Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Kurtlapa Belediyesi (MERKEZ) (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=215)
-   -   KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ) (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11141)

bilalfındık 01.04.2008 00:03

--->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

[QUOTE=yiğidoturan;249667]BİZİM EVDE ONLARDA İLERİDE YURDUN ORDA KÖŞE BAŞINDA HEMEN YAN TARAFIMIZDADA SEYİT GÜMÜŞÜN EVİ VAR BEYPINARLI[/QUOTE]

BİLİYORUM GAZİĞİLİN EVDE ORDA SEYİT CAHİT ONLARI TANIRIM

adislibekir 01.04.2008 08:40

Günaydın arkadaşlar bugün 01.04.2008 yani bu gün Bir Nisan şaka yapmayı düşünüyordum ama benim şakalarım biraz ağır oluyor vazgeçtim hepinize hayırlı bir nisanlar.

alisayan 01.04.2008 09:10

günaydın tümkurtlapa beldiyesi sakinlerive sitede ki arkadaşlar hepize selamlar

mehmetacik58 01.04.2008 09:12

Tüm Kurtlapalı hemşehrilerime hayırlı günler dilerim 6 yı Kurtlapa İlköğretim Okulu Müdürlüğü yaptım hepsini çok severim benim ikinci köyüm

mehmetacik58 01.04.2008 09:18

Birinci sayfadaki resim benim çektiğim bir resim nerden aldığınızıda tahmin edebiliyorum o resmin alındığı şiteyi sevgili kardeşim dostum mehmet içer yapmıştır

mehmetacik58 01.04.2008 09:20

sevgili kurtlapalı dostlar klurtlapa resimleri isterseniz gönderbilirim arşivde resim olması lazım

özdemir 01.04.2008 09:38

[QUOTE=mehmetacik58;249695]Birinci sayfadaki resim benim çektiğim bir resim nerden aldığınızıda tahmin edebiliyorum o resmin alındığı şiteyi sevgili kardeşim dostum mehmet içer yapmıştır[/QUOTE]

cümleten hayırlı günler
hocam bu mehmet içer bizim öğretmen olan mehmet içermi acaba

abdussvs 01.04.2008 11:29

[QUOTE=yiğidoturan;249658]EVLERİ ALİBABADA DEĞİLMİ GÖZLÜKLÜ ALİ[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]EVET ABİ GÖZLÜKLÜ ALİ BENİM BÜYÜK KAYINBİRADER OLUR KENDİLERİ...[/COLOR][/I][/B]

abdussvs 01.04.2008 11:32

[QUOTE=mehmetacik58;249695]Birinci sayfadaki resim benim çektiğim bir resim nerden aldığınızıda tahmin edebiliyorum o resmin alındığı şiteyi sevgili kardeşim dostum mehmet içer yapmıştır[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]DOĞRUDUR HOCAM MEHMET İÇER (ABİMİZ) HOCAMIN SİTEDEN ALINTI. AYNI MAHALLEDEN İKİ ÜST KUŞAK ABİLERİMİZDENDİR. KENDİSİNE BU VESİLE İLE SELAM VE SAYGILAR SUNARIM...[/COLOR][/I][/B]

abdussvs 01.04.2008 11:34

[QUOTE=özdemir;249701]cümleten hayırlı günler
hocam bu mehmet içer bizim öğretmen olan mehmet içermi acaba[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]ABİ DOĞRUDUR AYNI DÖNEM YETİŞTİNİZ ALİBABA'DA. TABİ SİZ DAHA SONRADAN EV YAPIP GELMİŞTİNİZ MAHALLEYE...[/COLOR][/I][/B]

abdussvs 01.04.2008 11:36

[QUOTE=mehmetacik58;249697]sevgili kurtlapalı dostlar klurtlapa resimleri isterseniz gönderbilirim arşivde resim olması lazım[/QUOTE]
[B][I][COLOR="Red"]
HOCAM GÖNDERİRSENİZ SEVİNİRİZ TABİKİ. YİNEDE TEŞEKKÜR EDERİZ SİZE...[/COLOR][/I][/B]

abdussvs 01.04.2008 11:41

[QUOTE=adislibekir;249653]Yeğenim sen Dal Dal ı tanıyormusun.Tanıyorsan eğer telefonunu vereyim beni daldal başkana bir sor ya.Ona başkan isminide ben taktım.O Benim herzaman sayın Başkanım olarak kalacak[/QUOTE]
[B][I][COLOR="Red"]
ABİ SORMAYA NE GEREK AKLINA GELMESİNİ BİLE ESEFLE KINIYORUZ. [/COLOR][/I][/B]

