PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : www.sivaslilar.net halısaha maçı

arikarinkuchi
06.04.2009, 16:07
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] 12
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] 11

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] olarak [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ile 5 Nisan Pazar günü metropol halısaha da ter döktük ve 12-11 yendik

Resimler [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] üyelerinde ve hala sitelerine koymadılar
Israrla bekliyoruz...

Gurur Tablomuz :D

1-Merkez_Alperen
2-HaytHuyt
3-Akif Eker
4-Arikarinkuchi(samet yıldız)
5-Subaru
6-gfb
7-zalım

barikat58
06.04.2009, 16:14
helal be samet zaten iddaada size oynadıydım :) kazandım desenize ama niye bu kadar çok gol oldu hep gol atmayamı çalıştınız :)

arikarinkuchi
06.04.2009, 21:02
valla buna şükür :)
daha önce maçımız 31-30 bitmişti :D

resimler yüklemişler :D
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] tıklayın burdan bakın :)
buraya koyacaktımda sorun var pc de :S

Ertugrul
06.04.2009, 21:57
Sıkı bir maç olmuş, her iki takımıda tebrik ediyorum. Tabii Sivaslilar.Net takımını daha çok tebrik ediyorum :D

barikat58
06.04.2009, 23:20
fotoromanı degiştirin :D 23 tane gol var ama bi tanesini çekebilmiş :D

Merkez_Alperen
07.04.2009, 11:02
Gardaş mükemmel bir maçtı.1 kere öne geçtik dahada geri düşmedik ha.sağlam forvetimiz memonun cömertliği tutmasa sonuç daha farklı olurdu.zalım abi yine fabian ernst gibi dinamo görevi gördü.Onur (gfb) vasatı aşamasada iyi oyun kurdu.Yasin sağ kanadı tren etti!.Sametin nerde oynadığı belli değildi ama son dakikalarda defansta kritik müdahelelerde bulundu..Akifi söylemeye gerek varmı bilmiyorum adam geleceğin alpay özalanı olduğunu yine gösterdi.benide arkadaşlar anlatsın işte :)

ayrıca rövanş maçında fotoromanı bizzat ben tutacağım ve siteyede ben atacağım.30 fotodan 10-15 foto atılmış!

AhMeTTuRaN90
07.04.2009, 12:19
Samet Canım Bılerek 2 Gol Yedım MaçıN Skorunu beraberlık yapcaktım zaman yetmedı yınede tebrıkler

58_SEMİH_58
07.04.2009, 12:31
fotoromanı degiştirin :D 23 tane gol var ama bi tanesini çekebilmiş :D
iLk denemeye qöre Yinede qüzeL fotoLaR...;)
Beqenmeyen varsa eL kaLdırsın:D

Macın En qüzeL qoLü [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] Adına ZALIM_58 Tarafından atıLmıstır:)
NOT: (Bu qoL macın Kaderini Deqiştirmiştir:D )

arikarinkuchi
07.04.2009, 16:25
Gardaş mükemmel bir maçtı.1 kere öne geçtik dahada geri düşmedik ha.sağlam forvetimiz memonun cömertliği tutmasa sonuç daha farklı olurdu.zalım abi yine fabian ernst gibi dinamo görevi gördü.Onur (gfb) vasatı aşamasada iyi oyun kurdu.Yasin sağ kanadı tren etti!.Sametin nerde oynadığı belli değildi ama son dakikalarda defansta kritik müdahelelerde bulundu..Akifi söylemeye gerek varmı bilmiyorum adam geleceğin alpay özalanı olduğunu yine gösterdi.benide arkadaşlar anlatsın işte :)

ayrıca rövanş maçında fotoromanı bizzat ben tutacağım ve siteyede ben atacağım.30 fotodan 10-15 foto atılmış!

abi ben kim kaleye geçerse onun yerine geçtim belli bir yerde durmadımki
kalecimiz olsaydı biz zorlanmazdıkda sorun kaleci işte
1 golde bi kaleci değiştik :D
bende boşalan yere gittim

barikat58
07.04.2009, 16:27
abi ben kim kaleye geçerse onun yerine geçtim belli bir yerde durmadımki
kalecimiz olsaydı biz zorlanmazdıkda sorun kaleci işte
1 golde bi kaleci değiştik :D
bende boşalan yere gittim

samet senin için ortada dolaştı ne yaptıgı belli değildi diyolar :D

arikarinkuchi
07.04.2009, 16:33
valla benim asıl oynumu onur abi yasin falan çok ii bilir özellikle onur abi :D
ama o maçta artık isteksizlikmi ne diyim birşey vardı üzerimde ama en çok koşanları da bendim defans forvet arası her yere yardım ettim :)

ZALIM_58
07.04.2009, 18:27
Samet Canım Bılerek 2 Gol Yedım MaçıN Skorunu beraberlık yapcaktım zaman yetmedı yınede tebrıkler

AHMET HEP ÖYLE OLUR ZATEN :) YANİ BEN OTYNAMASAM AHMET DOGRU SÖLÜYO DERDİM :) AMA YİNEDE ZEVKLİ Bİ MAÇTI AMA DİGER MAÇLARDA KALECİLERİ TEK KİŞİ OLARAK AYARLARSANMIZ DAHA GÜZEL OLUR KİMSE YERİNİ KAYBETMEZ NE O ÖYLE BEN YORUMDUM KALEYE SEN YORULDUN KALEYE :)

arikarinkuchi
08.04.2009, 16:37

valla kalecilik aşkıylamı artık neyse tüm topları tuttun :D
diğer kaleci olsa daha çok gol atardık
gol yememek için herşey i yaptın :)

méLéNkoLiq
09.04.2009, 17:59
aLtın kaRma :)

Şampiyonluqa doqRu éMin adımLarLA ...

arikarinkuchi
09.04.2009, 20:41
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] a mı teklifte bulunsam :D
ama kendimi iyi hissettiğim bi zaman :)

Cley
09.04.2009, 20:50
İki takıma da tebrikler.

Bu da Başkentli yiğidolar takımı. Havada karada çimde halıda toprakta rakip tanımıyoruz.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

barikat58
09.04.2009, 21:03
İki takıma da tebrikler.

Bu da Başkentli yiğidolar takımı. Havada karada çimde halıda toprakta rakip tanımıyoruz.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

hocam saha güzelmiş ha :) güzel güzel tepinin :)