Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Kurtlapa Belediyesi (MERKEZ) (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=215)
-   -   KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ) (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=11141)

adislibekir 23.03.2008 22:20

--->: KURTLAPA BELEDİYESİ (MERKEZ)

[QUOTE=bilalfındık;247651]sivasta deyil istambulda mobilya yapıyrum REİS,,,[/QUOTE]

Evet biliyorum ben sivasta demedim ki arkadaşta sana sivasta kaldığını değil Bilal abide benim gibi İstanbulu mekan tutmuş diyor.

adislibekir 23.03.2008 22:22

[QUOTE=bilalfındık;247652]ABDULUN OLUYMUŞ HERALDE YANLIŞ ANLAMADIYSAM
SOYADI TEKİN[/QUOTE]

Tamam o benim Öz yeğenim benden çok çok selam söyle hıyar beni neden aramıyormuş.

bilalfındık 23.03.2008 22:23

[QUOTE=adislibekir;247650]Bilal huyum kurusun sevdiğim insanları pıçakla kovalarım allah razı olsunlar benden de selam söyle kimin oğlu olduğunu öğren.[/QUOTE]

REİS su an bacanam gilde istersen ,,msn ,,veriyim konuş

bilalfındık 23.03.2008 22:24

[QUOTE=adislibekir;247653]Evet biliyorum ben sivasta demedim ki arkadaşta sana sivasta kaldığını değil Bilal abide benim gibi İstanbulu mekan tutmuş diyor.[/QUOTE]

ahhhhhh canıııım kimmiş o neresindeymiş buluyum

adislibekir 23.03.2008 22:32

Sen ağlama

Ben ağlayan; sanssizim
Bana gülmesini öğretmediler
Eğil de bir bak mahzun yüzüme
Anlatır sana çektiklerimi
Birer bıçak yarası gibi
Alnımdaki çizgiler
Ben mutluluk nedir bilemedim senden önce
Saçlarım okşanmaya alışık değil
Hep böyle dalıp gider gözlerim
Ve ne zaman düşünsem geçen günleri
Bir karanlık basar içimi
Aydınlık değil
Seni nasıl severim bilirsin
Nasıl yanarım özlemler içinde
Bastığın yerler cennet olur
Bilirim en serin rüzgarla gelirsin
Yine de yanar tutuşurum ben
Cehennemler içinde.

En mutlu sandığın yerde kederliyim
Ben seninle sensizliği düşünürüm
Bir korku düşer içime apansız
Burkulur yüreğim
Seni şiirlerimde bin yıl yaşatır da
Ben bin defa ölürüm
Bir gün yokluğum bir gölge gibi
Düşüverirse gözlerine
Unutma ağlayan şairini
Unutma o günde kapanıp dizlerine
Kendi yokluğuma kendim ağlarım
Sen ağlama
Sen ağlama

Bilal bu da benden sana......................................................

abdussvs 23.03.2008 22:54

[QUOTE=bilalfındık;247656]ahhhhhh canıııım kimmiş o neresindeymiş buluyum[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]BİLAL ABİ BENDEN BAHSEDİYOSAN KİMMİŞ O DİYE BEN ÜSKÜDAR VE KADIKÖYDEYİM. NASİP OLURSA BİR YIL DAHA BURALARDA OLACAĞIM[/COLOR][/I][/B]

bilalfındık 23.03.2008 22:58

[QUOTE=abdussvs;247646][B][I][COLOR="Red"][FONT="Arial Black"]BİLAL ABİ GALİBA SENDE MEKANI İSTANBUL TUTAN YİĞİDOLARDANSIN...[/FONT][/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

EVET ÜSKÜDAR ÇENGELKÖY ĞÜZELTEDE OTURUYOM NAPALIM GURBET İŞTE ADISLI BEKİRR,,,,,REİSTE,,,,,OLMASA HALİM HARAP

bilalfındık 23.03.2008 23:09

[QUOTE=abdussvs;247660][B][I][COLOR="Red"]BİLAL ABİ BENDEN BAHSEDİYOSAN KİMMİŞ O DİYE BEN ÜSKÜDAR VE KADIKÖYDEYİM. NASİP OLURSA BİR YIL DAHA BURALARDA OLACAĞIM[/COLOR][/I][/B][/QUOTE]

KUSURA BAKMA KİMMİŞ DEMEDİM TANIŞTIR DEDİM
burda çok sivaslı var iletişim kuralım ben seni bırakmam be ,,reis beni tanır,,,, ben hemşeri toprak delisiyim yarin buluşa biliriz

bilalfındık 23.03.2008 23:18

kutrlapalı hemşerilerim bu siteye emeği geçen herkese teşekkür ederim çok ğüzel olmuş ayrıca beni bu siteye yönlendiren değerli can dostum---adıslı bekir---,,REİS,,,SE sonsuz teşekkürlerimi sunar bütün kurtlapalı hemşerilerimin işlerinde başarılar dilerim

abdussvs 23.03.2008 23:24

[QUOTE=bilalfındık;247666]KUSURA BAKMA KİMMİŞ DEMEDİM TANIŞTIR DEDİM
burda çok sivaslı var iletişim kuralım ben seni bırakmam be ,,reis beni tanır,,,, ben hemşeri toprak delisiyim yarin buluşa biliriz[/QUOTE]

[B][I][COLOR="Red"]YOK ABİ ESTAĞFURULLAH GÜCENDİĞİM BİR HİTAP DEĞİL KİMMİŞ O LAFI KIZGIN BİR İFADE OLARAK YANSITTIYSAM PARDON. İNŞALLAH BAŞKA MÜSAİT BİR ZAMANDA GÖRÜŞÜRÜZ. BU ARALAR DEVLET BABA PEK İZİN KULLANDIMIYOR BİRTAKIM BÖLÜCÜ HAYVANAT TAKIMININ PROVAKATİF EYLEMLERİNE KARŞI BUNUN İÇİN KENDİMİZE VAKİT YOK...[/COLOR][/I][/B]

WEZ Format +2. ?uan Saat: 10:59.