özdemir 01.04.2008 12:08

[QUOTE=abdussvs;249720][B][I][COLOR="Red"]ABİ DOĞRUDUR AYNI DÖNEM YETİŞTİNİZ ALİBABA'DA. TABİ SİZ DAHA SONRADAN EV YAPIP GELMİŞTİNİZ MAHALLEYE...[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

ben seni tanıyormuyum acaba
mehmet hocayla çok filimlerimiz oldu

abdussvs 01.04.2008 12:48

[QUOTE=özdemir;249732]ben seni tanıyormuyum acaba
mehmet hocayla çok filimlerimiz oldu[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]ABİ YOK SEN BENİ HATIRLAMAZSIN 5-6 YAŞ FARK VAR ARAMIZDA ONUN İÇİN AMA KARDEŞİN BAKİ İYİ TANIR. AYRICA BENDE EGM İSTANBUL KADROSUNDAYIM. BURADAN SANADA SAYGILAR SUNARIM...[/COLOR][/I][/B]

özdemir 01.04.2008 13:04

[QUOTE=abdussvs;249745][B][I][COLOR="Red"]ABİ YOK SEN BENİ HATIRLAMAZSIN 5-6 YAŞ FARK VAR ARAMIZDA ONUN İÇİN AMA KARDEŞİN BAKİ İYİ TANIR. AYRICA BENDE EGM İSTANBUL KADROSUNDAYIM. BURADAN SANADA SAYGILAR SUNARIM...[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

saygılar bizden dostum
ama aynı mahallede isek sonuçta görmüşümdür senide
ismin ne

adislibekir 01.04.2008 14:36

Ya arkadaşlar sizi az yanlız bırakmaya gelmiyor Hemen kendi muhabbetinizi ilerletiyorsunuz biz üçüncü pilana itiliyoruz.Kıskanıyorum ya...Arkadaşlar maaşallahınız var işte böyle karşılıklı anlayış,saygı,sevgi,hoşgörü,birazda iyi niyet bakın nasıl kaynaştık Gönlüm istiyor bu böyle devam etsin.Adislibekir abinizi de unutmayın.Sizlerle iftihar ediyorum ikilik yok hepimiz birimiz için.

mehmetacik58 01.04.2008 14:54

Fahrettin kardeşim o mehmet içer sizin komşu oluyordu.Babasının adı Ali kardeşi var Hamdi

mehmetacik58 01.04.2008 14:55

abdssvs kardeşim sem kimlerden oluyorsun şu kimliğini bir açıkla tanışalım

mehmetacik58 01.04.2008 14:57

Bekir kardeş özel mesajını aldım bundan sonra yazılar şüphe bırakmaz inşallah

özdemir 01.04.2008 15:03

evet hocam biliyorum
aynı zamanda adıstan evli değilmi
onun sitesi neresiymiş adresi varmı

mehmetacik58 01.04.2008 15:20

dernek kongresi kurtlapa belediye başkanı
[URL=http://img211.imageshack.us/my.php?image=sa550914ft0.jpg][IMG]http://img211.imageshack.us/img211/6529/sa550914ft0.th.jpg[/IMG][/URL]

abdussvs 01.04.2008 16:11

[QUOTE=mehmetacik58;249781]abdssvs kardeşim sem kimlerden oluyorsun şu kimliğini bir açıkla tanışalım[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]hocam dikilitaş caddesindeki Türkmen Ticaret Musa yıldız amcam olur ben istanbuldayım. Hamdi Hoca'yada Mehmet Hoca'yada sorsan söylerler adım Faruk, Hamdi çocukluk arkadaşımdır. Sorduğun içinde ayrıca sağolasın...[/COLOR][/I][/B]

