PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SİVASTURA SONSUZ TEŞEKKÜRLER

seten65
16.10.2009, 14:14
Yolculugum sırasında göstermiş oldukları nezaketten ve ilgiden dolayı sitemiz aracılığıyla tüm Sivastur çalışanlarına sonsuz teşekkürlerimi bildiririm.

Salim58
16.10.2009, 14:21
uzun yıllardan sonra bende kısa bi süre önce sivasturla sivas ankara arası bi yolculuk yaptım gerçekten memnun kaldım sağolsunlar.

ayrıca tüm personelin sivasspor kravatı takmış olması beni çok mutlu etti

teşekkürler................... teşekkürler................teş ekkürler

seten65
16.10.2009, 14:26
Evet kardeşim benimde dikkatimi çekti ve sevindim bir Sivaslı olarak.Uzun zamandır özel arabayla yolculuk ettigim için otobüsle busefer gittim geldim çokta memmun kaldım tekrar sonsuz teşekkürler.

ayten58
16.10.2009, 14:47
vallahi çok mutlu oldum sivasturun sivassporu desteklemesine zaten seviyordum sivasturu ve huzuru çok teşekkür ediyorum ve hayırlı yolculuklar diliyorum kardeşlerime.

Cencinli
03.01.2010, 17:26
Uzun bir aradan sonra 2009 da bende bir kaç defa kullandım, sorunsuz bir yolculuk oldu gayet memnunum, yalnız şöye bir şey var,
Yolculuğumun biri Ankara-Sivas oldu, Ankaradan öğlen hareket eden otobüs haliyle 19.00 da Sivas'a vardı, ilçe minübüslerinin en son hareket saati ise 18.00 miş, Zara yolu üzerindeki köyüme gidebilmek için ancak 3 saat sonrasına bir Ağrı otobüsü buldum, kısaca Sivas'a kadar her şey iyi Sivas'dan ötesi yok, bu anlattığım yazın cereyan ediyor, taksi tutmaya kalksanız 50 tl istiyorlar, bence valiliğin bu konuya çözüm bulması gerekiyor, mutlaka Ankara hareketli otobüslerin Sivas varışana istinaden minübüs hareket saatlerini uzatmaları gerekiyor.

TaKMaZ_sTyLe
14.07.2010, 12:49
Denizli - Sivas Arası Sürekli 2-3 Ayda Bir Sivas Tur İle Yolculuk Yapıyordum Geçen Sene Ağustos Eylül Gibi Sivas Tur un Denizli Seferleri İptal Edildi. Sivas Tur daki Tanıdıklarımı Aradım Denizliden Fazla Yolcu Olmuyormuş Diye İptal Edilmiş. Keşke İptal Edilmeseydi De Hep Sivas Tur İle Gidip Gelseydim. Artık Sürekli Aktarma Aktarma :( Sivas Tur u Başarılarından Dolayı Tebrik Ediyorum.

ÖnceVatan_58
14.07.2010, 12:53
Güzele alkış, çirkine nasihat. Daha nice güzelliklerde buluşmak dileğiyle. İyiler her zaman kazanır.

TaKMaZ_sTyLe
14.07.2010, 16:48
Kesinlikle İyiler Daima Kazanır Umarım Tekrardan Seferler Başlar..

Eko58fb
04.12.2010, 14:50
benim merak ettiğim Sivatur'un yüzde kaç sivaslı bir iş adamının duyduğuma göre büyük bir çoğunluğu Sivas dışındaki bir işadamına ait umarım yanlış duymuşumdur

_DuMaN_58
04.12.2010, 15:33
benim merak ettiğim Sivatur'un yüzde kaç sivaslı bir iş adamının duyduğuma göre büyük bir çoğunluğu Sivas dışındaki bir işadamına ait umarım yanlış duymuşumdur

İnceleyebilirsiniz [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

aktassa
09.12.2010, 15:50
Üzülerek şunu belirteyim ki dünyada tek şirket sivasturun olsa yine de sivasa gidecek olsam yürüyerek giderim.
Yazıhanedeki insanlar(insan demeye bin şahit gerekir) sizinle konuşmayı bilmiyor. En azından İstanbuldakiler.
İndirim yapar mısınız sorusuna bile
İndirim mindirim yok.
Alacaksan al almayacaksan çık yazıhaneden git. Beniş müşterim her zaman var diyerek resmen beni kapı dışarı etti.
O zamanlar (2007) öğrencilik tabi. Ses de çıkaramıyorsun. Sırf param sivasa gitsin demiştim ama böyle olunca o günden beri karadeniz şirketi olan metro turizm ile seyehat etmeye başladım.
Allah'a şükürler olsun ki artık kendi arabam da var ve onunla gidip geliyorum.
Çok acil işim var da bir tek sivas tur mu var?
İşime gitmem bekler başka bir firma ile giderim.

