Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar

Sivas - Sivaslilar.Net - Sivashaber - Sivasforum - Sivasların En Büyük Buluşma Merkezi - Yiğidolar (http://www.sivaslilar.net/forum/index.php)
-   Ortaköy Çermiği (http://www.sivaslilar.net/forum/forumdisplay.php?f=109)
-   -   sıcak çermiğin durumu (http://www.sivaslilar.net/forum/showthread.php?t=21960)

biboy 28.10.2008 15:45

sıcak çermiğin durumu

sıcak çermiğe gereken önem verilmiyor önceki hali aranır oldu en azından önceden ziyaret eden vardı şimdi kimse gelmiyor artık bu duruma bir dur demenin zamanı geldi

ABDULLAH DUMAN 28.10.2008 16:15

-->: sıcak çermiğin durumu

BENCE BU DURUM GÖZ ÖNÜNDE BULUNDURULARAK TEKRAR SİVAS BELEDİYESİNE VERİLMELİ SICAK ÇERMİK

ramazan_d 22.12.2008 01:27

Cevap: sıcak çermiğin durumu

sıack çermiği kalın belediyesine vermekle hata ettiler sivas belediyesi camiasi buna bir çağre bulması gerekir .... bunun çüzümüde sami aydındır sivas belediye başkanı olarak çünkü .......kalın belediyesi daha gelişmemiş yeni bir belediyedir 5yıllık bir belediyedir saygılar

rahmi efe 20.03.2009 17:30

arkadaslar ben afyonda oturuyorum ısım geregı burada da var sıcak su ve kaplıcaları gormelısınız adamlar oyle degerlendırıyorkı o suyu
turkıyenın kaplıca merkezı yaptılar en azından bızım cermıkte su olmalı bence otellerdekı odalarda kaplıca suyu olmalı yoksa bır manası yok kı o kaplıcanım ayrıca banyolarda cook sıradan ve maalesef pıs kalın beledıyesı rant kavgası yuzunden rezıl ettı oraları en kısa zamanda cok guzel otel ve pansıyon yapılması gerekıyor acızane fıkrımdı arkadaslar ıyı gunler dıreklıden rahmi tum hemserılerıme ıyı gunler

altuntas58 20.03.2009 18:15

[B]Arkadaşlar herkes her işi yapamaz böyle rezil olmaktansa en iyisi özelleştirilsin hiç olmazsa param ile hizmet satın alırım gecen yaz istanbuldan sivasa gelirken uğradım tam bir rezalet bakım yok temizlik yok yeni yatırım dersen hiç yok eeee ne demeye aldınız o güzelim çermiği arkadaşımın dediği gibi sırf rant için ama kimse gelmezse rant elde edemez dolayısıyla bu güzelim cermiğimiz kalın belediyesinin keyfiyetine bırakılamaz lütfen yetkililerimiz bu işe müdehale etsinler [/B]

besyo_cu 20.03.2009 18:23

[B]Sıcak Çermik olayı Sami beyin Sivas'a atmış oldugu kazıklardan sadece birisi...[/B]

corchy 16.04.2009 15:40

arkadaslar bi sorucam ama hmen yanıt almam gerikiyor yarın gıdıcez pıknıge acaba havuz acıkmıdır lutfenbiliyosanız soleyın cok gıtmek istiyoruzzzzzzzzzzzz

ortacakmakli 27.04.2009 20:13

heee acik sen git bize haberv er nasil olmus

sivaslı fd 27.04.2009 20:23

valla ben malesef hiç görmediğim için bilmiyorum. Ama görmeyi çok isterim ve tabi güzelleştirilmesini.

ofgurleyuk78 27.04.2009 21:15

Çermiğin Kalın Belediyesine devri Sivas Belediyesinin acizliğinden. Yıllarca orayı özel şahıslar işletti. Son yıllarda da Sivas Belediyesi. Canım çermiği rezil etmiş dirayetsiz kişiler. Çocukluğum ve Gençliğim Sıcak Çermikte geçti. Biz ozamanlar yazlık diye oraya giderdik.

WEZ Format +2. ?uan Saat: 16:32.