PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : TEŞEKKÜRLER DOĞAN BAŞKAN!

Abdurrahman 58
30.11.2012, 20:09
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez][/url]

Birinci dereceden vazifen olmamasına rağmen şehrimize sürülmüş 2 temmuz lekesini temizlemek için Sivas'taki siyasi görüş gözetmeden 114 sivil toplum kuruluşunu arkana alarak yıllarca hiç kimsenin yapamadığını yapıp konuyu DDK'ya taşıttın.

Bu şehir Alevisi ile Sünnisi ile seni çok seviyor ve destekliyor. Bugün en az 10 tane alevi kardeşimle görüştüm hepside dualar ediyor,ve destekleyeceklerini söylüyorlar. Yıllardır şehrimizden gönderdiğimiz milletvekilleri mecliste uyuyp durdu belediye başkanımız çözdü olayı.Allah senden razı olsun! Başımızdan hiç eksik olma.İşin gücün rast gelsin!

ottomanmurat
01.12.2012, 09:13
Çözülen Ne Varki

Kardelencicegi
02.12.2012, 09:27
Cözüm arama yolunda yolunuz acik olsun Dogan Ürgüp bey.

aktassa
02.12.2012, 15:47
Çözüm arama yolunda başarılı haber de, çözülen ne onu anlamadım.
Kraldan çok kralcı olmayalım.

Abdurrahman 58
02.12.2012, 19:16
Çözüm arama yolunda başarılı haber de, çözülen ne onu anlamadım.
Kraldan çok kralcı olmayalım.

Çözülen ne mi aktassa?
Çözülen; 1993'ten bu yana meclise gönderdiğimiz milletvekillerinin yapamadığı halkla bütünleşerek şehir meselelerini Türkiye gündemine getirmek ve çözümü için adım atmak! Hangi belediye başkanı veya milletvekili tarihte üst üste ntv,cnn,habertürk,kanal a,kanal 24 televizyonlarında ard arda herhangi bir sivas sorunu üzerine konuşma yaptı?! anca sivasa gelip yandaşlarının ticarethanelerini açmaktan başka hiçbişey yapmadı milletvekilleri.
Doğan başkanı sadece biz savunmuyoruz.Alevi kardeşlerimizde sırf bu çabasından dolayı başkanı seviyor ve destekliyor..

besyo_cu
09.12.2012, 18:02
Doğan Bey'in [Üye Olmayanlar Linkleri Göremez] Haber Türk Kanalında Fatih Altaylı'nın programında bu konu olmak üzere genelde yaptığı yorumlar etkileyici, izlemekte ve dinlemekte fayda var sanırım.