PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gürün / Şuğul Kanyonu

_DuMaN_58
31.05.2012, 15:59
Şuğul Kanyonu, İncesu köyü ile Gürün arasında Tohma Irmağı'nın geçtiği dar ve uzun vadide yer alır. Gürün ilçesinin turizm mekanlarından 7 kilometre uzunluğundaki Şuğul Kanyonu'nda, Hititler döneminden kalma su arkları ve Yazıtlar bulunmaktadır.

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] sctg5vfje0quppr2&action=dlattach;topic=729.0;at tach=395;image

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Alibaba58
31.05.2012, 16:00
Bir an burayı Fethiye Saklıkent'e benzettim. :) Ne kadar güzel yerler var aslında. Gitmişken görmek isterim.

LaEdri
31.05.2012, 16:06
15 gün önce gittim..2007'de de gitmiştim, değişiklik yok.Görülmeye değer bir yer.

Kibrisli
31.05.2012, 16:10
97'de gittim yaklaşık 10 km yürüdüm bunun 7-8 km'si kanyon içerisinde grup halinde... Kıbrıs'ta İzmir'de Antalya'da Adana'da bu tür doğa yürüyüşlerine katıldım böyle bir güzellik görmedim. Hatta çiftleşen iki yılanın üzerine basmak üzereyken son anda fark ettim ve basmama santimler kala üstlerinden atladım ve belkide hayatım oracıkta bitecekken şimdi bu kanyon hakkındaki güzel fikirlerimi yazıyorum:)

Alibaba58
31.05.2012, 16:29
Duman gardaş böyle güzel yerlerin isimlerini ver bari gitmişken bir göreyim. Hazır özel araç varken. :)

LaEdri
31.05.2012, 16:44
Yaklaşık 15 gün önceki hali
..

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] ([Üye Olmayanlar Linkleri Göremez])

_DuMaN_58
31.05.2012, 16:54
Duman gardaş böyle güzel yerlerin isimlerini ver bari gitmişken bir göreyim. Hazır özel araç varken. :)

Gürüne gitmişken(şuğul vadisi), Gökpınar gölüne gitmeyi unutmayın. Gemerekte Sızır Şelalaesine gidin mesela bir fotoğrafını paylaşıyım şelalenin:

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Alibaba58
31.05.2012, 16:57
Birde Zara Tödürge Gölü'nü merak ediyorum. Evet Sızır'ı televizyonda izledim çok güzel bir yer.

mansur58
31.05.2012, 16:59
Maşallah çok harika yerlermiş. Teşekkürler Duman58 kardeşim.
İnşallah bu yaz ordayım.

Sızır zaten yanı başımızda sürekli orlardayız tatilde. Doyumsuz yerler.
Bir de alabalık tesislerine uğrdadınızmı taçlandırısınız gezinizi.

vicente58
31.05.2012, 20:12
Birde Zara Tödürge Gölü'nü merak ediyorum.

Tödürge gölüde çok güzeldir. Suyu yüzmek için çok güzeldir. Benim köyüm de gölün karşısındadır. Bizim köylüler deniz diyorlar Tödürge'ye:) Ayrıca balığı da lezzetlidir. Muhakkak tavsiye ederim gitmenizi.

NECMEDDİN ÖZBEK
31.05.2012, 20:38
Gezmediğim göl ve baraj kalmadı
Kıymet bilen hatır soran olmadı
Hiç bir yerde benim livar dolmadı
Bereketi sende buldum yapalı

Livar canlı kala bilmesi için balıkların içine konduğu sepet

sevgili vicente58 tödürgede çok güzel göl ama çok ketum doğru dürüst balık vermiyor.

gezgin_58
01.06.2012, 00:15
BIR GURUNLU olarak sugulun ve gokpınarın cok guzel fotorafları var bende hepsı ana aıt ısteyen varsa gonderebılırım bu arada amatör fotorafcıyım

gezgin_58
01.06.2012, 00:19
Gezmediğim göl ve baraj kalmadı
Kıymet bilen hatır soran olmadı
Hiç bir yerde benim livar dolmadı
Bereketi sende buldum yapalı

Livar canlı kala bilmesi için balıkların içine konduğu sepet

sevgili vicente58 tödürgede çok güzel göl ama çok ketum doğru dürüst balık vermiyor.

abı anlasılan sende balık tutmayı sevıyosun sanırım benım resımler arasında yakaladıgım sargozlar kara gozler var bır ara bak derım ve bunlardan harıc yakaladıgım kalamar levrek muren ve yılan balıkları var

NECMEDDİN ÖZBEK
01.06.2012, 10:43
BIR GURUNLU olarak sugulun ve gokpınarın cok guzel fotorafları var bende hepsı ana aıt ısteyen varsa gonderebılırım bu arada amatör fotorafcıyım

bende güründen evli biriyim sevgili gezgin hemde şuuldan eski adı ile sümüklüden balık tutmak benim en büyük hobim kırk yıllık bir hobi resimler nerede elbette bakarım selamlar

vicente58
01.06.2012, 21:33
necmettin amca ben hep tutulmuşunu yediğimden ketumluğundan haberim yok, o konuda üstat sensin.Sen öyle diyorsan hazır yemeye devam edeyim:)

gezgin_58
02.06.2012, 00:19
bende güründen evli biriyim sevgili gezgin hemde şuuldan eski adı ile sümüklüden balık tutmak benim en büyük hobim kırk yıllık bir hobi resimler nerede elbette bakarım selamlar

necmeddin amca benim sayfayi ac iste ben isimli resim albumunun icinde sargozlar yilan baligi muren baliklari var bir bak derim bende resim cokkkkkkk