PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : BÜLENT UYGUN İSTİFA ETTİ

altuntas58
04.10.2009, 23:22
Sevgili hocamız sayın bülent uygun istifa etti yönetim kuruluda istifasını kabul etti Bülent hocayı çok ararız çok yüz yıllık takımların yapamadığını biz iki senede iki defa yaptık sivas halkının hocamıza vefa borcu olduğunu düşünüyorum sahip cıkamadık o ki sivasımıza yatırım yapmaları için yurt dışından iş adamlarını ilimize davet etti kapatılan iş yerlerimizin mücadelesini en az bizler kadar savundu sesimizi bütün dünyaya duyurdu o kadar fazla duyurduki bazı büyütülmüş takımları tutan sözde sivaslıların zoruna (GS;TS BJK FB) gitti vay efendim neymiş bülent hoca çok konuşuyormuş efendilerin zoruna gidiyordu nasıl olurda anadoludan bir takımın hocası konuşur diyerek adını çok konuşuyora cıkardılar elbetteki konuşacak cünki o 7 milyonluk bir sivasın hocası az bile konuştu hocam yolun acık olsun biz senin değerini bilemedik kacan balık büyük olur derler ben senin bizi bırakmadanda büyük yetenek olduğunu bilenlerdenim üzüntüm çok büyük allah sivassporumuza en az senin gibi vefakar,cefakar,kalbi sivasspor sevgisiyle dolu bir hoca adam gibi adam bir anadolu yiğidi gelmesini nasip etsin

Klimasuyu
04.10.2009, 23:28
Yolu açık olsun, Sivas'a ve Sivasspor'a yaptıklarından doluya teşekkür ediyoruz...

Mecnun Başkan burnunun dibindeki Ersun YANAL'ı gör...

goramaz
04.10.2009, 23:31
gitme hocam ne olur..

sivasın adını sen duyurdun bırakma lütfen...

sandalli
05.10.2009, 00:07
Bülent Uygun´un gidisine cok üzüldüm, insaallah Sivasspor icin hayirlisi olur.

Salim58
05.10.2009, 10:24
teşekkürler verdiğin güzel hizmetlerden dolayı yolun açık olsun hocam

65serdal58
05.10.2009, 11:22
misyonunu tamamlamıştır bana göre,olması ve bırakması gerektiği yerde son vermiştir görevine,yolun açık olsun bülent uygun,7 yıllık emeğin unutulmayacaktır

besyo_cu
05.10.2009, 12:07
Armamız ve renklerimiz hariç Sivassporda değişmiyecek hiç birşey yoktur. Bülent hoca'nın Sivasspor'a verdiğinin kat ve kat fazlasını Sivassporda Uygun'a vermiştir. Ayağı kırılmış 2. lig topcusuyken sahip cıkıp tekrar Türk futboluna kazandıran , Bülent Uygunu yok olmaktan kurtaran Sivasspordu.

Hoca nereye giderse gitsin ne bu başarıyı yakalar nede bu kadar tolerans tanırlar. Allah yolunu açık etsin.

Urumçi
05.10.2009, 12:36
Hayırlısı olsun...

Klimasuyu
05.10.2009, 20:35
Serdal hocanın da dediği gibi sanki misyonun tamamlamıştı Bülent UYGUN...

Bazen zamanın da atılan tokat testinin kırılmamasına neden olur...

LaEdri
05.10.2009, 21:08
Kendi adına yanlış bir karar verdi.
Sivas tarihine adını altın harflerle yazdırmıştır.Bundan sonra başarılar dilerim.Biz burdayız!:)

qio
05.10.2009, 21:43
Bencede Sivasspor'da misyonunu tamamlamıştır , verebileceği en güzel kararı vermiştir. Hayırlı uğurlu olsun her 2 tarafada.

TeqTaBaNCa
05.10.2009, 22:16
HayırLısı oLsun ersun yanaL geLsin (: