktır.

Eyüp'teki Nasırlılar Köy Derneği ile yapılan görüşme sonucunda Eyüp'ten de Olimpiyat Stadyumuna otobüs kaldırılacaktır.

Edinilen bilgiye göre İSTDER yetkililerinin Olimpiyat Stadına hemşerilerimizin ulaşımını sağlamak için çalışmaları sürüyor ve yakında birkaç merkezde Diğer servis noktalarının kesinleşmesinin ardından gerekli duyurular SivasSpor.Com aracılığı ile kamuoyuna açıklanacaktır.

Maltepe Hareket Noktası
Maltepe Sivaslılar Derneği
Dernek Başkanı Ayhan Yıldırım
Bağdat Cad. Nusret Bey İş Merkezi, Emniyet Müdürlüğü Karşısı Maltepe

Sultanbeyli Haraket Noktası
Sultanbeyli Sivaslılar Derneği
Sultanbeyli Merkez Camii Karşısı, Dernek Binası Önü
Dernek Başkanı Kemal Çelik
İrtibat No : (216) 489 58 39

Büyükçekmece Haraket Noktası
Büyükçekmece Sivaslılar Kült.D.DN
Maliye ve Ziraat Bankası karşısı Dernek Binası Önü / Büyükçemece Merkez
Dernek Başkanı Ömer Muvaffak Abay
İrtibat Tel : (212) 883 40 58

Yeşilpınar Haraket Noktası
Nasırlılar Köyü Derneği
Nasırlılar Düğün Sarayı Önü
Kazım Karabekir Mah , İmam Hatip Lisesi Bulvarı Yanı No : 27 Yeşilpınar / Eyüp
Dernek Başkanı Mehmet Üstüngül
İrtibat Tel : 0532 473 07 65

havacı
03.12.2008, 13:56
geçen yıl gitmiştim sefalet de çekmiştim fakat çalışıyorum izinli olsam o sefaleti sivas spor için yine çekmeye rzıyım İNŞAALLAH kazanırız

havacı
03.12.2008, 13:57
haa yazmayı unutmuşum kareşim ve yegenim gidecekler

Arif Coşkun
03.12.2008, 14:04
Maltepe Belediye Başkanı Syn. Fikri Köse'nin bu duyarlı davranışından dolayı kutluyor teşekkür ediyorum, bu çok güzel oldu.
Bu G.Antep maçınıda almışızki bu maça gitmemek olmaz, yapabilirsek stadı ful doldurabilsek keşke çok harika olur ve birilerine çok güzel bir mesaj olur.
Takımımız kendi evinde gibi hissetmeli kendisini.
Bu maçta orada olacağız.
Başarılar diliyorum,

GuNaY
03.12.2008, 14:28
Pazar günü bende stadda yerimi alacağım :)

Diğer semtlerden otobüs kaldırmak için çalışmalar devam ediyor...

GuNaY
03.12.2008, 15:44
Sultanbeyli ve Büyükçekmece'den de dernek ve vakıflarımız aracılığı ile stada ulaşım sağlanmış durumdadır.

Çalışmalarımız devam ediyor...

tanju_58
03.12.2008, 15:54
Sultanbeyli ve Büyükçekmece'den de dernek ve vakıflarımız aracılığı ile stada ulaşım sağlanmış durumdadır.

osman abi büyüksün :D kalkış yerleri bana ters biraz.köprüden geçerken alabilirlermi acaba beni :) yoksa kendim tek başıma gidicem artık :)

GuNaY
03.12.2008, 16:02
osman abi büyüksün :D kalkış yerleri bana ters biraz.köprüden geçerken alabilirlermi acaba beni :) yoksa kendim tek başıma gidicem artık :)

Birkaç yerle daha görüşmelerimiz devam ediyor. Noktalar belli oldukça burada açıklayacağız. Ümraniye sana uyar gibi, yakın nede olsa :) Yada Mecidiyeköy için otobüs ayarlayabilirsek oradan ulaşabilirsin. Yarın ve Cuma günü son durumlar netleşir.

