PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Hadi uyanmayında göreyim :)

HaZaN
29.04.2009, 09:01
1-)Tırmanan Saat: Saat çalamaya başlar başlamaz yukarı doğru tırmanmaya başlıyor ve zamanında uyanmazsanız merdivene ihtiyaç duyuyorsunuz.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

2-)Puzzle Saat: Saati durdurmak için puzzle ı çözmeniz lazım.

3-)Uyan yada Lanetlen: Eğer zamanında uyanıp boğazını sıkmazsanız işiniz oldukça zor demektir. Çünkü bu saat lanetli.

4-)Yüksek Teknoloji: 95 db ses tireşim
dönen polis lambaları emin olun uyanmama gibi şansınız olmayacak.

5-)Düğmeyi Bul : Bu saati durdurmak için doğru düğmeyi bulmanız gerekiyor.

6-)Tavuk ve Yumurta: İsmi ilginç olsada yapmanız gereken yumurtaları tekrar sepete yerleştirmek.

7-)Gezgin Saat : Siz onu durdurana kadar odanın içinde tur atıyor. Yataktan kalkamayanlar için birebir.

8-) Kaboom : Çok yüksek sesi ile komşularınız bile uyandırmaya aday.

9-) Ara ve Bul : Çalmaya başladığında harekete geçiyor ve biyerlere saklanıyor. Zamanında uyanıp bulamazsanız vay halinize.

barikat58
29.04.2009, 09:07
ben uyanmak için sık sık zil sesini degiştiriyorum :) kulagım aşina olup ninni gibi gelmesin diye :) derin tecrübelerim sonucu bunu keşfettim denemenizi tavsiye ederim :) test edildi onaylandı :D

sivaslı fd
29.04.2009, 09:17
Bende hep 5dk erteliyorum çalar çalmaz uyanmayı sevmiyorum. Neyapayım 5dk daha yatsam kar, degilmi...

izmirliyiğido
29.04.2009, 09:19
BENDE ALARM ÖTMEYE BAŞLADIĞINDA HEMEN UYANIYORUMM...

HaZaN
29.04.2009, 09:24
ben uyanmak için sık sık zil sesini degiştiriyorum :) kulagım aşina olup ninni gibi gelmesin diye :) derin tecrübelerim sonucu bunu keşfettim denemenizi tavsiye ederim :) test edildi onaylandı :D

O zaman sen zil kurmaktan uyku da uyumuyorsun :) yok ben istemem kalsın, senin testin geçersizdir :D

barikat58
29.04.2009, 09:25
O zaman sen zil kurmaktan uyku da uyumuyorsun :) yok ben istemem kalsın, senin testin geçersizdir :D

bir gün uyu kalda gör :) onaylanmış diyorum bizzat tarafımdan :) bir ayda 3-4 kere işe gec kalınca bu yola başvurdum gayet başarılı :D

altuntas58
29.04.2009, 09:27
Çok ilginc saatler fakat benim hiç biriyle işim olmaz ben kendimi akşamdan hazırlarsam sabah saat gibi uyanırım

barikat58
29.04.2009, 09:31
1-)Tırmanan Saat: Saat çalamaya başlar başlamaz yukarı doğru tırmanmaya başlıyor ve zamanında uyanmazsanız merdivene ihtiyaç duyuyorsunuz.

bu tam bana göreymiş :D

ABDULLAH DUMAN
29.04.2009, 09:32
Ben saat gibi adamımdır hemen hemen hergün aynı saatte kalkıyorum binde bir geç kalktığım oluyor tabi :D

HaZaN
29.04.2009, 09:34
bir gün uyu kalda gör :) onaylanmış diyorum bizzat tarafımdan :) bir ayda 3-4 kere işe gec kalınca bu yola başvurdum gayet başarılı :D

Ben şimdiye kadar hiç geç kalmadım kurulmuş saat gibiyimdir maşallah :) o zaman sen uykuyu çok seviyorsun uykucu senii :D