Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Yurtdışındaki Sivaslılar (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=115)
-   -   Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu! (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=14309)

SivasAhmet 25.12.2007 02:02

--->: Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu!

[QUOTE=ZARALI_ENGIN;223184]dünyadaki sivasli sayisi 7 milyon 135 bin dir !!![/QUOTE]

Çok emin ve bir rakam yazmıssın, bu sayının kaynağını söyleyebilirmisin?

musa18 25.12.2007 02:48

--->: Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Sayısı!

[QUOTE=ZARALI_ENGIN;223054]Efendim bu konuda ben hemen sizi aydinlatayim !!!

Eger benide sayarsak dünyada tam 7 milyon sivasli var.

baska bir sorunuz varsa cekinmeden sorabilirsiniz.[/QUOTE]

seni saymasak......................................

sade58 26.12.2007 01:23

-->: Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu!

Şimdi bu konudaki kaynak nedir Engin bey, bunuda belirtirsen memnun olacağız.

sade58 17.01.2008 17:04

-->: --->: Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu!

[QUOTE=ZARALI_ENGIN;223184]dünyadaki sivasli sayisi 7 milyon 135 bin dir !!![/QUOTE]

Şimdi Sivasspora destek kampanyasına herkes bir sefer yardım etse, çok büyük bir miktar çıkar.

RüStü ElmaS 17.01.2008 17:04

--->: -->: --->: Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu!

[QUOTE=resim58;226619]Şimdi Sivasspora destek kampanyasına herkes bir sefer yardım etse, çok büyük bir miktar çıkar.[/QUOTE]

Şimdi Sivasspora destek kampanyasına herkes bir sefer yardım etse,hesaplayalım
1 sefer bağış 5 ytl

[B]7 Milyon x 5 ytl = 35 Milyon[/B]

Bu kadar basit,hadi Sivaslılar gücümüzü gösterme zamanı geldi.

shalle2630 20.01.2008 14:43

--->: -->: --->: Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu!

[QUOTE=RüStü ElmaS;226620]Şimdi Sivasspora destek kampanyasına herkes bir sefer yardım etse,hesaplayalım
1 sefer bağış 5 ytl

[B]7 Milyon x 5 ytl = 35 Milyon[/B]

Bu kadar basit,hadi Sivaslılar gücümüzü gösterme zamanı geldi.[/QUOTE]

Baskana katiliyorum ayrica bir sorum var ben yogun calistigim icin dunyadan pek haberim olmuyor biraz zaman bulunca bu siteden takip ediyorum olaylari onun icin yurt disindan nasil bagis yapacagimi bana biri anlatsin lutfen mesela ben danimarkada kaliyorum yardimci olun bana....

altuntas58 20.01.2008 15:23

-->: --->: -->: --->: Sivaslıların Dünyadaki Gerçek Nüfusu!

[QUOTE=shalle2630;226902]Baskana katiliyorum ayrica bir sorum var ben yogun calistigim icin dunyadan pek haberim olmuyor biraz zaman bulunca bu siteden takip ediyorum olaylari onun icin yurt disindan nasil bagis yapacagimi bana biri anlatsin lutfen mesela ben danimarkada kaliyorum yardimci olun bana....[/QUOTE]

SLM arkadaşım Sivassporumuza yardımda bulunmak istemeniz gurur verici bir olay yardım istemişsiniz size önerim sayın RÜŞTÜ ELMAS beyle temesa gecmeniz size yardımcı olacağını düşünüyorum

shalle2630 26.01.2008 13:46

Yardiminiz icin tesekkurler elimden geleni yapmak istiyorum saygilar

ayarslanhan 28.01.2008 23:59

zor bir işe girişiyorsunuz derim. bu sayılarıda abartılı buluyorum. istanbul'da sivaslıların çoğunlukta olduğu doğrudur ama rakamlar çok abartılı geliyor bana.

EyüphanAydın 29.01.2008 00:48

[B]Benim Az da Olsa Bi Bilgim Var 6 Milyon 700 Bin Kişiydi Zannedersem Bende Bi Yerden Okum,Ama Hatırlamıyorum.Bulursam Söylerim.[/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 22:19.