PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sivassporlular İftarda Buluşuyor

yusufulku58
28.07.2010, 16:52
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] or.jpg

Sivassporlular İSTDER'in düzenlemiş olduğu iftarda buluşuyor. Bizimle olmak isteyen tüm Sivasspor'luları düzenlemiş olduğumuz İftar Organizasyonu'na bekliyoruz. Birlik ve beraberliğimiz, sevdamız Sivasspor diyenlerle birlikte olmak isteyenler Haliç Restaurant'ta düzenleyeceğimiz iftara Sivasspora gönül veren tüm Yiğidoları ve Yiğideleri bekliyoruz.

NOT: İftar yemeğimiz ailece olacaktır özelikle Hanımlarıda bekliyoruz (Yiğideleri)

YEMEK MENÜSÜ:

■Günün çorbası
■Salata
■Ana yemek
■Adana
■Sivas Köftesi
■Fındık lahmacun
■İçli köfte
■Çiğ köfte
■Antep peyniri
■Hurma
■Zeytin tabağı(siyah, yeşil, çizik)
■Kuru kayısı
■Bal
■Tereyağı
■Reçel (vişne, çilek, gül)
■Tahin, Pekmez
■Tatlı & Meyve
■İçecekler
■Açık büfe
■Sınırsız çay

Ücret: 30 TL

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

58_SEMİH_58
28.07.2010, 18:26
Sivas yemeklerine biraz daha önem verilebilirdi.Sonuçta gurbette yapılan bir organizasyon.

Cley
28.07.2010, 18:28
İSTDER'in sadece organizasyonlarda sivaslilar.net i hatırlaması ilginç.

yusufulku58
28.07.2010, 18:35
Sivas yemeklerine biraz daha önem verilebilirdi.Sonuçta gurbette yapılan bir organizasyon.

menüye sivas köftesi ekledik arkadaşlar

İSTDER'in sadece organizasyonlarda sivaslilar.net i hatırlaması ilginç.

sadece sivaslılar.net'e değil kardeş bir çok yere yazdık. aşağıdaki sitelere yazdık yetkimizin olduğu her yerdede paylaşmaya devam ediyoruz. sivasspor.com'a da yazacaktım ama beni banlamışlar ordan ondan dolayı yazamadım.

sivaslilarvakfi.com
istder.com
nasirkoyu.com
sivasspor.com.tr
sivaslilar.net
zaraliyi******
facebook'ta bir çok sayfada

altuntas58
07.08.2010, 14:05
Bu iftar organizasyonudur öncelikle bu işin ehemniyetini idirak edelim kimse şahsi menfaatlerini öne sürmüyor söz konusu olan SİVAS'IMIZ-SİVASSPOR'UMUZ isteyen istediği zaman siteye girer istediği zaman girmez böyle bir mecburiyet yoktur bizim sitemizin kuruluş amacıda sivas ve sivassporumuzu tanıtmak değilmi? kaldıki mubarek bir ayda insanların tanışıp konuşmasına iftar yapıp sivasımızı anmasında sitemizinde katkılarının olmasından daha doğal ne olabilirki bizim sitedende bir çok arkadaşımız bu organizasyona defalarca katılmışlardır ve katılmayada devam edecektir buna sitemizin en üst düzey yönetim kuruluda katılıma dahil olmuşlardır tepki göstermek yerine bence sitemiz böyle hayırlı bir işe öncülük etmişse ancak gurur duymalıyız ben bu güzel organizasyonu düzenleyenlere allah razı olsun der şimdiden hayırlı olmasını cenabı allahtan niyaz ederim

aysima58
07.08.2010, 16:15
bencede hayırlı uğurlu olsun .