PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Mustafa YıLmaz Siir Kösesi

reflexblu
21.05.2011, 10:28
KarLı Dağı Meşhurmuş Gidememki Ben.
İstanbuLda Üşürüm Donarım Gardaş.
Kaç Fakir öLüyor Soğuktan BiLsen.
Sivasın Aşkından Geçemem Gardaş...

KızLarı Güzel Bide Büyük Diyolar.
Kaybolurum Yolumu BiLemem Gardaş.
Bu Zamanda GençLer GünLük Seviyolar.
Sivastan Başka Yar BiLemem Gardaş...

Pastırması Hakiki Fiyatı Pahalı.
Ben Paramı YoLda BuLmadım Gardaş.
Benim Memleketimin Suyu HavaLı.
Sivastan Başka Lezzet Görmedim Gardaş.

Havası İnsanı İyiymiş Karadeniz in .
Sivastan başka dost Sevmedim gardaş.
Yiğidodur Lakabı Memleketimin.
Sivasın Suyundan Başka İçmedim Gardaş.

Toprağının Kokusu BiLe Başkadır Başka.
Hasretini Bir gün Çekmedim Gardaş.
Sivasın Sevdası Götürür Aşk'a.
YoLundan Başka YoL Gezmedim Gardaş...
Sivasımın Kokusuna Doymadım Gardaş...

Bu Şiirin Videosu için Lütfen...Fan Sayfamızı Ziyaret edin...

SivasLady
23.05.2011, 10:19
TBcwSudwqGo

eiaa6KZHqtg

nFp2sRZp34g

reflexblu
23.05.2011, 10:22
Teşekkür ederim...Şiirlerimi Yükleyeceğim buraya insallah...

reflexblu
23.05.2011, 10:25
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

SivasLady
23.05.2011, 10:37

Kardelencicegi
23.05.2011, 11:37
Emeginize, ellerinize, yüreginize saglik cok güzel paylasim.
Basarilarinizin devamini bekleriz.

"Siir Sairin tesellisidir"

Daha güzel eserlere imza atmaniz dilegiyle Degerli hemserim..
Yüce RABBIM muvaffak etsin INSAALLAH..

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

reflexblu
23.05.2011, 19:33
Bu VATAN Bizim...

reflexblu
23.05.2011, 19:35
Ne Kadeh Kaldırdım Ne Şarap içtim Sarhoş Olmak için "BEN SENİ SEÇTİM" İçtikçe Aşkını Kendimden Geçtim Halimi Ayıkmı Sandı GözLerin..

reflexblu
23.05.2011, 19:39
Hasret yaktı sinemizin ucunu hep biz giydik ayrılığın tacını taaa ezelden beri kalan öcünü felek ikimizden aldımı emmi
İyi Seyirler

reflexblu
23.05.2011, 19:47

reflexblu
23.05.2011, 20:37
Yol gösterme bana! Elimi tut götür...Bu hayat böyle miydi? Hatırlamıyorum...Hatırlatır mısın bana? Kaybetmeye yüz tutmuş kayıp sevinçlerime sahip çıkar mısın? Biliyor musun ben bulamıyorum...Sen bulabiliyor musun her kayıp sevincini? Yoksa sen hep mi mutlusun?

reflexblu
23.05.2011, 20:38
Bin parçaya bölsen bu bedeni çekip alamazsın kendini. Ben seni hüznün ruhuna çizdiğim resimlere yazdım ve her gün sayfalarıma aşkımı haykırdım. Ben seni yüreğimdeki umut kırıntılarına yazdım ve her gün umut etmeyi öğrendim, ben seni ciğerimin bölünmez parçasına ekledim ve her nefes aldığımda içimde yaşadığını hissetim. Sende bütün yarınlar, sende bütün duygular, beni bende arama ben artık sen olmuşum...

reflexblu
23.05.2011, 20:39
Çığlıklara hapsettiğim şiirlerim var benim..Sessizliğin içinde ağır aksak yürüdüğüm yollarım var...içime hapsettiğim yaşanmamış duygularım var...Bir yerlerde takılıp düşsem de, tekrar kalkabiliyorum ayağa..Ama dizlerimde yaraların izleri kalıyor, silinmiyorlar...yine yürüyorum...belki yine ayağım takılıp düşeceğim dizlerim yine kanayacak belki ama gitmem gereken yollarım, yaşamam gereken duygularım var benim...