Saygılar.

filografozan
09.12.2010, 16:48
Üzülerek şunu belirteyim ki dünyada tek şirket sivasturun olsa yine de sivasa gidecek olsam yürüyerek giderim.
Yazıhanedeki insanlar(insan demeye bin şahit gerekir) sizinle konuşmayı bilmiyor. En azından İstanbuldakiler.
İndirim yapar mısınız sorusuna bile
İndirim mindirim yok.
Alacaksan al almayacaksan çık yazıhaneden git. Beniş müşterim her zaman var diyerek resmen beni kapı dışarı etti.
O zamanlar (2007) öğrencilik tabi. Ses de çıkaramıyorsun. Sırf param sivasa gitsin demiştim ama böyle olunca o günden beri karadeniz şirketi olan metro turizm ile seyehat etmeye başladım.
Allah'a şükürler olsun ki artık kendi arabam da var ve onunla gidip geliyorum.
Çok acil işim var da bir tek sivas tur mu var?
İşime gitmem bekler başka bir firma ile giderim.

Saygılar.

aynen katılıyorum kardeşim;öyle rezillikler yapıyorlarki illallah dedirtiyorlar.
3-5 senede bi memlekete gidebiliyoruz,giderkende gelirkende illet ettiriyorlar.artık sivas firmalarından uzak kalmaya çalışıyoruz mecburen.yoksa baş belaya girecek.

aktassa
09.12.2010, 17:01
İşin garibi Sivasta indirim istemeyen kişi de belediyeydi.
Sami Aydın döneminde Sivastan İstanbula gitmek üzere bilet alacaktım.
Metro nun seferleri olduğunu biliyorum ama internet hesabından bilet alamıyorsunuz.
Ama internet biletleri de %5 indirimli.
Yazıhaneye bildirdiğimde Sadece Sivas için geçerli bir durum olduğunu söylediler.
Sivasta hiçbir şekilde üye indirimi yapılamıyormuş.
Bunu isteyen de Sivas Belediyesi olduğunu, rekabeti korumak amaçlı böyle olduğunu söylediler.
Madem rekabet için fiyatlar aynı olacak neden ucuz olan seçilmiyor?

zgR
02.02.2011, 12:33
Her yil istanbula en az 2 3 kez gidip geliyorum.onceden para memleketin firmasina gitsin diyordum ama resmen paramla rezil oldugumu gordum.sanki bedava goturuyolar azarlamalar ters konusmalar..artik en iyi hizmet nerdeyse o firmayi tercih ediyorum.bize bu sekilde davrandiklarina gore sivas tur un bize ihtiyaci yok.

abircan
02.02.2011, 14:25
haydi canım sizde sivaslıları bu kadar kötülemeyin ulannn
sonuçta bizde sivashlıyıhk

aysima58
02.02.2011, 15:07
evet abircan kardeşime hak veriyorum sivaslıları nedense sivaslılar hiç istemiyor yahu sivastura bende çok teşekkür ediyorum ve çok seviyorum güzel bir şirket güzel bir hizmet sağolsunlar takma be abircan kardeşim attıkları taş yine kendilerine geliyor boş ver onlar ne yaptıklarını bilmiyor rahat ol sen takma kafana.

zgR
05.02.2011, 11:58
abircan kardes,gonul isterki sivasin firmasini yuceltelim ama madem yapilan yanlislar var bunu soylemek bize duserki yapilan yanlislar duzeltilsin.yazdiklarim sadece burda kalmiyor istanbuldakilere her gidisimde soyluyorum guzel bir dille.

goramaz
27.02.2011, 12:47
Ben 3 yıldır yozgata gidiş geliş yapıyorum hiç öyle bir olumsuzlukla karşılaşmadım.Üstelik de biletlerimi internet üzerinden alırım hep. Ama istanbul için durum farklı olabilir. Ben de bütün olumsuzlukarı metroyla yaşadım diyebilirim.

Malesef insanlar üç beş kuruş para için temsil ettikleri değerleri kolaylıkla harcayabiliryor. Sonuçta bizim ilimizi temsil eden firma. Ne zaman yozgattan sivasturun huzurun divriği nazarın arabası geçse içim doluyor.

özgüven
27.02.2011, 13:57
Sivas Turla bende birkaç kez yolculuk yaptım gayet güzel..