PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Sebze halinde çalışmalar Mart ayında başlıyor

Abdurrahman 58
25.12.2012, 13:23
[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Muaz Uzun hal esnafını ziyaret etti.

Burada esnafla yaptığı görüşmede yapılacak olan hal yenileme projesi hakkında bilgiler veren Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Muaz Uzun şunları söyledi: Mart ayı sonunda çalışmalara başlayacağız.

İki ay kadar sürecek olan çalışmalarda esnafların da olurunu aldık. Bir ay süreyle sebze halini kapatacağız ve bu bir ayın sonunda esnafımızlarımız ve vatandaşlarımız yeni görünümüyle huzurlu sağlıklı güvenli satış ve alışveriş yapabilecekleri bir mekâna kavuşturacağız.

Yapılacak çalışmalara da değinen Uzun sözlerine şöyle devam etti: ' Burada ışığı daha fazla sağlamak amacıyla ortamı şeffaf bir malzemeyle kaplamayı düşünüyoruz, Kapılar da otel giriş kapıları gibi şeffaf camlı, otomatik açılan kapanan kapılar gibi olacaktır.

Bu ortam sıcaklığını korumak için yapılacaktır. Çatıyı kapatırken yan tarafları da kapatacağız. Esnaf kardeşlerimizin mallarını içeri aldıkları ana araç giriş kapısında otomatik olarak açılıp kapanan kepenkler olacaktır dedi.

Abdurrahman 58
25.12.2012, 22:48
iki gün önce hali yapamazlar,vatandaşı ayakta uyutuyorlar diyen zaat-ı mehteremler neredeler acep?
kal geldi herhal alayına :)

Abdurrahman 58
21.03.2013, 11:13
Mart ayı sonunda başlayacak olan çalışmalar iki ay sürecek.böylelikle Mayıs ayı sonunda Sivas'lı hemşehrilerimizin uğrak alışveriş alanı Sebze halimiz daha modern ve kullanışlı hale gelecek ve esnafımızda işini daha rahat yapabilecek.

Cley
22.03.2013, 12:40
Mart sonunu yaşadığımız şu günlerde bekleyip görelim. Hal projesi gerçek olacak mı? Turkuaz gibi ertelenecek mi?

LaEdri
22.03.2013, 19:05
Belediye son düzlüğe girerken ne yapacağını şaşırmış bir vaziyette gelecek düşünülmeden,halkın gözünü boymaya yönelik işlere kalkışıyor..Eski sanayi şehrin görüntüsünü bozuyor,orda eski sanayi olmaz ama şehrin tam göbeğinde zebze hali bal gibi oluyor nasıl oluyorsa..Sebze hali tam yerine yıkılıp yenisi yapılabiliyor ama terminali 10 metre ileri kaydırmak gerekiyor ne hikmetse(!)

BOUN
23.03.2013, 01:12
En başından beri mevcut belediyenin proje üretmekte ve özellikle de uygulamakta eksikleri/sorunları olan bir belediye olduğunu savunuyorum. Ancak az da olsa uygulamaya çalıştıkları bütün projelere (olumlu eleştirilerimi sıraladıktan sonra) destek oluyorum, nihayetinde yapılan iş iyidir! Bu kadar basit.

Ancak gel gelelim hal projesinde işler değişiyor. Bu projenin emek ve sermaye harcanarak planlanmasında da uygulanmasına da karşıyım! Tek bir benzetme ile yapılan iş doksan yaşındaki yaşlı nineye gelinlik kız makyajı yapmak kadar abes, saçma, gereksiz!

Bu projenin iptal edildiği ve uygulanmayacağına dair bir haber duyarsam bunu belediyenin olumlu işler hanesine kayıt edeceğim!

Cley
04.04.2013, 19:47
Bugun 4 Nisan. Hal ne halde?

