Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Sivas Belediyesi (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=16)
-   -   2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=40109)

blacksky 11.11.2013 13:23

Cevap: 2014 Sivas Belediye Seçimi;Adaylar-Projeler

Dünyadaki çağdaş kentlerin şehircilik anlayışları incelendğinde;

- Toplu taşımada raylı sistemler
- Geniş park ve rekreasyon alanları
- Meydanlar
- Heykeller, müzeler.
- Tarihi eserlerin uygun şekilde korunması ve şehir yaşamına katılması

Gibi özellikler dikkat çekmekte.. AVM, lüks konut projelerı vb. ihtiyaç dahilinde yapılsın bir yandan ama yukarıdaki hususlar bir şehrin çehresini tamamen değiştiren özellikler. Yeni dönemde bunların daha da çok göz önünde bulundurulmasını dilerim.

58_SEMİH_58 11.11.2013 20:03

Sebebi ne olursa olsun seçim kaybetmiş bir başkanın tekrar aday gösterileceğini düşünmüyorum.Burhanettin Kuru'nun adaylığı bence çok net.

LaEdri 13.11.2013 21:32

[QUOTE=YYILDIRIM;623524]bana bulduysa demekki sivas şehride bulmuş demek, sen sözüne göre
:))[/QUOTE]

Bşkan geçen gün katıldığı programda 1000 küsür kişiye belediyede kendi döneminde iş verdiğini söyledi..Bir anlamda haklısın..:rolleyes:

*AHISKALI* 27.11.2013 18:30

[B]KESİN HABER:
AKP Sivas Belediye Başkan Adayı: SAMİ AYDIN[/B]

besyo_cu 27.11.2013 19:09

[B]Sivas Belediye Başkan Adayları

-Miiliyetçi Hareket Partisi : Kürşad Ergün
-Büyük Birlik Partisi : Doğan Ürgüp
-Adalet ve Kalkınma Partisi : Sami Aydın
-Cumhuriyet Halk Partisi : Gülümser Heper
-Saadet Partisi : Sebahattin Tokgöz[/B]

Salim58 28.11.2013 15:05

[B]Başkanlık yarışı Doğan Ürgüp ve Sami Aydın arasında geçer, Doğan başkan bir dönem daha başkanlığa gelebilir diye düşünüyorum...[/B]

YYILDIRIM 28.11.2013 21:36

[QUOTE=LaEdri;623544]Bşkan geçen gün katıldığı programda 1000 küsür kişiye belediyede kendi döneminde iş verdiğini söyledi..Bir anlamda haklısın..:rolleyes:[/QUOTE]

alakaya maydonuz, çamur at izi kalsın eski usuller sözün. ayrıca ben malülen emekli insanım yaş 35 şimdiye kadarda hiç çalışmadım maddi sıkıntımda var, bu sözüne göre işe girmem gerek.

fark 28.11.2013 23:32

Doğan Ürgüp her ne kadar ilk zamanlarda pasif kalmış gibi görünsede sonradan işi toplarlamayı iyi becerdi. Sami Aydın'ın yaptıklarının üzerine koymak ve o sinerjiyi devam ettirmek önemliydi. bunu başardı. kişiliğine karakterine sözümüz zaten yok.

LaEdri 29.11.2013 14:26

[QUOTE=YYILDIRIM;623593]alakaya maydonuz, çamur at izi kalsın eski usuller sözün. ayrıca ben malülen emekli insanım yaş 35 şimdiye kadarda hiç çalışmadım maddi sıkıntımda var, bu sözüne göre işe girmem gerek.[/QUOTE]

Ben eleştirince,tekerine çomak mı soktu diyen sensin..O halde sen de eleştirmediğine göre sana da teker bulmuş demektir..Senin anlayışın bu....

ZiDaNe58 29.11.2013 21:29

Seninleyiz doğan başkan allah yolunuzu acik etsin

WEZ Format +2. ?uan Saat: 12:05.