abdussvs 01.04.2008 16:14

[QUOTE=adislibekir;249776]Ya arkadaşlar sizi az yanlız bırakmaya gelmiyor Hemen kendi muhabbetinizi ilerletiyorsunuz biz üçüncü pilana itiliyoruz.Kıskanıyorum ya...Arkadaşlar maaşallahınız var işte böyle karşılıklı anlayış,saygı,sevgi,hoşgörü,birazda iyi niyet bakın nasıl kaynaştık Gönlüm istiyor bu böyle devam etsin.Adislibekir abinizi de unutmayın.Sizlerle iftihar ediyorum ikilik yok hepimiz birimiz için.[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]Abi senin işin çıkınca kös kös oturalımmı ne dersin. Tabiki sen Gümüşdere, Kurtlapa ve Yakupoğlan sayfaları için Lokomotif konumundasın ama idare et seni atmış sayılmayız...[/COLOR][/I][/B]

adislibekir 01.04.2008 18:27

[QUOTE=abdussvs;249807][B][I][COLOR="Red"]Abi senin işin çıkınca kös kös oturalımmı ne dersin. Tabiki sen Gümüşdere, Kurtlapa ve Yakupoğlan sayfaları için Lokomotif konumundasın ama idare et seni atmış sayılmayız...[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

Estafurullah yeğenim kös kös oturmak ne demek ben sizin birbirinizi tanımanızı sevmenizi en önemliside saygı ortamında sohbet etmenizi istiyorum benim bundan başka hiçbir isteğim yok.Aranıza kara fikirli kara düşünceli kişiler sızabilir bunlara dikkat edin uyanık olun bu insanların muhabbetinizi bozmasına müsade etmeyin.Birde sohbet forumlarınızda siyasi görüşünüz ne olursa olsun siyasi sohbet açmayın siyasi sohbetlerin sonu kırıcı olur.Siyasi sohbet yapmak isteyen arkadaşlarda Sitemizde siyaset yapılan forumlar var buraları ziyaret etsin düşüncelerini anlatsın.Bizler kesinlikle siyasi ortamı buraya taşımayalım.Üç aşğı beş yukarı herkesin hangi siyasi görüşe sahip bunu biliyorum ama ben bu forumda siyaset gütmüyorum sizde yapmayın.Bu söylediklerim sohbetimize katılan herkes için geçerli.Bizim dikkat etmemiz gereken şey Ara bozmayı meslek edinen kişileri sohbetimizden dışlayarak kırmadan gücendirmeden forumumuzdan uzaklaştırmak...Duyarlılığın için çok teşekkür ederim.Mesele birşeyler verebilmek almak belki daha kolay yol ama birşeyler verebilmek yararlı olabilmekkadar güzel şey yok.

tayfun5834 01.04.2008 19:24

herkese iyi akşamlar. Ben bu sayfaya girmeyeli epey ziyaretçimiz olmuş. Kendimi Abdussvs Abim ile birlikte evsahibi olarak kabul ettiğim için tüm ziyaret edenlere yazı yazanlara teşekkür eder selamlar sunarım. Katkı ve muhabbetleri için Adıslı Bekir'e ayrıca selamlar. Hepiniz sağolun varolun.

adislibekir 01.04.2008 19:30

[QUOTE=tayfun5834;249850]herkese iyi akşamlar. Ben bu sayfaya girmeyeli epey ziyaretçimiz olmuş. Kendimi Abdussvs Abim ile birlikte evsahibi olarak kabul ettiğim için tüm ziyaret edenlere yazı yazanlara teşekkür eder selamlar sunarım. Katkı ve muhabbetleri için Adıslı Bekir'e ayrıca selamlar. Hepiniz sağolun varolun.[/QUOTE]

Tayfun yeğenim senin gibi ev sahibi düşmanbaşına ayda bir merhaba demekle ev sahibi olunmuyor.Forumunuza sahip çıkın.Ben senin bu forumda daha fazla zaman geçirmeni istiyorum.

tayfun5834 01.04.2008 19:59

[QUOTE=adislibekir;249851]Tayfun yeğenim senin gibi ev sahibi düşmanbaşına ayda bir merhaba demekle ev sahibi olunmuyor.Forumunuza sahip çıkın.Ben senin bu forumda daha fazla zaman geçirmeni istiyorum.[/QUOTE]

