PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teröre Lanet Yürüyüşü | 17 Temmuz 2011 - 14:00 // Hükümet Meydanı

okyay58
16.07.2011, 16:21
Facebook üzerinden organize edilen ve 40 'dan fazla ilde aynı yapılması planlanan "Şehitlerimizi Hatırlatacağız! Unutturmayacağız! Geliyor Musunuz?" etkinliğini duyurmak istedim. Etkinliğin hiçbir siyasi parti veya oluşumla alakası ve bir yöneticisi yoktur. Bu olaylara tepkisiz kalmak istemeyen her duyarlı Türk vatandaşını yarın saat 14'de hükümet meydanına bekliyoruz.

"Aman kaç kişi gelecek sanki" demeyin sakın! 2 kişi de olsak sesimizi çıkarmalıyız. Şehitlerimize sahip çıkmalıyız. Bayrağını kap gel!

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] _n.jpg

BBurçak
16.07.2011, 16:32
Güzel bi etkinik helal olsun biraz sesimiz çıksın sessiz kalmayalım yeter terörü şiddetle kınıyorum allah bildiği gibi yapsın onları şehitlerimizin ailelerine allah sabır versin...

_DuMaN_58
16.07.2011, 17:36
Terore Lanet Yuruyusunu Destekliyoruz.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] _n.jpg

YILDIZDAĞ
17.07.2011, 07:30
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]
TOPLUM OLARAK HEP SUSTUK SAĞDUYU DEDİK,ONLAR ŞEHİRLERİ KARIŞTIRDI ONLAR YAKTI YIKTI AMA BİZ HEP SAĞDUYULU HAREKETLE DÜŞÜNÜP HAREKET ETTİK AMA NE OLDU NE KADAR SUSARSAN O KADAR TAVİZ VERMİŞ OLUYORSUN,
ŞİMDİ RDYO DİNLİYORUM VE ŞEHİTLERİMİZİN HABERİ DUYULDUĞUNDA AYDINDA İNŞAATTA ÇALIŞAN PKK YANDAŞLARI HALAY CEKİYOR DİYE MİLLETİMİZ HAKLI TEPKİSİNİ GÖSTERİYOR ,AMA BÜGÜNKİ BAZI GAZETE VE HABER SİTELERİNDE BUNLARA BİZ SALDIRMIŞ BU KANSIZLIK HAREKETİNİ HAKLI ÇIKARMAYA ONLARI SAVUNMAYA ÇALIŞIYORLAR,HAİNLERE ÇALIŞAN TÜM HERKES KANSIZDIR VE KANSIZLIK YAPMAYA DEVAM EDECEKLER, NE ZAMAN BUNLARIN TÜRK KİMLİGİNİ SİNDİRİLMESİNE DUR DİYECEGİZ YETER ARTIK HERKES MEYDANDA TOPLANSIN TÜRK BAYRAĞIMIZLA SUÇ OLSADA BAYRAĞIMIZI SAVUNMANIN,SESİMİZİ ÇIKARMANIN ZAMANI GELMİŞTİR,

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]