Kayapa
05.04.2013, 11:22
En güzel uçube bizim ucube yahu orayı yıkmamak çok büyük gaflet ve delalettir şehrin rahatlatmak için orası harika bir otopark olur hatta alt taraftaki şemsi sivası kabri ve o güzel cami ile alan birleştirilse güzel bir alan bile olur

Kayapa
05.04.2013, 14:35
iki gün önce hali yapamazlar,vatandaşı ayakta uyutuyorlar diyen zaat-ı mehteremler neredeler acep?
kal geldi herhal alayına :)

aylar önce Hali martta yapmaya başlayacağız diyen kardeşim neredesin kal mı geldi :)

Kayapa
19.04.2013, 14:23
Ucube yapımı Martta başlıyacaktı her verdiği söz gib buda tırt çıktı başkanın

LaEdri
24.04.2013, 13:28
Cumartesi hale gideceğim inşallah..Ne göreceğimi merak ediyorum.

Kayapa
24.04.2013, 20:31
Cumartesi hale gideceğim inşallah..Ne göreceğimi merak ediyorum.

Aman hocam gitme hummalı bir çalışma vardır kesin belediye başkan yardımcıları başlarında kaset ayakları çizme geziyodurlar aman kasketsiz çıkma yola :)

Kayapa
25.04.2013, 17:14
Laedri durum nasıl inşaat alanına girmen zor oldu mu ? devasa hal plaza da kuleler yükselmeye başlamış mı ? Bunlar çermikteki kıytırık pansiyonları restore edip 5 yıldızlı otel yaptık dediler halide yapınca kesin Hal Plaza felan derler :)

LaEdri
25.04.2013, 18:57
Laedri durum nasıl inşaat alanına girmen zor oldu mu ? devasa hal plaza da kuleler yükselmeye başlamış mı ? Bunlar çermikteki kıytırık pansiyonları restore edip 5 yıldızlı otel yaptık dediler halide yapınca kesin Hal Plaza felan derler :)

Henüz gidemedim ama bir kasket lazım olur mu diye merak ediyorum doğrusu..:)

mete209
25.04.2013, 20:54
Henüz gidemedim ama bir kasket lazım olur mu diye merak ediyorum doğrusu.

Bence yanında bulundur kasketi, zira orada değilse bile eski sanayide çokça lazım olacak. :D

LaEdri
26.04.2013, 19:04
Bence yanında bulundur kasketi, zira orada değilse bile eski sanayide çokça lazım olacak. :D

Göreceğiz bakalım kasket takmayanalrın kafası mı yarılıyor yoksa göstermelik kasket takanların boğzında mı kalıyor..
Ayrıca ben sizin BBP'li olduğunuza yğürekten bu mesajınızla..Sebze halinin yeniden aynı yere yapılması konusunda fikiriniz yaxzılmamış,Mart ayında denilen süreçte hala tek çivi çakılmamış ama siz buna da birşey yazmamış..Gelip benim mesajıma lafçakmaya çalışıyorsunuz kendinizce..Her BBP'li belediyeyi savunurken bu yola başvuruyor..

Kayapa
29.04.2013, 22:57
Bütün BBP liler böyle başkanları sözlerini tutamayınca kafalarını işte böyle kuma gömüyorlar ama ufacık bir iş yapsın çermikteki kıytırık oteli restore etmiş 5 yıldız standartında otel yaptık propagandasında olduğu gibi ufacık şeyde hemen başlıyorlar şöyle çalışıyoruz böyle çalışıyoruz diye belediye çalışanları neredeyiniz bir cevap verin hale gidecek hazırlıklı olalım kasketleri takalım çizmeleri giyelim .

mete209
02.05.2013, 23:59
Ayrıca ben sizin BBP'li olduğunuza yğürekten bu mesajınızla

Niye milleti etiketlemek zorunda hissediyorsunuz kendinizi anlamadım. Ben de size CHP'lisiniz mi diyeyim?

İnancınız varsa ben, ne BBP adına bir yere üyeyim ne belediyede çalışıyorum ne de Alperen Ocaklarıyla alakam var. Yani belediyeye karşı körü körüne bir sevgim olmadığı gibi size karşı özel bir düşmanlığım da yok.

