PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : sivaslilardan yardim-lutfen

oguzhan1975
29.03.2009, 15:38
oncelikle herkesin basisagolsun.cok cok uzulduk.
bir ricam var.suan yurtdisinda oturuyorum.1985 yillarinda sivas da yahyabey mahallesinde oturduk.4 eylul ilkokulunda ve selcuk ortaokulunda okudum.oralari cok merak ediyorum.mahallemizi ozellikle cok merak ediyorum.yahyabey mah. 7. sok. no:20 de oturduk.evsahibinin oglu arkadasim olurdu.adi fuat aksoy.oralarin fotografini gormek istiyorum.cok cok rica ediyorum.ne olur fotograflarini cekip bana gosterebilirmisiniz?mail adresim de var. geceninmavisi@live.nl cok istiyorum.fotografini cekenlere cok cok dua ederim.insallah cekersiniz.simdiden cok tesekkur ederim.bekliyorum.hoscakalin.

altuntas58
29.03.2009, 16:07
oncelikle herkesin basisagolsun.cok cok uzulduk.
bir ricam var.suan yurtdisinda oturuyorum.1985 yillarinda sivas da yahyabey mahallesinde oturduk.4 eylul ilkokulunda ve selcuk ortaokulunda okudum.oralari cok merak ediyorum.mahallemizi ozellikle cok merak ediyorum.yahyabey mah. 7. sok. no:20 de oturduk.evsahibinin oglu arkadasim olurdu.adi fuat aksoy.oralarin fotografini gormek istiyorum.cok cok rica ediyorum.ne olur fotograflarini cekip bana gosterebilirmisiniz?mail adresim de var. geceninmavisi@live.nl cok istiyorum.fotografini cekenlere cok cok dua ederim.insallah cekersiniz.simdiden cok tesekkur ederim.bekliyorum.hoscakalin.

Kardeşimizin hasretini dindirecek birileri mutlaka bizim sitede vardır sevaba yetersiniz Sivasta yaşan kardeşimizden bende rica ediyorum bu küçüçük ricasını yerine getirelim

oguzhan1975
30.03.2009, 21:41
cok sagol.insallah biri yardim eder bana.

aktassa
21.07.2011, 15:13
Vallahi mesajını yeni gördüm. Daha birkaç hafta önce oralardaydım..
Keşke önceden görseydim..
Tekrar gitme imkanım olursa söz veriyorum ben hallederim senin isteğini..