reflexblu
23.05.2011, 20:39
Yaşamak için mecbur olduğumu bildiğim ama bana çektirdiği acı yüzünden solumak istemediğim, içime her çektiğimde ciğerlerimi kavuran nefes sen değilsin. Yüzümü alev alev yakan, ne kadar çabalasam da engel olamadığım, gözlerimden içime dökülen gözyaşım değilsin. Nereye baksam gördüğüm, neye dokunsam hissettiğim, kiminle konuşsam dinlediğim, “Her şeyimsin”

reflexblu
23.05.2011, 20:40
Varlığına şükrederken yok olmasını istediğim, bütünüyle benim olmasını dilerken, içimden söküp atmak istediğim, yokluğunda özlemiyle, varlığında varlığıyla beni öldüren, aşkın, sevdanın, acının sözlüğümdeki anlamı sen değilsin. Dokunuşlarıyla yangınlara, susuşlarıyla isyanlara sebep olan, Yüreğime başkaldırtan, içimde depremler yaratan, yalnızlığıma yalnızlıklar katan, varlığıma sebep olan sen değilsin....

reflexblu
23.05.2011, 20:43
Miyadım Dolmaya Fırsat Beklerken
Tükenen Ömrüme Candı Gözlerin.
Yarına Umudum Kalmadı Derken
Hayata Döndüğüm Andı Gözlerin...

Ne Kadek Kaldırdım Ne Şarap İçtim
Sarhoş Olmak için Ben SENİ Seçtim.
İçtikçe AŞkını Kendimden Geçtim
Halimi Ayıkmı Sandı Gözlerin..

reflexblu
24.05.2011, 10:30
Bunca zaman sustu YETER anadolu konuşmalı..
Yamacı ile beli ile dağ süsyleyen gülüyle
hemde kendi diliyle ANADOLU konuşmalı...

Şehidin al kanıyla dünyayı saran şanıyla
çile yüklü insanıyla
anadolu konuşmalı

El alçağı neden azsın
üzerine zehir kussun
susacaksa onlar sussun
anadolu konuşmalı...

Cley
24.05.2011, 18:31
Gözlerin şiiri Uğur Işılak'a aittir.

sandalli
24.05.2011, 20:24
Gözlerin şiiri Uğur Işılak'a aittir.

Bana da tanidik geldi. :)

Şiirlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur.

reflexblu
28.05.2011, 02:51
değerli arkadaşım! ben bir program yapımcısıyım ve şiir okuyucusuyum...başka bir kalemin yazdığı şiiri ben yazdım diye sahiplenmedim...yorum yaparken lütfen konuya muaffak olunuz...

reflexblu
29.05.2011, 22:04
Anne " KocaMan oLdum YaşLandım ßak.! aCıLarım ßüyüDü , DertLerim ßüyüDü.. HedefLerim ÇıkmazLarım ßüyüDü... HiçDe qüzeL DeğiLmiş ßüyümek..KimLer KırDı KaLbimi , KimLer üzDü..! ßaşa DönebiLsem Keşke...! SaNa EmekLeSem SadeCe... YeniDen ßüyüt ßeni aNNe.. qözyaşLarım Daha fazLa SüzüLmesin yanakLarımDan..! KaLßim Daha fazLa KırıLmasın... CanıM Daha fazLa Yanmasın "aNNe"

reflexblu
29.05.2011, 22:11
CANIM BABAM...

reflexblu
01.06.2011, 11:42
Sen şimdi geleceğini kuracaksın ya...hayallerin vardır...peki hiç düşündünmü hayaller herşeyden önce yalandır...sen şimdi kendine yol çiziyorsun ya...hiç düşündünmü o yolun sonunda ne vardır...unutmaki insan ölür insanlık kalır...mal mülk ne sana ne başkasına kardır...en güzel yatırım güzel ahlaktır...yarına umutla bakmaktır...

reflexblu
06.06.2011, 02:17

reflexblu
06.06.2011, 02:17
Bağırmak istiyorum, haykırmak istiyorum ama kelimeler boğazıma düğümleniyor ve susuyorum...Susup sabrediyorum ve üstelik korkum daha da büyüyor...Aslında ummadığım bir yerde, ummadığım bir anda patlamaktan korkuyorum...Düşünüyorum da; sayılarını hatırlamadığım kadar çok olan "keşke"lerime bir yenisini daha eklemekten ve geri dönüşü olmayan bir yola girmekten korkuyorum aslında...

reflexblu
06.06.2011, 02:19
Ben büyüdüm çocuk, Masallarını unuttum...Sen sihir ol en iyisi...Ben yaşayan bir ölü, dokundur sihirli değneğini, hadi dirilt beni!...Ama dur çocuk, elini kalbine koy, oradakiler varabilmişse diline, o zaman tut elimi...yap sihrini...Ama varamıyorsa kalbindekiler diline...Bırak kalsın diriltme ölü bedenimi...

reflexblu
30.08.2011, 02:13
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]=9s

reflexblu
30.08.2011, 02:14

reflexblu
30.08.2011, 02:17