PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : KURTULUŞ DESTANI

heartache58
29.05.2009, 14:45
Kurtulus savasının hic yayınlanmamış fotografları...

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] 566217.jpg)
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])
Askerlik dehasını vatan sevgisiyle birleştirip, Anadolu halkının milli mücadeleyi başlatmasına önderlik eden Mustafa Kemal'in gözlerinin içi zafer sevinciyle gülüyor.
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] 566217.jpg)
Düşmana karşı erkekler gibi savaşan ve sekiz yerinden yaralanan Pembe Hatun.
Kahraman Türk kadınları cephane üretiminde çalışıyor.
Yaşlı ve çocuklardan oluşan sivil Türk köylülerinin esir edildiği kampta namaz kılan Türkler. (16 Mayıs 1922)
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] 247140.jpg)
Kocaeli Grup Kumandanlığı'na bağlı Kuvayı Milliyeci Mehmetçikler siperde taarruza geçmek için hazır durumda emir beklerken. (1921)
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] 407548.jpg)
Sultanahmet Meydanı’nda, İzmir’in işgalini protesto eylemi. Türk kadınlarının ellerindeki pankartlarda “Yaşamak istiyoruz, Müslümanlar ölmez! Öldürülemez! Hak isteriz!” yazıyor.

qio
29.05.2009, 14:53
Arkadaşım paylaşım için tşkler , Sanki o tarihte bende yaşamışım gibi hissetiriyor bu fotolar çok keyif aldım....

heartache58
29.05.2009, 14:57
Arkadaşım paylaşım için tşkler , Sanki o tarihte bende yaşamışım gibi hissetiriyor bu fotolar çok keyif aldım....

sağolun:)evet bnmde cok ilgimi cekti paylasmak istedim..bu fotograflara bakıpta etkilenmemek elde değil