Abi iş yoğun bizim mobilyacılık. 2-3 aydır da yeni bir işe başladı pederbey onada yardım ediyorum malum değişik bir iş kolu olunca öğrenmek için azami gayret gösteriyoruz onun için pek vakit bulamıyorum. Ama fırsat buldukça yazacağım. kurtlapa siz abilerime emanet

abdussvs 01.04.2008 21:13

[QUOTE=tayfun5834;249850]herkese iyi akşamlar. Ben bu sayfaya girmeyeli epey ziyaretçimiz olmuş. Kendimi Abdussvs Abim ile birlikte evsahibi olarak kabul ettiğim için tüm ziyaret edenlere yazı yazanlara teşekkür eder selamlar sunarım. Katkı ve muhabbetleri için Adıslı Bekir'e ayrıca selamlar. Hepiniz sağolun varolun.[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]YAHU YEĞENİM SEN NEREDESİN KAÇ ZAMANDIR YOKSUN SÖYLE BABANA SENİ FAZLA ÇALIŞTIRMASIN PARAYI KOYACAK YER BULAMAYACAKSINIZ SONRA. BU KADAR ARAYI SOĞUTMA BİDAHA. ADISLI BEKİR ABİMİZDE OLMASA YALNIZ KALMAK ÜZEREYİZ BENİ KURTLAPALI OLARAK SEN DE BIRAKMA ZATEN İKİ KİŞİYİZ. YİNEDE BİZİM SAYFAMIZDA BİZİ YALNIZ BIRAKMAYAN HERKESE BİRKEZ DAHA SAYGILAR...[/COLOR][/I][/B]

adislibekir 02.04.2008 09:17

Hayırlı Günler Sevgili Kurtlapalılar.Yeni bir güne başlarken Ben Adıslıyım,Ben Kurtlapalıyım,Ben,Yakupoğlanlıyım,Ben Beypınarlıyım,Ben Olukmanlıyım,Ben Sivaslıyım Ve Ben Türküm Diyen herkese selamlar sevgiler.Bütün güzellikler sizinle olsu.

abdussvs 02.04.2008 10:35

[B][I][COLOR="Red"]BU GÜZEL BAHAR SABAHINDA İSTANBULDAN BÜTÜN TÜRK VE MÜSLÜMAN ALEMİNE HAYIRLI SABAHLAR HAYIRLI GÜNLER DİLERİM. KÖYÜMÜN BU SAYFASINI ZİYARET ETME ZAHMETİNDE BULUNAN TÜM HEMŞERİLERİMEDE [COLOR="Blue"](ADISLIBEKİR SEN EVSAHİBİSİN ÜSTÜNE ALINMA HA) [/COLOR]TEŞEKKÜRLER SUNARIM...[/COLOR][/I][/B]

abdussvs 02.04.2008 10:54

[[COLOR="Black"]B][I]]SİVAS'TA YAŞAYAN KURTLAPA'LI HEMŞERİLERİMİZDEN SİVAS İMAM HATİP LİSESİNDEN EMEKLİ OLAN VE DİKİLİTAŞ CADDESİNİN AŞİNA İNSANLARINDAN HÜSEYİN DOĞAN GEÇTİĞİMİZ HAFTA HAKK'IN RAHMETİNE KAVUŞMUŞ. KENDİSİNE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE AKRABALARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM. MEKANI CENNET, PEYGAMBERİMİZ ŞEFAATÇİSİ OLSUN...[/I][/B][/COLOR]

mehmetacik58 02.04.2008 15:57

ALLAH RAHMET EYLESİN RAHMETLİ NAMI DEĞER KARAÜSÜK İYİ BİR İNSANDI MEKANI CENNET OLSUN

adislibekir 02.04.2008 17:01

[QUOTE=mehmetacik58;250123]ALLAH RAHMET EYLESİN RAHMETLİ NAMI DEĞER KARAÜSÜK İYİ BİR İNSANDI MEKANI CENNET OLSUN[/QUOTE]

Mehmet sohbet formumuza hoş geldin kardeşim.Sevgi saygı hoşgörü başka birşey istemiyoruz.Boş tartışmalardan uzak hiç kimseye sataşmadan kimseyi karalamadan sadece memleket mevzularıyla dolu bir ortam istiyorsan ben bunu sana garanti ediyorum.Sendende Köylerimizden ve Sivastan güncel haber ve görmek istediğimiz resimleri formumuza taşıman.Teşekkürler kardeşim.Bizim kimseyle bir sorunumuz yok kimseyede bir garezimiz yok.Ama damarımızda basan olursa allahınakadarda çamur oluruz.Ama alenen değil sitede yazarak değil.Bizim sevgimizde kinimizde yüreğimizde.

