PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Başkan Adaylarının Yeni Projeleri (29.03.2009 yerel seçimleri)

eyuphulagu
23.03.2009, 21:23
Sivas Beled.Başk Adaylarının Yeni Projelerini Nasıl Buluyorsunuz?Arkadaşlar her adayın internet sitesi mevcut.Yeni projeler hakkında Samiaydın.com;Doğanürgüp.com;O smanseçilmiş.com. ve diğer adayların sitelerinde bulabilirsiniz.Sitelerden indirmeyi bilen arkadaşlardan rica ediyorum;beled.başk.adaylarını n projelerini bu başlığa indirin daha iyi tartışalım.Siz hangi adayın projesini beğendiniz?Projeleri yeterli görüyor musunuz?Projeler S ivas'ın 2008-2014 vizyonunu karşılarlar mı?SİTEMİZİN BÜTÜN SAKİNLERİNİ BU ÖNEMLİ KONUYU TARTIŞMAYA DAVET EDİYORUM

memet24
23.03.2009, 21:53
samii aydının projelerini süperr hep sini tamamlarsa sivas daha bir güzel olur.......................

Kibrisli
23.03.2009, 22:55
samii aydının projelerini süperr hep sini tamamlarsa sivas daha bir güzel olur.......................

Sami Aydın'ın projeleri nelerdir? Bilgilendirir misiniz acaba???

Cley
23.03.2009, 23:10
1- Aksu Projesi
2- Aksu projesi
3- Aksu Projesi
4- Aksu Projesi
5-....

ofgurleyuk78
23.03.2009, 23:29
Her seçim öncesi vaatler. Herkes kendi menfeatini ve cebini düşünür oldu. Allah yardımcımız olsunda bizi ve cebimizi hırsızlardan korusun.

MÜHENDİSBEY
24.03.2009, 14:17
KALDIRIM OYULURMU
PLAZMA KOYULURMU
MİLEETİN AÇ KARNINI
TAŞLAR DOYURURMU

YAKTI BİZİ SAMİ AYDIN

m_serbetci
22.04.2009, 10:12
merhum yazıcıoğlu için sabahlara kadar ağladım. keşke yaşasaydı. sivasımız için kim bilir nelere imza atardı.Ama olmadı. Ve biz onun hatrına yeni başkanımızı seçtik. Dakka bir gol bir. Pazaristanın karşısına yaya trafiğini rahatlatsın diye yapılan kaldırım park yeri olmuş... pazaristan tarafı zaten dar kaldırımda yürümenin imkanı yok... Sami Aydın arabasızların başkanıydı. Anlaşılan Doğan ürgüp arabalıların başkanı Olacak...:)

A_B_U
04.09.2009, 13:03
Yanlışın var orda bir değişme olmadı olduysa bakanlığın yaptığı çifte minare çalışmaları kapsamında olmuştur.

burak5866
16.05.2010, 10:56
muhsin yazıcıoğlu yaşasaydı ve belediyeyi kazanmış olsaydı o zaman bir çok şeye imza atabilirdi belediye.hemde beraber hep açılışlarda sayın yazıcıoğlunu görmüş oalbilirdik e bizim belediyemiz için de o amrka olabilirdi.tıpkı eskişehirde ve orduda olduğu gibi.

aktassa
09.12.2010, 12:56
Benim artık kuru gürültüye karnım tok.
Hepsi sitelerinde ne güzel vaatlerde bulunmuşlar ama seçilince işler değişiyor.
Bahaneleri de hazır.
Ödenek yok, şu engelimiz var, bürokrasiye takıldık gibi.
Ben hiçbirine güvenemiyorum.
Sami AYDIN'a kaldırım sami deniliyorsu. Sürekli kaldırım taşlarını söktürüp taktırması nedeniyle. Ne imiş bunun sebebi. Akrabası üzerine kurduğu kaldırım taşı ihaleleri hep o şirkette.
Doğan ÜRGÜP farklı mı? Bu da asfaltları söküp takıyor sürekli.
Hep çevre, hep gösteriş.
Tamam o da yapılsın ama neden işsiz vatandaşımıza yönelik bir faaliyet hala başlatılmadı ne bundan önce nede bu başkan döneminde?