Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Yurtiçindeki Sivaslılar (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=116)
-   -   kimler sivas'ın dışında (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=15860)

abdussvs 21.03.2008 18:21

--->: kimler sivas'ın dışında

[B][I][COLOR="Red"]Adıslıbekir Abi sağolasın. Bizi yeğenin olarak kabul buyurman gururumuz olur...[/COLOR][/I][/B]

abdussvs 21.03.2008 18:23

altuntas58´isimli üyeden Alıntı
Ne tesadüf bende Üsküdar Örnek mahallesinde oturuyorum

[B][I][COLOR="red"]Abi sağolasın eğer iznin olursa müsait bir zamanda tanışmak için gelebilirim. ben eski Örnek Karakoluna yakın oturuyorum.[/COLOR][/I][/B]

cansivaslım 21.03.2008 18:27

selam bende istanbul pendikteyim.

adislibekir 21.03.2008 18:41

[QUOTE=abdussvs;247058]altuntas58´isimli üyeden Alıntı
Ne tesadüf bende Üsküdar Örnek mahallesinde oturuyorum

[B][I][COLOR="red"]Abi sağolasın eğer iznin olursa müsait bir zamanda tanışmak için gelebilirim. ben eski Örnek Karakoluna yakın oturuyorum.[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

Ya arkadaş kıskandım bu ikili buluşmaya benide ekleyin...Sakarya o kadar uzak değil.

bilalfındık 21.03.2008 19:39

[QUOTE=adislibekir;247068]Ya arkadaş kıskandım bu ikili buluşmaya benide ekleyin...Sakarya o kadar uzak değil.[/QUOTE]

ben üsküdardayım beni buluşmaya davet etmedi be reis,,,,,

adislibekir 21.03.2008 19:45

[QUOTE=bilalfındık;247080]ben üsküdardayım beni buluşmaya davet etmedi be reis,,,,,[/QUOTE]

Reis diyen diline kurban Bilalim seni er kaybettim geç buldum tabiki sensiz olmaz.

bilalfındık 21.03.2008 19:49

[QUOTE=adislibekir;247081]Reis diyen diline kurban Bilalim seni er kaybettim geç buldum tabiki sensiz olmaz.[/QUOTE]

REİS ,,,,ben vefasız deyilim sadece ulaşamadım biz ayrılamayızzzz

adislibekir 21.03.2008 19:54

[QUOTE=bilalfındık;247082]REİS ,,,,ben vefasız deyilim sadece ulaşamadım biz ayrılamayızzzz[/QUOTE]

Bilalim tövbe o nasıl söz kardeşim vefasız ne demek Biz bilmezmiyizki itinen mi gezeriz çakallamı biz seni tanırız ve severiz.Allah senden razı olsun Bilal ben seni Adın gibi vefalı biliyorum yakındır bekle buluşup hasret gidereceğiz eskileri yad edeceğiz.Kasımpaşada yine allah razı olsun bizi bilen bizi gözleyen yiğit canlar var allah razı olsu devamlı uğruyorum.

bilalfındık 21.03.2008 20:01

[QUOTE=adislibekir;247084]Bilalim tövbe o nasıl sö kardeşim vevasız ne demek Biz bilmezmiyizki itinen mi gezeriz çakallamı biz seni tanırız ve severiz.Allah senden razı olsun Bilal ben seni Adın gibi vefalı biliyorum yakındır bekle buluşup hasret gidereceğiz eskileri yad edeceğiz.Kasımpaşada yine allah razı olsun bizi bilen bizi gözleyen yiğit canlar var allah razı olsu devamlı uğruyorum.[/QUOTE]

çabuk ğel susuluğa gidiyom en fazla 3 ğün daha oyalarım dört ğözle bekliyom burda kürtlerin korkulu rüyasıyım tabiiiii REİSİM KİM-----KANUNSUZ ---BEKİR

adislibekir 21.03.2008 20:07

[QUOTE=bilalfındık;247085]çabuk ğel susuluğa gidiyom en fazla 3 ğün daha oyalarım dört ğözle bekliyom burda kürtlerin korkulu rüyasıyım tabiiiii REİSİM KİM-----KANUNSUZ ---BEKİR[/QUOTE]

Boş ver kardeşim artık memleketini Milletini çevresini sevmek korumak,kollamak yasak suç.Yalan söylüyeceksi belli kalıplara gireceksin riyakar olacaksınki göze giresin.Bugün gündüzkü yazılarımı okumamışsın herhalde.Sen kendine iyibak allah seni çolukçocuğuna bağışlasın.

WEZ Format +2. ?uan Saat: 06:05.