tanju_58
03.12.2008, 16:07
Birkaç yerle daha görüşmelerimiz devam ediyor. Noktalar belli oldukça burada açıklayacağız. Ümraniye sana uyar gibi, yakın nede olsa :) Yada Mecidiyeköy için otobüs ayarlayabilirsek oradan ulaşabilirsin. Yarın ve Cuma günü son durumlar netleşir.

doğru abi ümraniye yakın ama ikiyerde bana uyar :)

58_SEMİH_58
03.12.2008, 16:09
Sivassporumuzu 3 Puanla GöNDerDik 3 PuanLa Tekrar Bize qÖndErİn:)!!!

yerliturkuaz
03.12.2008, 22:13
İlk önce İSTDER'in yaptığı bu güzel organizasyon adı9na tebrik ediyorum galiba İstanbul'daki yiğidolarımız İSTDER sayesinde bütünleşecek....

Hareket saatleri hakkında da bilgi verilirse memnun oluruz....

GuNaY
03.12.2008, 23:28
Yeşilpınar'dan ulaşım sorunuda çözülmüştür. İlgilenenlere duyurulur

Ertugrul
04.12.2008, 02:45
İSTDER öncülüğünde ve SivasSpor.Com 'un desteği ile İBB- Sivasspor maçına hazırlıklar sürüyor. Maltepe, Sultanbeyli, Büyükçekmece, Yeşilpınar haraket noktalarından hemşerilerimiz hep beraber maça iştirak edebilirler. Daha fazla haraket noktası için çalışmalarımız hızla sürmektedir, maçın Arefe günü olması ve bir çok hemşerimizin bayram için Sivas'a gitme planları biraz sıkıntı oluştursa da Olimpiyat Stadyumu gibi zor bir yerde Sivaslıları bir araya getirmeye çalışacağız.

hamitgüneyli
04.12.2008, 06:56
sivasımıza başarılar dliyorum ben bu maçta sivasta olacağım ayrıca 7 yıl aradan sonra sivasa gidiyorum onun mutluluğu vede tatlı bir heyecanı var bende

HaZaN
04.12.2008, 08:15
Derneklere ilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum, ama neden bizim SİVASSPOR maçı hep cumartesine konuluyor onu anlamış değilim. Pazar günü olsa idi o stadyum SİVİSSPOR taraftarlarıyla dolup taşacaktı ama hayırlısı ALLAH'tan. Acağız bu maçı en büyük SİVASPOR 2 - 0 inşALLAHher ne kadar yanınızda olamasam da gönlüm sizlerle.

abircan
04.12.2008, 10:06
yiğido ileri , haydi olimpiyata, mutlaka ama mutlaka herkes gelmeli, bu sivas şölenini kimse kaçırmamalı

ofgurleyuk78
04.12.2008, 12:35
Hadi hayırlısı. Dilerim başınız dik dönersiniz.

altuntas58
04.12.2008, 13:32
Bu macta ben mutlaka yerimi alacağım ümit ediyorumki benim gibi herkes stadyumu dolduracaktır bu bir fırsattır iyi değerlendirelim

Arif Coşkun
04.12.2008, 13:35
Bu macta ben mutlaka yerimi alacağım ümit ediyorumki benim gibi herkes stadyumu dolduracaktır bu bir fırsattır iyi değerlendirelim
Bende Mehmet abi;
Gel Maltepe'den beraber gidelim sen nasıl gitmeyi düşünüyorsun;)

altuntas58
04.12.2008, 13:41
Bende Mehmet abi;
Gel Maltepe'den beraber gidelim sen nasıl gitmeyi düşünüyorsun;)

