Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Hertelden (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=17)
-   -   Günaydın/ İyi akşamlar / İyi geceler (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=23472)

altuntas58 23.01.2009 08:35

Cevap: GÜNAYDIN

[B][COLOR="Magenta"]Herkese günaydın cumanız mubarek olsun[/COLOR][/B]

altuntas58 24.01.2009 10:20

[B]Arkadaşlar herkese sivastan merhabalar günaydınlar sivasspor galatasaray macını izlemek için sivasta bulunuyorum hava pırıl pırıl güneşli süper bir gün herkesten ricam sivassporumuzun galibiyeti için lütfen dua ediniz[/B]

Arif Coşkun 24.01.2009 11:00

[quote=altuntas58;368518][B]Arkadaşlar herkese sivastan merhabalar günaydınlar sivasspor galatasaray macını izlemek için sivasta bulunuyorum hava pırıl pırıl güneşli süper bir gün herkesten ricam sivassporumuzun galibiyeti için lütfen dua ediniz[/B][/quote]

Şirirn Sivas'ımıza ve Sivasspor'umuza selam ve sevgilerimizle.
Ve dualarımızla. Mehmet abi maça gideceksin birazda benim yerime bağırırsın :)

.

altuntas58 25.01.2009 08:38

[QUOTE=arifcoskun;368531]Şirirn Sivas'ımıza ve Sivasspor'umuza selam ve sevgilerimizle.
Ve dualarımızla. Mehmet abi maça gideceksin birazda benim yerime bağırırsın :)

.[/QUOTE]

[B]Arkadaşlar herkese günaydınlar dünkü macta birazda arif kardeşimin yerine iki kişilik bağırdım şu anda sesim kısık boğazım felaket tahriş oldu ama olsun gs yenmemiz her şeye değdi[/B]

Arif Coşkun 25.01.2009 08:47

[quote=altuntas58;368868][B]Arkadaşlar herkese günaydınlar dünkü macta birazda arif kardeşimin yerine iki kişilik bağırdım şu anda sesim kısık boğazım felaket tahriş oldu ama olsun gs yenmemiz her şeye değdi[/B][/quote]

GÜNAYDIN...

Mehmet abi, çok teşekkür ederim.Benim içnde bağırdığın için.
Abi ayağın uğurlu geldi bak bir ilk daha gerçekleşti ve hiç yenemediğimiz Galatasaray'ı yendik. Çok güzel oldu şampiyonluk yolunda bir adım değil iki adım atmış olduk bu galibiyetle.

Tebrikler.

.

harbikiz58 25.01.2009 10:30

[B]herkeze hayirli sabahlar gününüz aydin olsun ins.
Altuntas abi gecmis olsun , dünkü mac süperdi nasil yendik ama cimbomu valla helall olsun sivasima süperler ;)

a.e.o[/B]

altuntas58 26.01.2009 08:25

[B]Günaydın arkadaşlar herkesin sabahı hayır ola [/B]

harbikiz58 26.01.2009 08:50

[B]günaydinnnnnnnnnnnnnn günaydinnnnnnnnnnnnnn

hepinize saglikli huzurlu mutlu bir gün gecirmenizi dilerim ins. :) :) :)

[/B]

Arif Coşkun 26.01.2009 08:57

Günaydın
Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

altuntas58 29.01.2009 08:37

[B]Günaydın günaydın günaydın[/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 07:23.