Sivas'ın yararına olan bütün projelere destek veren sade bir vatandaşım. :)

Kayapa
07.05.2013, 10:45
Sebze Halide ucube yapılmaya hala başlamadı mı yaw Fazlı Kaptanın yolcuları sebze haline ne zaman hayran kalacaklar :)

Kayapa
14.05.2013, 16:34
Tam 45 gün geçti mart biteli hani doğan bey ne oldu bizim hal işi anca laf üretin şunu yapacaz bunu yapacaz ortada bişey yok ama proje üret deseler soluk almadan 2 dakkada sana 50 tane proje sayar :)

mete209
15.05.2013, 01:37
Tam 45 gün geçti mart biteli hani doğan bey ne oldu bizim hal işi

Seçim vaatlerinizi gerçekleştirebildiniz mi diye sorulan bir soruya ise başkan Ürgüp, “Aşağı yukarı yüzde 80 oranında sözlerimi gerçekleştirdim yeni terminal binası, spor tesisleri gibi çalışmaları hayata geçirdik. Sadece halin üstünü kapatacağız demiştik bu alanda kurul kararı bekliyoruz onun dışında bütün sözlerimi yerine getirdim kanaatindeyim.

sivas.bel.tr

İşkembe-i Kübradan sallamakla olmuyor bu işler Kayapa bey! Demek ki bir sebebi varmış.

Kayapa
16.05.2013, 11:11
İşkembe-i Kübradan sallamakla olmuyor bu işler Kayapa bey! Demek ki bir sebebi varmış.

Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Muaz Uzun şunları söyledi: "Mart ayı sonunda çalışmalara başlayacağız." bu ifadeden zaten işkenbe-i kübradan kimin salladığı belli oluyor :) Kurula daha erken başvursalardı sonuçu beklemek bu kadar zaman almazdı dimi .Ayrıca daha bitmedi hangi projeyi zamanında bitirdi başkan 31 Aralıkta Eski sanayi dümdüz olacak dedi hala yerinde duruyor Muhsin yazıcıoğlu bulvarı yol kaldırım direk yaptı bitirdi çalışmayı orasıda yetişmeyecek.Terminal yıllardır ha ihaleydi ha temeldi daha yeni başladılar bakalım seçimlere yetişecekmi şimdiden göçmeye başlamış inşaat. Karşıyaka köprüsü arapsaçına döndü daha yazacak o kadar şey varki .... Ha iyileride saymak lazım Paşabahçeye hayran kaldım bu başarısını diğer alanlarda gösterse bide her şeye atlamasa şunuda yapacaz bunuda yapacaz demese birisi durdursun bu adamı sürekli beklenti yaratıyor.

Kayapa
16.05.2013, 11:49
Kayseride hal projesi yapıyor bakında gözünüz gönlünüz açılsın bizde ucubeye çatı yapıyoruz

[Üye Olmayanlar Linkleri Göremez]

LaEdri
16.05.2013, 18:08
Seçim vaatlerinizi gerçekleştirebildiniz mi diye sorulan bir soruya ise başkan Ürgüp, “Aşağı yukarı yüzde 80 oranında sözlerimi gerçekleştirdim yeni terminal binası, spor tesisleri gibi çalışmaları hayata geçirdik. Sadece halin üstünü kapatacağız demiştik bu alanda kurul kararı bekliyoruz onun dışında bütün sözlerimi yerine getirdim kanaatindeyim.

sivas.bel.tr

Mart ayı tarihini verenler işkembeden sallamamış ama neden Mart ayında başlamadı diyenler işkembeden mi sallamış..

Kayapa
16.05.2013, 21:05
İşkenbecinin kim olduğunu biliyoruz her hafta yeni bir projeyle uyanıyoruz seçim geldi gelecek tek biten proje onların tabiriyle stadyum Muhsin yazıcıoglu Arena yakında şampiyonlar ligi finali verilir diye düşünüyorum :)

Kayapa
21.05.2013, 15:47
Hazirana 10 gün kaldı nerede hal Doğan Başkan verdiğin sözü tutarım diyen sen değilmisin sözün nerede.

LaEdri
13.09.2013, 15:14
Bugün 13 Eylül..:)
Yeni sebze halini bize arağan eden belediyeye çok teşekkürler..:)