Biz bir kac arkadaş mecideyeköyden gitmeyi kararlaştırmıştık ama bakarsın sizinle beraber gideriz gün ola harman ola önemli olan SİVASSPORUMUZUN galibiyeti gerisi tefferruat

tanju_58
04.12.2008, 13:59
Biz bir kac arkadaş mecideyeköyden gitmeyi kararlaştırmıştık ama bakarsın sizinle beraber gideriz gün ola harman ola önemli olan SİVASSPORUMUZUN galibiyeti gerisi tefferruat

abi mecidiyeköyden stadın oraya direk otobüs varmı?varsa hangisi?

altuntas58
04.12.2008, 14:06
abi mecidiyeköyden stadın oraya direk otobüs varmı?varsa hangisi?

mecideyköyden biz kendi imkanlarımızla gitmeyi düşünüyorduk ama belli olmaz bakarsın bir servis noktasıda buraya konur daha zaman var mecideyeköyden tek otobüs bu stadyuma gidiyor

Ertugrul
05.12.2008, 16:32
Son haraket noktaları ve haraket saatleri belirlenmiştir. Yardımcı olan hemşerilerimize tek tek teşekkür ediyorum.
İSTDER

Ümraniye Haraket Noktası
Ümraniye İGDAŞ Karşısı
İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği
Murat Kanık beyin katkılarıyla
Haraket Saati 11:00

Mecidiyeköy Haraket Noktası
Taş Yapı İnşaat Önü
İstanbul Sivasspor Taraftar Derneği
Haraket Saati : 12:00
Katkı Sağlayanlar : Murat Sarı ve İbrahim Toprak

Maltepe Hareket Noktası
Maltepe Sivaslılar Derneği
Haraket Saati : 10:00- 11:00
Dernek Başkanı Ayhan Yıldırım
Bağdat Cad. Nusret Bey İş Merkezi, Emniyet Müdürlüğü Karşısı Maltepe

Sultanbeyli Haraket Noktası
Sultanbeyli Sivaslılar Derneği
Haraket Saati : 10:00-10:30
Sultanbeyli Merkez Camii Karşısı, Dernek Binası Önü
Dernek Başkanı Kemal Çelik
İrtibat No : (216) 489 58 39

Büyükçekmece Haraket Noktası
Büyükçekmece Sivaslılar Kült.D.DN
Haraket Saati : 11:00-11:30
Maliye ve Ziraat Bankası karşısı Dernek Binası Önü / Büyükçemece Merkez
Dernek Başkanı Ömer Muvaffak Abay
İrtibat Tel : (212) 883 40 58

Yeşilpınar Haraket Noktası
Nasırlılar Köyü Derneği
Haraket Saati : 12:00
Nasırlılar Düğün Sarayı Önü
Kazım Karabekir Mah , İmam Hatip Lisesi Bulvarı Yanı No : 27 Yeşilpınar / Eyüp
Dernek Başkanı Mehmet Üstüngül
İrtibat Tel : 0532 473 07 65

Başakşehir Haraket Noktası
Başakşehir 5. Etap Site Yönetimi Önü
Büyükşehir Belediye Otobüsü Kalkacaktır.
Haraket Saati: 12:30

altuntas58
05.12.2008, 16:36
Sivassporumuza yapılan katkılardan dolayı emeği gecen herkesi tebrik ederim

Arif Coşkun
05.12.2008, 16:50
Bulunduğumuz ortam ve sıralama böyleyken bu stadı doldurmak gerekir heleki 2.5 milyon Sivas'lıların yaşadığı bir şehirde, 80 bin çok büyük bir sayı değil. Hem akıp hem doldurup hem taşırmalıyız orayı herkes görsün bazılarına güzel bir mesaj vermiş olalım.
Her türlü kolaylık imkan seferber edilmiş, artık bahane üretmek yerine ne olursa olsun bu maça gitmeliyiz, yerimizi almalıyız ve alıyoruz...

Çaba gösteren emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler.

altuntas58
05.12.2008, 16:55
Bu tarihi macı kacırmak olmaz İstanbulda yaşayan sivassporumuza gönül veren herkesi stadyumda görmek isterim