altuntas58 02.04.2008 17:30

-->: --->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

[QUOTE=abdussvs;250004][[COLOR="Black"]B][I]]SİVAS'TA YAŞAYAN KURTLAPA'LI HEMŞERİLERİMİZDEN SİVAS İMAM HATİP LİSESİNDEN EMEKLİ OLAN VE DİKİLİTAŞ CADDESİNİN AŞİNA İNSANLARINDAN HÜSEYİN DOĞAN GEÇTİĞİMİZ HAFTA HAKK'IN RAHMETİNE KAVUŞMUŞ. KENDİSİNE ALLAH'TAN RAHMET AİLESİNE VE AKRABALARINA BAŞSAĞLIĞI DİLİYORUM. MEKANI CENNET, PEYGAMBERİMİZ ŞEFAATÇİSİ OLSUN...[/I][/B][/COLOR][/QUOTE]

[B]Hakkın rahmetine kavuşan Hüseyin doğan kardeşimize allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı ve sabırlar dilerim[/B]

adislibekir 02.04.2008 21:32

Selamın Aleküm...Sevgili arkadaşlarım gönül dostlarım nerelerdesiniz bu akşam her halde kimse yok.........................................................................................................

bilalfındık 02.04.2008 22:53

[QUOTE=adislibekir;250226]Selamın Aleküm...Sevgili arkadaşlarım gönül dostlarım nerelerdesiniz bu akşam her halde kimse yok.........................................................................................................[/QUOTE]

VA alöyküm selam daları aşıp kafkaslardan ğeldim
gene burdayım
:D

adislibekir 02.04.2008 23:01

[QUOTE=bilalfındık;250232]VA alöyküm selam daları aşıp kafkaslardan ğeldim
gene burdayım
:D[/QUOTE]

Ya kardeşim şükür kavuşturana hele bir anlat üç gündür nerelerdesin

bilalfındık 02.04.2008 23:14

[QUOTE=adislibekir;250234]Ya kardeşim şükür kavuşturana hele bir anlat üç gündür nerelerdesin[/QUOTE]

gündüz işteyim sabah 6 işe ğidiyom akşam 11--12-ğeliyom alıştım hemen nete koşutom
:rolleyes:

adislibekir 02.04.2008 23:23

[QUOTE=bilalfındık;250239]gündüz işteyim sabah 6 işe ğidiyom akşam 11--12-ğeliyom alıştım hemen nete koşutom
:rolleyes:[/QUOTE]

Allah senin yardımcın olsun bilal istanbul gibi bir Metropol de alın teriyle çalışarak hiç kimseye minnet etmeden O kadar çocuğu okutmak her babayiğidin haddi değil sana ben başka ne diyeyim.Bilal bizler biraz daha rahat olduğumuz için herkesi kendimiz gibi sanıyoruz kardeşim Saat 11..12..de işten gelip te Forumda arkadaşlarınla sohbet ediyorsun abi bundan sonra sana nerdesin diye sormayacağım.Sen istediğin zaman biz burdayız allah rahatlık versin kardeşim istirahatine bak....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

bilalfındık 02.04.2008 23:29

[QUOTE=adislibekir;250243]Allah senin yardımcın olsun bilal istanbul gibi bir Metropol de alın teriyle çalışarak hiç kimseye minnet etmeden O kadar çocuğu okutmak her babayiğidin haddi değil sana ben başka ne diyeyim.Bilal bizler biraz daha rahat olduğumuz için herkesi kendimiz gibi sanıyoruz kardeşim Saat 11..12..de işten gelip te Forumda arkadaşlarınla sohbet ediyorsun abi bundan sonra sana nerdesin diye sormayacağım.Sen istediğin zaman biz burdayız allah rahatlık versin kardeşim istirahatine bak....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................[/QUOTE]

yok canım sizlerle konuştukca sitres atıyom birde sunu söyleyim suan kızım cumhuriyet ünüversitesi dönem birincisi

WEZ Format +2. ?uan Saat: 16:40.